01 Plastové okná AKCIA október 2017: Trojitá sila bez príplatku!

Krátka charakteristika:Na jeseň 2017 sme pre našich zákazníkov pripravili novú atraktívnu akciu, v rámci ktorej vaše nové okná získajú trojitú silu za základnú cenu. Čo znamená trojitá sila?
Množstvo:podľa potreby
Cena:AKCIA október 2017
Popis:Na jeseň 2017 sme pre našich zákazníkov pripravili novú atraktívnu akciu, v rámci ktorej vaše nové okná získajú trojitú silu za základnú cenu.
Čo znamená trojitá sila?
Pri objednávke máte možnosť počas celého októbra 2017 k objednávke nových plastových okien získať ako bonus bez príplatku tri doplnky:
1. vlepené trojsklo
2. stredové tesnenie
3. šedé jadro – NOVÉ!

Prečo vlepené trojsklo?
Ide totiž o najpevnejšie krídlo, vďaka ktorému okná neovísajú. Pri tejto objednávke sa špeciálnou lepiacou technikou STV® Gealan (statické suché zasklenie) vlepuje sklo do profilu krídla pomocou špeciálnej lepiacej pásky, pričom je zachované obvyklé vypodloženie skla.

Táto technika výrazne zvýši stabilitu a pevnosť okna a zároveň zvyšuje ochranu proti vlámaniu. Vlepené trojsklo má lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako dvojsklo a nadôvažok vykazuje vyššie hodnoty hlukovej izolácie.
Úsporu financií na energiách vám rozhodne zabezpečí aj stredové tesnenie. A tak si budete môcť v pokoji vychutnávať pohodlie domova aj počas mrazivých zimných dní bez toho, aby ste sa museli babušiť do svetrov a diek. :)

NOVINKA: Šedé jadro – sivé jadro – do plastových okien
Ak hľadáte jedinečnosť, tak ste na správnej adrese. Súčasťou trojitej sily bez príplatku je totiž aj naša novinka v podobe šedého jadra. Šedé či sivé jadro je v ostatnom roku veľmi IN už aj na Slovensku.
O čo ide? Pri bežných plastových oknách je profil zboku biely, aj keď má povrch okna tmavú farbu. Pri otvorení okna biely pás zboku poriadne kričí. Ak si však zvolíte sivé jadro, tak bude viditeľná farba profilu viac ladiť s povrchovou fóliou okna.
Ak zvažujete výber plastových či hliníkových okien a dverí pre váš domov, určite si nenechajte uniknúť túto skvelú možnosť trojitej sily bez príplatku od slovenského výrobcu ANEKO SK.

Záruka kvality od ANEKO SK
Už vyše 20 rokov nielen pre zákazníkov na Slovensku vyrábame a montujeme kvalitné plastové či hliníkové okná a dvere. Najnovšie sme sa s vášňou pustili aj do navrhovania zimných záhrad pre náročnejších zákazníkov.

Pre výrobu sme zvolili okenný a dverový systém Gealan, ktorý je v súčasnosti technickou špičkou v tejto oblasti. Zabezpečuje jednak vysokú kvalitu materiálov, ako aj dlhodobú stabilitu a funkčnosť produktov.
Ku kvalitným plastovým a hliníkovým oknám, dverám a zimným záhradám samozrejme poskytujeme aj zákaznícky servis a odborné poradenstvo. Montáž okien a dverí sa realizuje prostredníctvom skúsených certifikovaných odborníkov.
Kontakt:ANEKO SK, 037/64 22 057 - spojovateľka
Firma:ANEKO plastové okná, Zimné záhrady, Servis okien
01 Plastové okná AKCIA október 2017: Trojitá sila bez príplatku!

Správa top ponúk firiem

Ak chcete zadávať firemné ponuky do sekcie Top ponuky firiem, zakúpte si pre vašu firmu Firemný profil v Katalógu firiem. Top ponuky budete môcť zadávať pomocou prístupového hesla v neobmedzenej miere, podľa vašej potreby.

Podmienky pridania inzerátu » Viac o výhodách firemného profilu » Objednajte si firemný profil ihneď » Stručné info » Ďalšie top ponuky »

Registráciou svojej firmy na www.stavebnik.sk získate aktívny firemný profil, ktorého obsah si môžete sami podľa potreby aktualizovať a ďalej ho aktívne využívať na ďalšiu propagáciu.

