Dávno neplatí, že sieť proti hmyzu je iba praktickým prvkom ochrany proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu. Vďaka pokročilým možnostiam výroby sa sieťka proti hmyzu stala funkčným dizajnovým prvkom. V ponuke značky Minirol nájdete sieťky proti hmyzu na okná vyrábané na mieru. Voliteľný je tak nielen rozmer sietí ale aj farba všetkých farebných častí podľa vzorkovnice RAL.

 

Sieťky proti hmyzu na dvere Minirol

 

Ochranou proti hmyzu to nekončí

Ak túžite po naozaj funkčnej sieťke proti hmyzu, ktorá dokáže aj niečo navyše, hľadajte ju v ponuke Minirolu. Veľmi husto tkaná sieťovina zabraňuje dokonca prieniku peľu a zosilnená sieťovina zase odolá pazúrikom domácich miláčikov.

 

S výnimkou posuvného modelu, nájdete rovnaké varianty sietí proti hmyzu na dvere aj do okien.

 

Na výber máte pevné, plisé alebo rolovacie sieťky proti hmyzu.  

 

Dobre vyzerajúca sieť je základ

Aby ochranné siete pôsobili maximálne elegantne a neboli rušivým prvkom pre užívateľov, dodáva sa sieťovina v dvoch základných farbách – čiernej a sivej. Máte možnosť vybrať si z niekoľkých typov výpletov. Ak napríklad chcete docieliť, aby siete proti hmyzu na oknách boli v podstate neviditeľné, zvoľte si extra priehľadnú sieťovinu.

 

Siete proti hmyzu Minirol

 

Všetky pevné časti sietí proti hmyzu je možné nalakovať ktorýmkoľvek z odtieňov vzorkovnice RAL.

 

Plisované siete proti hmyzu majú štýl

Symbolom elegancie v ponuke značky Minirol sú skladané siete, ktoré sa dajú použiť aj do veľkých dverových otvorov. Sieťovina pôsobí plasticky, vďaka čomu pripomína plisé sieť záclonu. Tento model je hore uchytený do vodiaceho profilu a dole do nízkeho PVC profilu, ktorý umožňuje bezbariérový pohyb medzi interiérom a vonkajškom. Sieťovina plisovanej siete proti hmyzu je vyrobená z polyesterových vlákien potiahnutých PVC, vďaka čomu je stabilnejšia než bežné typy sietí.

 

Vyžiadajte si ponuku zdarma na stránke Minirolu alebo sa na nás obráťte s požiadavkou o návrh konkrétneho riešenia a otázkami o cene.