Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10
Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk

INZERCIA -

Inzeráty 1-20 z 55

INZERCIA

Exteriérová dlažba Landscape Mountain

Predám taliansku exteriérovú dlažbu Landscape Mountain. Mrazuvzdorná protišmyková s drsným povrchom. 1cm hrubá-mletý lisovaný kameň. rozmer 45x45 a 30x60. mám cca 36m2 z každého rozmeru. 18€/m2. Mám aj iné odtiene(obr.2 Praire cca46m2, obr.3 cannyon cca 48m2).Pozrite si aj moju ďaľčiu ponuku.

Exteriérová dlažba Landscape Mountain

Alpské balkony

Pekne urobený balkón dokáže urobiť so vzhľadom celého domu divy.Balkón je výkladnou skriňou každého domu. Využite preto široké ponuky našich balkónov. stĺpiky su z prvotriedneho bukového dreva bez hŕč rozmery stĺpikov su 4,5x9,5x80 cm Vieme to dodať v surovom alebo natretom stave pre viac info ma kontaktujete na 0949 489 514 alebo na email: matoskultety@gmail.com https://www.facebook.com/alpskebalkony

Alpské balkony

Projekt pre stavebné povolenie Trenčín a okolie

Ace Home, s.r.o. Trenčín- projekty, inžiniering, reality-Projekt pre stavebné povolenie Trenčín a okolie

Projekt pre stavebné povolenie Trenčín a okolie

Predám nádrž

objem 5000 litrov.Je valcového tvaru s priemerom 1,7 m a dĺžka 3 m. Dá sa použiť na úžitkovú vodu, alebo ako nádrž na žumpu.

Predám nádrž

Liate podlahy EPOX.SK

Liate epoxidové podlahy realizujeme do garáže, skladu, dielne, servisu, výrobnej haly, ambulancie, obchodného priestoru ... . Liate epox podlahy sú nenasiakavé, bezprašné, ľahké na údržbu, hygienicky a zdravotne nezávadné. Realizácia je možná na nový ale aj starý betón/poter. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy EPOX.SK

Epoxidové podlahy sklad, servis, dielňa, hala

Liate epoxidové podlahy sú vhodné do garáže, skladu, dielne, servisu, výrobného priestoru, obchodného priestoru, ambulancie, zdravotníckeho zariadenia ... . Epoxidové podlahy sú hygienicky a zdravotne nezávadné, bezprašné, nenasiakavé, ľahké na údržbu.

Epoxidové podlahy sklad, servis, dielňa, hala

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epox podlahy , ktoré sú vhodné do garáže. Liate epox podlahy sú odolné voči bežným ropným produktom, olejom a posypovým soliam ďalej sú nenasiakavé a bezprašné. Ľahká údržba, dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do garáže

Liate podlahy do skladu, dielne, servisu, haly ...

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do skladu, dielne, servisu, výrobnej haly, obchodného priestoru, ambulancie, školy ... . Liate podlahy sú hygienicky a zdravotne nezávadné, bezprašné, nenasiakané. Dlhá životnosť, maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do skladu, dielne, servisu, haly ...

prenájom lešenia haki

Dám do prenájmu lešenie haki cena 1€ za klietku na deň.

prenájom lešenia haki

Drvený polystyren

Na izoláciu stropných, strešných a podlahových konštrukcií, k zhotoveniu odľahčených betónov apod. Cena m3.

Drvený polystyren

Paleta Kontakt, spol. s r.o. Trnava drevené palety

Paleta Kontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, predajom a opravou drevených paliet. Vykupujeme europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Palety môžu byť aj poškodené.

Paleta Kontakt, spol. s r.o. Trnava drevené palety

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Ponúkame odborné prehliadky a skúšky vyhradených technických tlakových zariadení (tlakové nádoby, potrubné vedenia, kotle, výmenníkové stanice, bezpečnostné príslušenstvo). Ďalej vám ponúkame komplexnú projektovú činnosť pre vybavenie stavebného povolenia. Viac info na www.mk2plus.sk

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Dobry den,sme 5člena murarska partia s dlhoročnymy skusenosťami ,ponukame vam naše služby :vystavba rordinnych domov,chat,garaži,kopletne zakladove dosky, Rekonštrukcia rod domov,bytov,hospodarskych budov, omietky,stierky,malovky,pokladka zamkovej dlažby, ploty,okrasne muri,betonaže,Buracie a ine stavebne prace. Pracujeme kvalitne!! Na naše prace poskytujeme 2ročnu zaruku. Po dohode zabespečime stavebny material. Pracu vykonavame v okr: SA,GA,SC,BA,TT,DS,NR,PK, a okolite obce. Seriznosť - 100%Spokojnosť

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do garáže. Liate podlahy sú odolné voči posypovým soliam, ropným produktom a olejom, sú nenasiakavé a bezprašné. Ľahká údržba, dlhá životnosť.

