Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10
Stavebníctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk

Stavebné firmy a spoločnosti

Zadať dopyt firmám

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Pridať firmu

Registrujte vašu firmu do Katalógu firiem a služieb. Registrácia firmu zviditeľní na portáli špeciálne zameranom na stavebníctvo Stavebnik.sk. Registrácia súčasne podporí SEO vášho webu pre lepšie pozície v Google. Umožní vám aj ďalšiu propagáciu vašich služieb a produktov formou inzercie. Cez registráciu na Stavebníku môžete inzerovať aj na 66 portáloch slovenských miest.

Firmy a služby

Nájdite si vhodné stavebné firmy a spoločnosti pôsobiace na Slovenska pre vašu stavbu, rekonštrukciu. Tipy, rady, články. Zadajte dopyt na spracovanie cenových ponúk.

Registráciou svojej firmy na www.stavebnik.sk získate aktívny katalógový zápis, ktorého obsah si môžete sami podľa potreby aktualizovať a ďalej ho aktívne využívať na ďalšiu propagáciu.

Funkcie katalógového zápisu:

 1. Bohatý priestor pre informácie a kontakty a k tomu:
  1. relevantné linky na www stránku vašej firmy - čo podporí PageRank vašej webovej stránky
  2. možnosť zaradenia až do 10 kategórií stavebnej činnosti stromu služieb v katalógu
  3. bezplatné predvyplnenie zápisu našou spoločnosťou podľa údajov z vašej firemnej web stránky
 2. Široký priestor pre regionálnu celoslovenskú propagáciu vašich služieb
  Ponuku vašich služieb a produktov môžete inzerovať po celom Slovensku prostrednictvom bezplatnej Inzercie (napr. www.bratislava.virtualne.sk) na 66 stránkach slovenských miest v sieti Virtualne.sk , ktoré v minulom roku navštívili viac ako 2 000 000 návštevníkov.
 3. Ďalšia propagácia vašich služieb formou inzercie a oznamov priamo v samostatných sekciách  na www.stavebnik.sk:
  1. Aktuálna ponuka - zverejňovanie a reklama nových produktov a aktuálnych cenových akcií vašej firmy
  2. Ponuka práce - aktívne vyhľadávanie pracovníkov, brigádnikov a sezónnych zamestnancov
 4. Vyššie umiestnenie v Google
  Profesinálnou optimalizáciou katalógového zápisu na kľúčové slová činnosti vašej firmy sa katalógový zápis zobrazí na popredných pozíciách v Google.
 5. Získavanie dopytov na vaše služby od nových klientov cez systém Zadaj dopyt
 6. Jednoduchý prístup k informáciám o Verejných súťažiach a ich výsledkoch z oblasti stavebníctva.
  Na vyhlásenie nových súťaží a výsledkov budete pravidelne upozornený formou E-mailu.

Ušetríte si náklady!

Registrácia dokáže vo veľkej miere nahradiť nákladnú www stránku, preto je VHODNÁ aj pre menších živnostníkov a firmy, ktoré webovú stránku nevlastnia.

Tu nájdete aktuálne fungujúce stavebné firmy na Slovensku, rady, tipy, články pre oblasť stavebníctva a stavebnú legislatívu Informácie sú určené pre širokú verejnosť, tak i pre odborníkov z radov projektantov, montážníkov a odborných predajcov. Na portáli môžete nájsť aj veľmi úzko špecializované stavebné firmy.

 

Aktuálne stavebné firmy na Stavebnik.sk

Aktuálne stavebné firmy sú triedené v Katalógu firiem. Pokrývajú veľmi širokú oblasť stavebníctva, od stavebných firiem, ktoré ponúkajú komplexné služby, až po úzko špecializované stavebné firmy.  

 

Získajte rýchlo cenovú ponuku od stavebných firiem

Ušetrite čas a využite možnosť rýchlo získať cenovú ponuku. Cez systém Zadaj dopyt môžete svoju požiadavku na cenu poslať naraz viacerým stavebným firmám. K požiadavke môžete pripojiť aj prílohu - napr. obrázok o predstave realizácie, alebo zoskenovanú časť projektu.

 

Stavebnik.sk je denne aktualizovaný

Stavebnik.sk je každý deň aktualizovaný. Denne sú pridávané články z TASR s tématikou stavebníctvo. Taktiež je denne aktualizovaná databáza stavebných firiem.

 

Využite aj ďalšie možnosti

- cez podstránku PONUKA PRÁCE dať ponuku, alebo získať prácu v stavebnej firme 

- cez podstránku VEREJNÉ SÚŤAŽE získavať informácie o zaujímavých zákazkach uverejňovaných vo vestníku a vytriedené len pre oblasť stavebníctva

- cez podstránku INZERCIA - uverejňovať inzeráty nielen na tomto portáli, ale aj v celej sieti mestských portálov virtualne.sk.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V katalógu firiem a služieb nájdete stavebné firmy  z týchto slovenských miest: Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská Bystrica, Nové Zámky, Michalovce, Spišská Nová Ves, Komárno, Levice, Humenné, Bardejov, Liptovský Mikuláš, Piešťany, Ružomberok, Topoľčany, Lučenec, Čadca, Dubnica nad Váhom, Rimavská Sobota, Partizánske, Šaľa, Hlohovec, Dunajská Streda, Brezno, Vranov nad Topľou, Trebišov, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Snina, Bánovce nad Bebravou, Pezinok, Dolný Kubín, Žiar nad Hronom, Rožňava, Púchov, Handlová, Malacky, Kežmarok, Sereď, Galanta, Kysucké nové Mesto, Stará Ľubovňa, Zlaté Moravce, Detva, Skalica, Senec, Levoča, Veľký Krtíš, Revúca, Myjava, Svidník, Nová Dubnica, Sabinov, Šamorín, Štúrovo, Bytča, Holíč, Banská Štiavnica, Kolárovo, Stropkov, Šurany, Stará Turá, Fiľakovo, Veľké Kapušany, Moldava nad Bodvou, Tvrdošín, Veľký Meder, Krompachy, Modra, Hriňová, Liptovský Hrádok, Tornaľa, Hurbanovo, Námestovo, Kráľovský Chlmec, Krupina, Stupava, Šahy, Turzovka, Sečovce, Hnúšťa, Nová Baňa, Svit, Trstená, Želiezovce, Vrútky, Krásno nad Kysucou, Turčianske Teplice, Medzilaborce, Žarnovica, Gelnica, Sobravce, Vrbové, Lipany, Nemšová, Poltár, Spišská Belá, Rajec, Sládkovičovo, Kremnica, Brezová pod Bradlom, Ilava, Vysoké Tatry, Gbely, Bojnice, Šaštín – Stráže, Dobšiná, Sliač, Čierna nad Tisou, Svätý Jur, Strážske, Nováky, Trenčianske Teplice, Tlmače, Giraltovce, Tisovec, Leopoldov, Veľký Šariš, Spišské Podhradie, Medzev, Hanušovce nad Topľou, Spišské Vlachy, Jelšava, Podolínec, Rajecké Teplice, Spišská Stará Ves, Dudince, Modrý Kameň


 

 

Webyshopping.sk Couvarit.sk Dobrarada.sk
ÚvodMapa stránkyRSSVstup pre zaregistrované firmy
Úvodná stránka