tusu Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10
Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk

INZERCIA -

Inzeráty 1-20 z 49

INZERCIA

Hľadáte stavebnú firmu?

REKO-STAV MT s.r.o. ponúka stavebné práce,seriózne jednanie. - zatepľovanie RD - zámkové dlažby - ploty, oplotenie - certifikované komíny - stierkovanie, omietky - klampiarske práce, krovy - obklady, dlažba - bytové jadrá

Hľadáte stavebnú firmu?

Vzduchotechnika a vykurovanie

Ponúkame vám moderné a spoľahlivé riešenie pre vykurovanie priemyselných hál, výrobných a skladových priestorov a športových hál. Ponúkame presnú a kvalitnú výrob, vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Vzduchotechnika a vykurovanie

Vodné filtre, ionizátory...

Nie ste spokojní s kvalitou vašej pitnej vody? Ponúkame vám naše služby. ONLINE obchod s technikou pre úpravu vody: vodné filtre, ionizátory, mechanické filtre, filtračné zariadenia, výrobníky sódy, sušiče rúk, zmäkčovače. Dodávka - inštalácia - montáž. www.biohit.sk

Vodné filtre, ionizátory...

Debnenie pod betónový strop (monolitický)

Predám šlalovacie dosky, foršne, stojky pod debnenie betónového stropu a stojky pod debnenie okien a dvier - kontakt 0907 954 905 Dosky – hrúbka cca 2,7 cm (šírka 10 cm, 15 cm, 20 cm) – spolu 106,8 m2 a 2,9 m3, priemerná dĺžka dosiek 4 metre Foršne – hrúbka cca 5 cm (šírka 15 cm) – spolu 14,4 m2 a 0,72 m3, priemerná dĺžka foršní 4 metre až 4,5 metra, pár kusov 2 metrových Stojky pod strop – 130 kusov s priemerom 9 cm a dĺžkou 260 cm – cca 2,21 m3 Stojky pod preklady na okná – 15 kusov s priemerom 6 cm a dĺžkou 140 cm – cca 0,06 m3 Stojky pod preklady na dvere – 15 kusov s priemerom 7 cm a dĺžkou 240 cm – cca 0,135 m3 Takto som sa rozhodol na základe toho, že som zistil, že prenájom debnenia takejto veľkosti by ma stál asi 2000,- EUR na celú stavbu.

Debnenie pod betónový strop (monolitický)

Brúsenie parkiet Nitra a okolie

Ponúkame služby v oblasti pokládky a rekonštrukcie drevenej podlahy, výroby schodov a zábradlí, drevných obkladov a podhľadov.

Brúsenie parkiet Nitra a okolie

Krbová piecka KINGFIRE PARAT

Vstavaná krbová piecka v monolitickom prvku KINGFIRE PARAT zaberá minimum priestoru, komínové teleso Schiedel ABSOLUT je postavené na monolitickom prvku. Piecka svojim výkonom (7,4kW) plne postačuje na pokrytie tepelných strát štandardného rodinného domu. Kompaktné rozmery 550 x 550 x 2940 mm sú ideálnymi mierami. Postavením monolitickej časti s pieckou sa dostanete do úrovne nad I.NP a môžete pokračovať stavbou komína ABSOLUT 180 mm s multifunkčnou šachtou (rozmery tvárnice 360x500 mm)

Krbová piecka KINGFIRE PARAT

Podlahy, strechy, altány Zvolen

Stavebná firma FEROSPOL+, vám ponúka svoje kvalitné služby v oblasti stavebných prác. Venujeme sa predovšetkých klampiarskym a pokrývačským prácam, tesárskym prácam, sadrokartónu a montáži podláh či už plávajúcich alebo laminátových.

Podlahy, strechy, altány Zvolen

architekt Bratislava.sk

v:architecture - Vám ponúka Vypracovanie projektovej dokumentácie: - architektonická štúdia - projekt na územné rozhodnutie - projekt pre stavebné povolenie - realizačný projekt - projekt skutočného vyhotovenia stavby • Návrh interiéru a exteriéru • Autorský dozor Viac informácii a referencie nájdete na našej firemnej stránke.

architekt Bratislava.sk

Výroba z dizajn betónu a pohľadového betónu

Výroba umývadiel, radiátorov, dosiek, konferenčných stolíkov a doplnkov do interiéru z betónu. Máme riešenie pre každého !

