tusu Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10
Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk

INZERCIA -

Inzeráty 1-20 z 51

INZERCIA

Paletakontakt s.r.o. Trnava drevené palety

Paletakontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, opravou a predajom drevených paliet a paletových nádstavcov od roku 1995. Drevené palety je možné použiť na výrobu dreveného nábytku z paliet. Europalety.-Vykupujeme europalety, štandardné palety, atypické palety a paletové nádstavce. Palety môžu byť aj poškodené.

Paletakontakt s.r.o. Trnava drevené palety

Realizácia stavebných prác

Sme partia živnostníkov, ktorí vykonávajú celú paletu stavebných prác, ako napríklad: - výstavba rodinných domov vrátane rekonštrukcie - zateplenie fasád - šalovacie a armovacie práce - sádrokartón - krby, udiarne a grily (teplovzdušný rozvod) - podlahy (epoxidové, dekoratívne, protišmykové, polyuretánové, svietiace, kamenný koberec, anhydrit) - strojové omietky - kamenné práce (ploty, terasy, schody a vínne pivnice)

Realizácia stavebných prác

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Ponúkame odborné prehliadky a skúšky vyhradených technických tlakových zariadení (tlakové nádoby, potrubné vedenia, kotle, výmenníkové stanice, bezpečnostné príslušenstvo). Ďalej vám ponúkame komplexnú projektovú činnosť pre vybavenie stavebného povolenia. Viac info na www.mk2plus.sk

Revízie plynových a tlakových zariadení, Poprad

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Dobry den,sme 5člena murarska partia s dlhoročnymy skusenosťami ,ponukame vam naše služby :vystavba rordinnych domov,chat,garaži,kopletne zakladove dosky, Rekonštrukcia rod domov,bytov,hospodarskych budov, omietky,stierky,malovky,pokladka zamkovej dlažby, ploty,okrasne muri,betonaže,Buracie a ine stavebne prace. Pracujeme kvalitne!! Na naše prace poskytujeme 2ročnu zaruku. Po dohode zabespečime stavebny material. Pracu vykonavame v okr: SA,GA,SC,BA,TT,DS,NR,PK, a okolite obce. Seriznosť - 100%Spokojnosť

Vystavba -Rekonštrukcie -buracie prace

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do garáže. Liate podlahy sú odolné voči posypovým soliam, ropným produktom a olejom, sú nenasiakavé a bezprašné. Ľahká údržba, dlhá životnosť.

Liate podlahy do garáže

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

JUPER s.r.o. Hlohovec firma s 20 ročnou tradíciou predaj-servis-požičovňa.Malá stavebná mechanizácia, vibračná technika.

Malá stavebná mechanizácia Webermt-predaj servis

FLEXEPOX výroba pružných foriem keramické kachlice

Dvojzložkový epoxidový tmel, ktorý vyniká svojou pružnosťou a húževnatosťou. Používa sa pri aplikáciách vyžadujúcich úplnú alebo čiastočnú pružnosť vytvrdenej kompozície. Príklady použitia: mechanicky odolná a pružná vrstva nákladových priestorov automobilov; pružnej preklenovací vrstvy na trhliny v betóne (ako vodoodpudivá podkladová vrstva pod dlažbu); výroba pružných foriem pre keramické kachlice; výplne dilatačných škár; pružné zálievky kovových prvkov do betónu. Tmel možno prefarbovať pigmentovými pastami Eprotint.

FLEXEPOX výroba pružných foriem keramické kachlice

S2321 epoxidový email pre nátery kov, betón, drevo

Dvojzložkový epoxidový vrchný email pre lesklé nátery kovu, betónu, stavebnín, dreva, plastu, lisovacích hmôt apod Odolný proti vplyvom rôznych chemikálií, olejov, tukov, proti zásadám a niektorým rozpúšťadlám. Epoxidový mail S 2321, odtieň 1000 (biela) je schválený na nátery povrchov prichádzajúcich do priameho styku s pitnou vodou, potravinami a pokrmy. Epoxidový email S 2321 je vhodný pre ochranu povrchu na pracoviskách s otvorenými zdrojmi ionizujúceho žiarenia (overenie dekontaminovatelnosti). Variant HB (high build) sa používa pre dosiahnutie väčších suchých hrúbok (80 mm) v jednom aplikačnom kroku (výdatnosť 4,5 m2/kg).

S2321 epoxidový email pre nátery kov, betón, drevo

Výstava a rekonštrukcie

Ponúkame vám stavebné služby v oblasti výstavby rodinných a bytových domov. Realizujeme nielen výstavbu rodinných domov na kľúč, ale postavíme vám i holodom či hrubú stavbu. Vykonávame tiež dokončovacie práce týkajúce sa interiérov a exteriérov.

Výstava a rekonštrukcie

LAS 2636 BE EPOLOK-Náter s atestom na ropné látky

LAS 2636 BE EPOLOK (Atest na styk s ropnými látkami) Dvojzložková epoxidová plniaca náterová hmota pre ochranné nátery na betónové povrchy a betónové nádrže na skladovanie ropy a ropných produktov (certifikované). Ideálne pre nátery priemyselne namáhaných betónových podláh, silikátových podkladov v automumývačkách, autoservisoch, umývačkách vagónov, nátery garáží, dielní atď

LAS 2636 BE EPOLOK-Náter s atestom na ropné látky

GOREPOX - Podlahový náter už 24hod po betonáži

Gorepox - vodou riediteľný epoxidový náter na 24 hodín starý betón. Cena 1 vrstvy max 1€/m2. Odoláva mechanickému zaťaženiu a ropným produktom. Vhodné do občianskej výstavby. garáží, vínnych pivníc, potravinársky a chemický priemysel

