Rolety minirol Odstrihnite sa od okolitého sveta

Ak pri spánku potrebujete naozajstný a ničím nerušený pokoj, zatiahnite si na noc pred oknami rolety. Hliníkové lamely tvoria nepriepustný uzamknutý pancier, ktorý dokonale utlmí všetko vonkajšie svetlo a vytvorí vám v spálni úplnú tmu. Takúto službu ocenia napríklad ľudia pracujúci na smeny alebo milovníci spánku, ktorí by sa inak v lete zobudili s prvými slnečnými lúčmi.

K spánku patrí aj ticho a rolety na okná vám zaistia odhlučnenie miestnosti. Rozlúčte sa navždy s hlukom prechádzajúcich áut, štekajúcich psov a rachotom smetiarov. A ak sa bojíte, že v takom pokojnom prostredí prespíte celé dopoludnie, jednoducho si na časovači nastavte hodinu, kedy sa majú rolety vrátiť do boxu.

 

Rolety dodávajú vašej domácnosti pocit bezpečia

Pri výbere vhodného tienenia je dobré vedieť, že rolety ponúkajú popri svojej primárnej funkcii aj množstvo ďalších vlastností. Výborne fungujú ako ochrana okien pri nepriaznivom počasí. Tiež ich ochránia pred poškodením krúpami, dažďom či nečistotami. Vďaka kompaktnej konštrukcii pôsobia aj ako ochrana pred nepozvanými hosťami. Síce sa nejedná o certifikovaný bezpečnostný prvok, ale v praxi fungujú ako odolná prekážka.

 

Rolety minirol

 

Na rolety nie je nikdy neskoro

To je informácia, ktorú by ste si o roletách značky Minirol mali zapamätať. Spoločnosť Building Plastics, výrobca týchto roliet, totiž ponúka tri druhy roliet.

 

- Predokenné rolety sú vďaka viditeľnému kryciemu boxu určené pre dodatočnú montáž na existujúce budovy alebo po dokončení omietok.

 

- Zaomietacie rolety sa schovajú do boxu namontovaného do okenného otvoru a prekryjú sa omietkou. 

- Nadokenné rolety sa s boxom umiestňujú do okenného prekladu. Je nevyhnutné s nimi počítať už pri projekte domu.