Výroba z dizajn betónu a pohľadového betónu

Stavebné lešenie, zatepľovanie Banská Štiavnica

Ponúkame vám prenájom a tiež montáž stavebného lešenia, ľahkého rámového lešania GRAF, pojazdného trubkového lešenia a tiež pojazdných plošín. Monutujeme lešenia všetkých druhov. Zaoberáme sa tiež stavebnými prácami - výstavbou a rekonštrukciami domov, priemyselných budov, atď.

Stavebné lešenie, zatepľovanie Banská Štiavnica

Murovacie tehly, preklady, stropy a komíny HELUZ

Hľadáte stavebný materiál, ktorý bude mať nielen vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ale bude tiež paropriepustný, pevný, masívny a zároveň cenovo dostupný? Pozrite sa na sortiment tehál pre obvodové steny HELUZ. Ďalej vám ponúkame kvalitné preklady, stropy a komínové systémy HELUZ.

Murovacie tehly, preklady, stropy a komíny HELUZ

Stavebné práce, krovy, strechy, rezivo

ORAVEX Slovakia s.r.o. - stavebná firma, stavebné práce Likvidujeme azbestové strechy! Výstavba rodinných domov na kľúč, výstavba polyfunkčných objektov, dodávka a montáž krovov, strešnej krytiny, likvidácia azbestových striech, píliarska činnosť - rezivo, palety, paletové prírezy, štiepané bukové palivové drevo.... Našu činnosť vykonávame v rámci celej SR

 Stavebné práce, krovy, strechy, rezivo

Stavebné práce, rekonštrukcie Bratislava

Sme stavebná firma CITYstav, so širokou paletou ponúkaných služieb. Našou špecializáciou v rámci našich technických a kapacitných možností je stavebná činnosť v komplexnom rozsahu, ale v našej ponuke sa nachádza aj rozsiahle portfólio služieb, ktoré dopĺňajú hlavnú činnosť spoločnosti tak, aby boli komplexne pokryté všetky potreby, ktoré vynikajú na stavebnom trhu. Ak potrebujete vykonať kompletné stavebné práce, radi Vám pomôžeme. zateplovanie - výstavba domov - rekonštrukcie domov, bytov, bytových jadier - montáže - poradenstvo

Stavebné práce, rekonštrukcie Bratislava

odrazový drvič 1164

Odrazový drvič je určený pre drvenie stredne tvrdých materiálov, pokiaľ neobsahujú väčšie množstvo lepivých častíc (mokrá hlina, íl a pod.) Používa sa drvenie vápenca, žuly, ruly, čadiča, niektorých rúd, hrubozrnného riečneho štrku, a pod. Doporučované podávané vstupné zrno 250 – 300 mm, výstup 10 – 25 mm podľa nastaviteľnej štrbiny. Materiál sa sype násypkou do drviaceho otvoru, kde sa otáča rotor s tromi pevnými lištami a je drvený nárazmi na odrazové dosky ako aj medzi štrbinou rotoru a výstupnými nárazovými doskami. Štrbina je nastaviteľná v rozmedzí 5 – 80 mm. Hriadeľ rotoru s remenicou je uložená na valivých ložiskách. Odrazový drvič typ 1164 je určený pre dvojstupňové drvenie ako sekundárny drvič s úspornou prevádzkou a jednoduchou údržbou. Predmetom predaja je drvič po strednej oprave, so použitými klinovými remeňmi, bez elektromotora. Rok výroby 1990 Orientačná cena : 14900 € + DPH Možnosť platby v CZK: 387400 Kč +DPH Stroj sa nachádza V Banskej Bystrici.

odrazový drvič 1164

Zámková dlažba eshop

Internetový obchod Terrabella vlastní spoločnosť KLARTEC, spol s r.o., ktorá prevádzkuje betonáreň v Malženiciach, okres Trnava. U nás získate zámkovú dlažbu vysokej kvality priamo od výrobcu. Pripravte sa na novú sezónu, my sme pre vás pripravili Akciu zámková dlažba 2014. Akcia platí pre základný prvok dlažby ViaBona a polovičný prvok dlažby ViaBona v hrúbke 6 cm. Akcia sa tiež vzťahuje na všetky prvky formátu dlažby ViaBlock - 100x100, 100X200, 200x200 v hrúbke 6 cm. Navštívte náš eshop. POZOR! Možnosť odberu aj v malých množstvách od 5m2 !

