Keďže v práci trávime významnú časť dňa, potrebujeme mať zaistené optimálne podmienky a príjemné pracovné prostredie. V kancelárii, obzvlášť vo veľkých, presklených administratívnych centrách, k tomu neodmysliteľne patrí aj zodpovedajúce tienenie, ktoré dotvára príjemnú atmosféru interiéru.

 

 

Zatemňovacie rolety zaistia komfort vo vašej kancelárii

 

Dokonalé zatemnenie interiéru

 

Plne zatemňujúce vonkajšie rolety na okná nájdu svoje uplatnenie nielen v administratívnych budovách, ale aj v školách alebo v laboratóriách. Cez deň vytvárajú podmienky pre odbornú činnosť alebo prácu, ktorá vyžaduje tmavú miestnosť, prípadne projekciu na plátno. Počas víkendov alebo v čase neprítomnosti zabraňujú vysunuté, zatemňovacie predokenné rolety prehrievaniu interiéru. Úspora za prevádzku klimatizácie pritom nie je zanedbateľná.

 

Vonkajšie rolety s blackoutovou látkou

 

Na kompletné zatemnenie miestnosti, sa okrem klasických roliet do exteriéru, používajú aj screenové clony typu Zipscreen. Konštrukcia tienenia totiž umožňuje uzamknúť konce látky v bočných hliníkových vodiacich lištách. Toto riešenie zamedzuje prieniku svetla po stranách screenu. Na dosiahnutie požadovaného efektu je nutné použiť blackoutovú tkaninu, cez ktorú neprenikne žiadne svetlo a ktorá môže poslúžiť aj ako projekčné plátno.

 

Zatemňovacie rolety zaistia komfort vo vašej kancelárii

 

 

Exteriérové rolety sa vyrábajú na mieru

 

K výhodám tienenia značky Minirol patrí zákazková výroba, ktorá dokáže zohľadniť všetky potreby a požiadavky klienta. V praxi to znamená, že výrobca dodá vonkajšie okenné rolety presne podľa konkrétneho rozmeru okna. Výber typu roliet závisí od spôsobu montáže. Zákazník má voľnú ruku aj pri výbere spôsobu ovládania, farebného prevedenia pevných častí tienenia a typu lamiel, v prípade screenov tkaniny.

 

V prípade záujmu o návrh konkrétneho riešenia alebo výpočtu ceny zatemňovacích roliet, požiadajte na stránke Minirol o ponuku zdarma.