Dobré tienenie je základ

 

Ak ste sa rozhodli pre nové tienenie, vašej pozornosti by nemali uniknúť zatemňovacie rolety. Práve s nimi docielite želaný efekt. Ide o moderné screenové rolety, teda rolety z pevnej textílie. Pre tento účel sa používa tzv. blackoutová tkanina, ktorá neprepúšťa svetlo. Je umiestnená po stranách okenného rámu v hliníkových lištách. Zatemňovacie rolety majú okrem nepriepustnosti svetla aj ďalšie užitočné funkcie a výhody.

 

 

Predĺžte spánok sebe aj vašim deťom

 

 

- Veľmi široká farebná variabilita. Rozdiel je v použitej tkanine. Tkanina Soltis je utkaná zo sklenených vláken a následne pokrytá vrstvou PVC. To jej dodáva zaujímavý nepravidelný vzhľad. Farebné vlákna však nie je možné kombinovať tak, ako v prípade tkaniny Serge. Tá je vyrobená zo sklenených vláken, ktoré sú najprv potiahnuté vrstvou PVC a následne tkané, výsledkom čoho je pravidelná štruktúra.

 

- Vysoká odolnosť proti vetru, dažďu, zmenám teplôt a iným poveternostným vplyvom. Tým sú chránené aj vaše okná.

 

- Energetická úspora. V zime bráni zbytočným tepelným stratám.

 

Pre ktorúkoľvek z možností sa rozhodnete, značka Minirol vyrábaná českou spoločnosťou Building Plastics z Velkej Bíteše, vám ponúka širokú farebnú škálu podľa vzorkovníka RAL a vysokú kvalitu materiálov aj spracovania. Cenovú ponuku vám zadarmo a presne podľa vašich požiadavniek vypracujú pracovníci Minirolu.