Kúpte si tienenie, ktoré pasuje na každé okno

V prípade výrobkov značky Minirol dostanete okrem vyššie uvedených výhod aj zákazkovo vyrábané rolety na okná, pri ktorých si určíte rozmery, typ lamiel, spôsob ovládania aj farebné vyhotovenie. Vo vzorkovnici nájdete dekory imitujúce drevo alebo všetky odtiene vzorkovnice RAL, ktoré výrobca nalakuje vo vlastnej lakovni vo Veľkej Bíteši. Kombinácia týchto položiek ovplyvňuje výslednú cenu tienenia.

 

Predokenné rolety Minirol

Poistite sa doplnkovými ochrannými prvkami

Nad rámec celého riešenia ponúka výrobca na dokúpenie predovšetkým bezpečnostné a ovládacie prvky, ktoré zaisťujú obyvateľom komfort a príjemnú klímu vo vnútri domu. Ochranu domu, jeho obyvateľov aj samotného tienenia zaistí automatický alebo manuálny zámok. Za príplatok si môžete zaobstarať slnečné, veterné a teplotné snímače, rádiové riadenie alebo napojenie na inteligentný systém v domácnosti. Vítanou funkciou roliet značky Minirol je možnosť nastavenia časovača pre pohyb roliet, ktorý aj počas vašej dovolenky vytvorí dojem vašej prítomnosti doma.

Proti hrubej sile možno rolety zabezpečiť uzamknutím, ktoré bráni nadvihnutiu panciera.

Neobmedzené možnosti navíjacieho boxu

Roletu tvoria hliníkové lamely pohybujúce sa vo vodiacich lištách a rolujúce sa do boxu, ktorý je buď viditeľne umiestnený na okne alebo v otvore okna, alebo je inštalovaný už pri stavbe do roletového prekladu a nie je vôbec viditeľný. Box výrobca dodáva v štyroch dostupných tvarových variantoch – hranatý, okrúhly, oblý a skosený. Nespornou výhodou predokenných roliet je určite aj integrovaná sieť proti hmyzu. Navíjanie je umiestnené priamo v roletovom boxe, ale na chode rolety je úplne nezávislé.