Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10
Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk

INZERCIA -

Inzeráty 1-20 z 53

INZERCIA

Priemyselné podlahy

Špecializujeme sa na realizáciu liatych priemyselných podláh, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, výrobnej prevádzky, potravinárskej výroby, podzemných garáží, ťažkého priemyslu. Priemyselné podlahy sú mechanicky a chemicky odolné sú hygienicky a zdravotne nezávadné. Realizácia priemyslnej podlahy je vhodná na nový a aj starý betón.

Priemyselné podlahy

Predaj kotlov Buderus VAVROTHERM s.r.o. Piešťany

Hľadáte spoľahlivú firmu , ktorá predáva kotly Buderus? Projekt, dodávka, montáž -predaj kotlov Buderus od firmy VAVROTHERM s.r.o. Piešťany. Zavolajte nám 0905 140 802

Predaj kotlov Buderus VAVROTHERM s.r.o. Piešťany

Slnečné elektrárne pre domácnosť - fotovoltaika

Využívajte elektrickú energiu vyrábanú priamo zo slnka a znížte si tak náklady na elektrickú energiu spotrebovanú vo vašej domácnosti. Zavolajte alebo napíšte a ja vám podám viac odborných informácií.

Slnečné elektrárne pre domácnosť - fotovoltaika

Predaj veterných elektrární

Sprostredkujem predaj a realizáciu malých veterných elektrární, vhodných pre rodinné domy a chaty. Tieto elektrárne (veterné turbíny) sú riešením nielen pre miesta bez prípojok na el. energiu, ale sú vhodné aj ako riešenie pri šetrení el. energiou v domácnosti. Kontaktujte ma, rád vám podám bližšie informácie.

Predaj veterných elektrární

Rekuperačné jednotky, Poprad

Realizujeme rekuperácie vzduchu v rodinných domoch od plánovania, cez návrh projektu, montáž až po vyladenie a servis rekuperačných jednotiek. Zabezpečujeme dodávku materiálu, realizáciu a poradenstvo pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Rekuperačné jednotky, Poprad

Pasívne domy Poprad

Ponúkame vám výstavbu pasívnych domov. Energeticky nejúspornejší typ bývania, zdravé a kvalitné vnútorné prostredie, príjemné teploty v teplých letných dňoch i v tých najväčších mrazoch, neustále čerstvý vzduch. Viac na www.0100.sk

Pasívne domy Poprad

Kované ploty a brány, kovaný nábyto Nitra

Ponúkame vám výrobu kovaných brán a plotov na mieru, výrobu kovaných zábradlí, mreží a kovaného nábytku, postelí. Výrobe sa venujeme viac ako 15 rokov, ponúkame serióznosť a kvalitu. Cenovú kalkuláciu a zameranie do 100 km realizujeme bezplatne, poskytujeme nadštandardnú záruku a tiež pozáručný servis.

Kované ploty a brány, kovaný nábyto Nitra

Nízkoenergetické domy na kľúč - drevostavby

Drevostavby-certiko.sk moderné montované nízkoenergetické domy na kľúč. Referencie: Lamač, Malinovo...Viac na www.

Nízkoenergetické domy na kľúč - drevostavby

Liate podlahy EPOX.SK

Liate epoxidové podlahy realizujeme do garáže, skladu, dielne, servisu, výrobnej haly, ambulancie, obchodného priestoru ... . Liate epox podlahy sú nenasiakavé, bezprašné, ľahké na údržbu, hygienicky a zdravotne nezávadné. Realizácia je možná na nový ale aj starý betón/poter. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy EPOX.SK

Epoxidové podlahy sklad, servis, dielňa, hala

Liate epoxidové podlahy sú vhodné do garáže, skladu, dielne, servisu, výrobného priestoru, obchodného priestoru, ambulancie, zdravotníckeho zariadenia ... . Epoxidové podlahy sú hygienicky a zdravotne nezávadné, bezprašné, nenasiakavé, ľahké na údržbu.

Epoxidové podlahy sklad, servis, dielňa, hala

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epox podlahy , ktoré sú vhodné do garáže. Liate epox podlahy sú odolné voči bežným ropným produktom, olejom a posypovým soliam ďalej sú nenasiakavé a bezprašné. Ľahká údržba, dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do garáže

Liate podlahy do skladu, dielne, servisu, haly ...

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, servisu, výrobnej haly, obchodného priestoru, ambulancie, školy ... . Liate podlahy sú hygienicky a zdravotne nezávadné, bezprašné, nenasiakané. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do skladu, dielne, servisu, haly ...

prenájom lešenia haki

Dám do prenájmu lešenie haki cena 1€ za klietku na deň.

prenájom lešenia haki

Drvený polystyren

Na izoláciu stropných, strešných a podlahových konštrukcií, k zhotoveniu odľahčených betónov apod. Cena m3.

Drvený polystyren

Paleta Kontakt, spol. s r.o. Trnava drevené palety

Paleta Kontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, predajom a opravou drevených paliet. Vykupujeme europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Palety môžu byť aj poškodené.

Paleta Kontakt, spol. s r.o. Trnava drevené palety

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Ponúkame odborné prehliadky a skúšky vyhradených technických tlakových zariadení (tlakové nádoby, potrubné vedenia, kotle, výmenníkové stanice, bezpečnostné príslušenstvo). Ďalej vám ponúkame komplexnú projektovú činnosť pre vybavenie stavebného povolenia. Viac info na www.mk2plus.sk

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Dobry den,sme 5člena murarska partia s dlhoročnymy skusenosťami ,ponukame vam naše služby :vystavba rordinnych domov,chat,garaži,kopletne zakladove dosky, Rekonštrukcia rod domov,bytov,hospodarskych budov, omietky,stierky,malovky,pokladka zamkovej dlažby, ploty,okrasne muri,betonaže,Buracie a ine stavebne prace. Pracujeme kvalitne!! Na naše prace poskytujeme 2ročnu zaruku. Po dohode zabespečime stavebny material. Pracu vykonavame v okr: SA,GA,SC,BA,TT,DS,NR,PK, a okolite obce. Seriznosť - 100%Spokojnosť

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do garáže. Liate podlahy sú odolné voči posypovým soliam, ropným produktom a olejom, sú nenasiakavé a bezprašné. Ľahká údržba, dlhá životnosť.

Liate podlahy do garáže

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

JUPER s.r.o. Hlohovec firma s 20 ročnou tradíciou predaj-servis-požičovňa.Malá stavebná mechanizácia, vibračná technika.

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

Máte vlhké múry alebo vás trápi červotoč?

Máte problém s vlhkosťou v dome? Trápia vás plesne, huby, červotoč? Ponúkam 100 úspešnosť . Špeciálnou mikrovlnnou metódou vysuším murivo alebo zlikvidujem drevokazných škodcov (červotoč a iné) v murovaných a drevených domoch i rekreačných objektoch.

Máte vlhké múry alebo vás trápi červotoč?
Inzeráty 1-20 z 53

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu svoje služby a produkty inzerovať pravidelne, prostredníctvom zápisu v Katalógu firiem a služieb.

INZERCIA

Stavebníctvo na Slovensku - komplexné informácie: stavebné firmy, články, rady a užitočné tipy. Zasielanie dopytov stavebným firmám.

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch www.stavebnik.sk a v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch www.stavebnik.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované na www.stavebnik.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Webyshopping.sk Couvarit.sk Dobrarada.sk
ÚvodMapa stránkyRSSVstup pre zaregistrované firmy
Úvodná stránka