obr.jpgAby ste ich nemuseli neustále púšťať dnu a von, je lepšie vytvoriť im v sieti priechod, aby sa mohli obslúžiť sami.

 

Ako to funguje?

 

Ide o jednoduchý systém prielezu pre domácich miláčikov, keď sa do siete proti hmyzu vloží rám s dvierkami na hornom pánte a s možnosťou vyklopenia na obe strany. Dvierka sú vyplnené rovnakou sieťovinou, takže na pohľad nepôsobia rušivo ako kus pevného materiálu uprostred dverí.

 

Prielez patrí do pevných sietí

 

Priechod pre zvieratá je síce prvok určený do dverových sietí, nie je však vhodný pre každý typ siete. Výrobca sietí proti komárom značky Minirol ponúka prielez pre zvieratá len do pevných dverových rámov. Tie sa štandardne dodávajú v černej farbe. Iné farebné vyhotovenie sa prispôsobuje požiadavkám zákazníka.   

 

Funkčnosť siete nič neohrozí

 

Dokonca ani priechod pre vašich zvieracích miláčikov. Všetky spomenuté siete proti muchám a inému hmyzu majú vlastnosti produktov značky Minirol. Ich výrobcom je spoločnosť Building Plastics z Velkej Bíteše, ktorá si zakladá na kvalitnom materiáli sieťovín. Nájdete medzi nimi aj verzie so zvýšenou odolnosťou proti mačacím alebo psím pazúrom. Dvierka prielezu sú vyrobené tak, aby do seba perfektne zapadli a nedali šancu dotieravému hmyzu.

 

S akými rozmermi môžete počítať?

 

Výrobca počíta s tým, že je potrebné poskytnúť vášmu psíkovi alebo mačke dostatok priestoru pre pohodlný prechod dvierkami. V aktuálnej ponuke značky Minirol nájdete siete s prielezom o rozmeroch:

 

-  180 x 200 mm

-  200 x 270 mm

-  300 x 370 mm

 

Cenovú ponuku vám bezplatne pripravia pracovníci značky Minirol, ktorí zohľadnia všetky vaše požiadavky od rozmerov až po typ sieťoviny.

 

 

Siete proti hmyzu už viac nebudú obmedzovať voľný pohyb vašich domácich miláčikov