GOREPOX - Podlahový náter už 24hod po betonáži

Priemyselné podlahy, nátery na betón oceľ, e-shop

Ponúkame epoxidové a polyuretánové nátery, podlahy mechanickou a chemickou odolnosťou, lazúry, tmely, živice alaminovacie súpravy atď. cez internet. Nakúpte pohodlne a za výhodné ceny v internetovom obchode www.sincolor.sk

Priemyselné podlahy, nátery na betón oceľ, e-shop

Zľavy -15% na stavebné práce

Vykonávame široké spektrum murárskych prác, stavebných prác, maliarskych a natieračských prác v Bratislave a Slovenskej republike, pri ktorých používame najkvalitnejšie stavebne materiály, náterové hmoty a materiály tých najlepších výrobcov. Naša firma má na svojom konte veľa spokojných a zároveň stálych zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú. Hlavným cieľom firmy je zodpovedné, odborné a spoľahlivé poskytovanie všetkých ponúkaných služieb. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď využívajú naše služby opakovane. Vyskúšajte nami ponúkané služby a sami posúďte naše kvality. Sme Vám k dispozícii 7 dní v týždni a 24 hodín denne.Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám.

 Zľavy -15% na stavebné práce

Máte vlhké múry alebo vás trápi červotoč?

Máte problém s vlhkosťou v dome? Trápia vás plesne, huby, červotoč? Ponúkam 100 úspešnosť . Špeciálnou mikrovlnnou metódou vysuším murivo alebo zlikvidujem drevokazných škodcov (červotoč a iné) v murovaných a drevených domoch i rekreačných objektoch.

Máte vlhké múry alebo vás trápi červotoč?

Výstavba a rekonštrukcia rodinných i bytových domo

Výstavba a rekonštrukcia rodinných i bytových domov.Murárske práce,stavebné práce,maliarske a natieračské práce v Bratislave a Slovenskej republike.Päť ročná záruka na prácu.Zľavy -15% na prácu ..Kontakt.: tel-0915349683, email- murarskeprace7@centrum.sk , Web.: www.murarskeprace7.webnode.sk

Výstavba a rekonštrukcia rodinných i bytových domo

Liate podlahy do garáže

Realizujeme liate epoxidové podlahy, ktoré sú vhodné do každej garáže. Podlaha je nenasiakavá, bezprašná, ľahká na údržbu, odolná voči olejom, ropným látkam a posypovým soliam. Dlhá životnosť maximálna spokojnosť.

Liate podlahy do garáže

Vodné filtre, ionizátory...

Nie ste spokojní s kvalitou vašej pitnej vody? Ponúkame vám naše služby. ONLINE obchod s technikou pre úpravu vody: vodné filtre, ionizátory, mechanické filtre, filtračné zariadenia, výrobníky sódy, sušiče rúk, zmäkčovače. Dodávka - inštalácia - montáž. www.biohit.sk

Vodné filtre, ionizátory...

Debnenie pod betónový strop (monolitický)

Predám šlalovacie dosky, foršne, stojky pod debnenie betónového stropu a stojky pod debnenie okien a dvier - kontakt 0907 954 905 Dosky – hrúbka cca 2,7 cm (šírka 10 cm, 15 cm, 20 cm) – spolu 106,8 m2 a 2,9 m3, priemerná dĺžka dosiek 4 metre Foršne – hrúbka cca 5 cm (šírka 15 cm) – spolu 14,4 m2 a 0,72 m3, priemerná dĺžka foršní 4 metre až 4,5 metra, pár kusov 2 metrových Stojky pod strop – 130 kusov s priemerom 9 cm a dĺžkou 260 cm – cca 2,21 m3 Stojky pod preklady na okná – 15 kusov s priemerom 6 cm a dĺžkou 140 cm – cca 0,06 m3 Stojky pod preklady na dvere – 15 kusov s priemerom 7 cm a dĺžkou 240 cm – cca 0,135 m3 Takto som sa rozhodol na základe toho, že som zistil, že prenájom debnenia takejto veľkosti by ma stál asi 2000,- EUR na celú stavbu.

Debnenie pod betónový strop (monolitický)

Krbová piecka KINGFIRE PARAT

Vstavaná krbová piecka v monolitickom prvku KINGFIRE PARAT zaberá minimum priestoru, komínové teleso Schiedel ABSOLUT je postavené na monolitickom prvku. Piecka svojim výkonom (7,4kW) plne postačuje na pokrytie tepelných strát štandardného rodinného domu. Kompaktné rozmery 550 x 550 x 2940 mm sú ideálnymi mierami. Postavením monolitickej časti s pieckou sa dostanete do úrovne nad I.NP a môžete pokračovať stavbou komína ABSOLUT 180 mm s multifunkčnou šachtou (rozmery tvárnice 360x500 mm)

Krbová piecka KINGFIRE PARAT

Podlahy, strechy, altány Zvolen

Stavebná firma FEROSPOL+, vám ponúka svoje kvalitné služby v oblasti stavebných prác. Venujeme sa predovšetkých klampiarskym a pokrývačským prácam, tesárskym prácam, sadrokartónu a montáži podláh či už plávajúcich alebo laminátových.

Podlahy, strechy, altány Zvolen
Inzeráty 1-20 z 51

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu svoje služby a produkty inzerovať pravidelne, prostredníctvom zápisu v Katalógu firiem a služieb.

INZERCIA

Stavebníctvo na Slovensku - komplexné informácie: stavebné firmy, články, rady a užitočné tipy. Zasielanie dopytov stavebným firmám.

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch www.stavebnik.sk a v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch www.stavebnik.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované na www.stavebnik.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Webyshopping.sk Couvarit.sk Dobrarada.sk
ÚvodMapa stránkyRSSVstup pre zaregistrované firmy
Úvodná stránka