Zámková dlažba eshop

Práce s prírodným kameňom Prešov a okolie

Ponúkam vám služby: prácu s prírodným a umelým kameňom. Staviam ploty, sokle, oporné múriky, krby, robím dlažby, pivnice, jazierka. Okrem kamenárskych prác ponúkam aj zámočnícke a záhradnícke práce.

Práce s prírodným kameňom Prešov a okolie

Interiérový dizajn Košice

Naša spoločnosť ATRIUS sa zaoberá komplexným poskytovaním služieb pri tvorbe a realizácii interiérových riešení. Poskytuje svojim zákazníkom kompletný servis od architektonického návrhu až po odbornú montáž zariadení a nasledujúci servis. Okrem toho vám ponúkame široký sortiment: podlahy, dvere a zárubne, vstavané skrine, posuvné systémy, dverné púzdra, kovania - kľučky, schodiská a zábradlia a atypické nabytkové zostavy.

Interiérový dizajn Košice

Rekonštrukcia -Vystaba rodinnych domov-Buracie pra

Dobry den, sme 5člena murarska partia s dlhoročnymi skusenosťami ,ponukame Vam naše služby :vystavba rodinnych domov,chat,garaži, Rekonštrukcia rodinnych domov, bytov, omietky,vymena okien a dveri,pokladka zamkovej dlažby,ploty,okrasne muri,zaťeplovanie rodinnych domov,betonaže,koplexne zaklady, Buracie prace. Pracujeme presne a kvalitne! Mame vlastnu dopravu a naradie. Po dohode môžme zabespečiť stavebny material.Pracu vykonavame okr: SA,GA,SC,DS,BA,TT,PK,NR,NZ, a okolite obce. Aj v zahraniči

Rekonštrukcia -Vystaba rodinnych domov-Buracie pra

Výstavy Stavebníctva a bývania

Prinášame vám prehľad autorských výstav SVT, s.r.o. pre rok 2014. TATRA-EXPO, Poprad 11.-13. apríl 2014 16.ročník celoslovenskej výstavy stavebníctva a bývania s medzinárodnou účasťou dátum uzávierky: 14.3.2014 ------------------------------------------ SPIŠ-EXPO Spišská Nová Ves 17.-20. júl 2014 47. ročník celoslovenskej výstavy stavebníctva a bývania s medzinárodnou účasťou dátum uzávierky: 23.5.2014 ------------------------------------------ BARDKONTAKT Bardejov 28.-31. august 2014 22.ročník regionálnej kontraktačno-predajnen výstavy stavebníctva, bývania a rekonštrukcie pamiatok dátum uzávierky: 18.7.2014

 Výstavy Stavebníctva a bývania

Liata epoxidová podlaha EPOX.SK

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do garáže, servisu, haly, skladu, dielne... . Podlahy sú nenasiakavé, odolné voči ropným produktom, posypovým soliam, olejom a sú nenáročné na údržbu. Maximálna spokojnosť, dlhá životnosť.

Liata epoxidová podlaha EPOX.SK
Inzeráty 1-20 z 49

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu svoje služby a produkty inzerovať pravidelne, prostredníctvom zápisu v Katalógu firiem a služieb.

INZERCIA

Stavebníctvo na Slovensku - komplexné informácie: stavebné firmy, články, rady a užitočné tipy. Zasielanie dopytov stavebným firmám.

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch www.stavebnik.sk a v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch www.stavebnik.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované na www.stavebnik.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Webyshopping.sk Couvarit.sk Dobrarada.sk
ÚvodMapa stránkyRSSVstup pre zaregistrované firmy
Úvodná stránka