Zlepšite bezpečnosť, vzhľad a produktivitu vďaka novému lakovanému sklu Guardian Deco HT™

 

  • K dispozícii v čiernej a bielej farbe
  • Tepelne opracovateľné
  • Prínosy v oblasti produktivity pre výrobcov

 

Spoločnosť Guardian Glass predstavila nové chladiteľné lakované sklo pre dekoratívne použitie na miestach, kde je prvoradá bezpečnosť, alebo je sklo vystavované vysokým teplotám. Guardian Deco HT™ je bezolovnaté sklo s náterom s vysokým leskom, vytvorené s použitím špeciálneho systému náteru, ktorý po tepelnom opracovaní poskytuje žiarivý jednotný vzhľad. Výrobok Guardian Deco HT je k dispozícii v dvoch farbách, bielej a čiernej.

 

Guardian Deco HT je ideálny na širokú škálu využitia v domácnosti i na pracovisku, či už na oblasti namáhané vodou v kuchyni či kúpeľni, vnútorné obklady stien, pracovné povrchy, tabule na písanie a výklady, dvere, ako aj zábradlia a balustrády. Je tiež vhodný na použitie v exteriéri na fasádach, ako napr. ozdobná sklená výplň a vonkajšie obklady stien - všade tam, kde je možné oceniť spojenie bezpečnosti a krásy Deco HT.

 

Deco HT šetrí čas, námahu a zvyšuje produktivitu: spracovávatelia skla už viac nemusia skladovať farby a rozpúšťadlá, alebo čakať, kým farba vyschne, potrebujú už natreté sklo iba narezať na mieru a zakaliť.

 

Pri predstavovaní nového výrobku Andras Kovacs, produktový manažér Guardian Glass v Európe, povedal: „Guardian Deco HT poskytuje výbornú alternatívu ku sklu s náterom nanášaným valčekom, nielen v zmysle produktivity, ale aj pre svoju vyššiu estetickú hodnotu. Vďaka aplikácií technológie Guardian má výrobok Deco HT jednotnejšiu a konzistentnejšiu farbu po každom ďalšom nátere.“

 

Pre bližšie informácie navštívte www.guardianglass.com/europe/GuardianGlass/glassproducts/InGlassInteriorGlass/DecoHT/index.htm.