Liate podlahy do garáže

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

JUPER s.r.o. Hlohovec firma s 20 ročnou tradíciou predaj-servis-požičovňa.Malá stavebná mechanizácia, vibračná technika.

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

FLEXEPOX výroba pružných foriem keramické kachlice

Dvojzložkový epoxidový tmel, ktorý vyniká svojou pružnosťou a húževnatosťou. Používa sa pri aplikáciách vyžadujúcich úplnú alebo čiastočnú pružnosť vytvrdenej kompozície. Príklady použitia: mechanicky odolná a pružná vrstva nákladových priestorov automobilov; pružnej preklenovací vrstvy na trhliny v betóne (ako vodoodpudivá podkladová vrstva pod dlažbu); výroba pružných foriem pre keramické kachlice; výplne dilatačných škár; pružné zálievky kovových prvkov do betónu. Tmel možno prefarbovať pigmentovými pastami Eprotint.

FLEXEPOX výroba pružných foriem keramické kachlice

S2321 epoxidový email pre nátery kov, betón, drevo

Dvojzložkový epoxidový vrchný email pre lesklé nátery kovu, betónu, stavebnín, dreva, plastu, lisovacích hmôt apod Odolný proti vplyvom rôznych chemikálií, olejov, tukov, proti zásadám a niektorým rozpúšťadlám. Epoxidový mail S 2321, odtieň 1000 (biela) je schválený na nátery povrchov prichádzajúcich do priameho styku s pitnou vodou, potravinami a pokrmy. Epoxidový email S 2321 je vhodný pre ochranu povrchu na pracoviskách s otvorenými zdrojmi ionizujúceho žiarenia (overenie dekontaminovatelnosti). Variant HB (high build) sa používa pre dosiahnutie väčších suchých hrúbok (80 mm) v jednom aplikačnom kroku (výdatnosť 4,5 m2/kg).

S2321 epoxidový email pre nátery kov, betón, drevo

Výstava a rekonštrukcie

Ponúkame vám stavebné služby v oblasti výstavby rodinných a bytových domov. Realizujeme nielen výstavbu rodinných domov na kľúč, ale postavíme vám i holodom či hrubú stavbu. Vykonávame tiež dokončovacie práce týkajúce sa interiérov a exteriérov.

Výstava a rekonštrukcie

LAS 2636 BE EPOLOK-Náter s atestom na ropné látky

LAS 2636 BE EPOLOK (Atest na styk s ropnými látkami) Dvojzložková epoxidová plniaca náterová hmota pre ochranné nátery na betónové povrchy a betónové nádrže na skladovanie ropy a ropných produktov (certifikované). Ideálne pre nátery priemyselne namáhaných betónových podláh, silikátových podkladov v automumývačkách, autoservisoch, umývačkách vagónov, nátery garáží, dielní atď

LAS 2636 BE EPOLOK-Náter s atestom na ropné látky

GOREPOX - Podlahový náter už 24hod po betonáži

Gorepox - vodou riediteľný epoxidový náter na 24 hodín starý betón. Cena 1 vrstvy max 1€/m2. Odoláva mechanickému zaťaženiu a ropným produktom. Vhodné do občianskej výstavby. garáží, vínnych pivníc, potravinársky a chemický priemysel

GOREPOX - Podlahový náter už 24hod po betonáži
Inzeráty 1-20 z 55

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu svoje služby a produkty inzerovať pravidelne, prostredníctvom zápisu v Katalógu firiem a služieb.

INZERCIA

Stavebníctvo na Slovensku - komplexné informácie: stavebné firmy, články, rady a užitočné tipy. Zasielanie dopytov stavebným firmám.

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch www.stavebnik.sk a v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch www.stavebnik.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované na www.stavebnik.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Webyshopping.sk Couvarit.sk Dobrarada.sk
ÚvodMapa stránkyRSSVstup pre zaregistrované firmy
Úvodná stránka