Funkcie firemného profilu:

 1. Bohatý priestor pre informácie a kontakty a k tomu:
  1. relevantné linky na www stránku vašej firmy - čo podporí PageRank vašej webovej stránky
  2. možnosť zaradenia až do 10 kategórií stavebnej činnosti stromu služieb v katalógu
  3. bezplatné predvyplnenie zápisu našou spoločnosťou podľa údajov z vašej firemnej web stránky
 2. Široký priestor pre regionálnu celoslovenskú propagáciu vašich služieb
  Ponuku vašich služieb a produktov môžete inzerovať po celom Slovensku prostrednictvom bezplatnej Inzercie (napr. www.bratislava.virtualne.sk) na 66 stránkach slovenských miest v sieti Virtualne.sk , ktoré v minulom roku navštívili viac ako 2 000 000 návštevníkov.
 3. Ďalšia propagácia vašich služieb formou inzercie a oznamov priamo v samostatných sekciách  na www.stavebnik.sk:
  1. Aktuálna ponuka - zverejňovanie a reklama nových produktov a aktuálnych cenových akcií vašej firmy
  2. Ponuka práce - aktívne vyhľadávanie pracovníkov, brigádnikov a sezónnych zamestnancov
 4. Vyššie umiestnenie v Google
  Profesinálnou optimalizáciou firemného profilu zápisu na kľúčové slová činnosti vašej firmy sa firemný profil zápis zobrazí na popredných pozíciách v Google.
 5. Získavanie dopytov na vaše služby od nových klientov cez systém Zadaj dopyt
 6. Jednoduchý prístup k informáciám o Verejných súťažiach a ich výsledkoch z oblasti stavebníctva.
  Na vyhlásenie nových súťaží a výsledkov budete pravidelne upozornený formou E-mailu.

Ušetríte si náklady!

Registrácia dokáže vo veľkej miere nahradiť nákladnú www stránku, preto je VHODNÁ aj pre menších živnostníkov a firmy, ktoré webovú stránku nevlastnia.

Registráciou svojej firmy na www.stavebnik.sk získate aktívny firemný portál, ktorého obsah si môžete sami podľa potreby aktualizovať a ďalej ho aktívne využívať na ďalšiu propagáciu.

Funkcie firemného profilu:

 1. Bohatý priestor pre informácie a kontakty a k tomu:
  1. relevantné linky na www stránku vašej firmy - čo podporí PageRank vašej webovej stránky
  2. možnosť zaradenia do 1 až 3 kategórií stavebnej činnosti stromu služieb v katalógu
  3. bezplatné predvyplnenie zápisu našou spoločnosťou podľa údajov z vašej firemnej web stránky
 2. Zverejnenie 12 PR článkov do roka v cene firemného profilu Komplet
 3. Široký priestor pre regionálnu celoslovenskú propagáciu vašich služieb. Ponuku vašich služieb a produktov môžete inzerovať po celom Slovensku prostredníctvom bezplatnej Inzercie (napr. www.bratislava.virtualne.sk) na 66 stránkach slovenských miest v sieti Virtualne.sk , ktoré v minulom roku navštívili viac ako 2 000 000 návštevníkov.
 4. Ďalšia propagácia vašich služieb formou inzercie a oznamov priamo v samostatných sekciách  na www.stavebnik.sk:
  1. Aktuálna ponuka - zverejňovanie a reklama nových produktov a aktuálnych cenových akcií vašej firmy
  2. Ponuka práce - aktívne vyhľadávanie pracovníkov, brigádnikov a sezónnych zamestnancov
 5. Vyššie umiestnenie v Google.
  Profesionálnou optimalizáciou firemného profilu na kľúčové slová činnosti vašej firmy sa firemný profil zobrazí na popredných pozíciách v Google.
 6. Získavanie dopytov na vaše služby od nových klientov cez systém Zadaj dopyt
 7. 7. Jednoduchý prístup k informáciám o Verejných súťažiach a ich výsledkoch z oblasti stavebníctva.
  Na vyhlásenie nových súťaží a výsledkov budete pravidelne upozornený formou E-mailu.

Ušetríte si náklady!

Registrácia formou firemného profilu dokáže vo veľkej miere nahradiť nákladnú www stránku, preto je VHODNÁ aj pre menších živnostníkov a firmy, ktoré webovú stránku nevlastnia.