Odvodvodnenie plôch, ACO Stavebné prvky, Bratislava

ACO Stavebné prvky, odvodnenie plôch, Bratislava

Odvodnenie plôch Bratislava, ACO. Spracovanie polymerického betónu pri výrobe systémov odvodnenia spevnených plôch. Spoločnosť ACO Stavebné prvky ponúka špeciálny systém pre odvodnenie plochých striech zahŕňajúci líniové a bodové odvodnenie, komplexný potrubný systém a prestupy potrubí.

Spracovanie polymerického betónu pri výrobe systémov odvodnenia spevnených plôch. Spoločnosť ACO Stavebné prvky ponúka špeciálny systém pre odvodnenie plochých striech zahŕňajúci líniové a bodové odvodnenie, komplexný potrubný systém a prestupy potrubí.

Adresa:Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava
Telefón:02/44 45 36 51, 49 10 22 47
E-mail:aco@aco.sk
www:www.aco.sk
Ostatné kontakty:www.aco.sk/4902.html

Skupina ACO je výrobcom prvkov pre stavebníctvo s vedúcim postavením vo svojom odbore v Európe. Ročný obrat skupiny, pôsobiacej v 28 krajinách, je cca 600 miliónov euro. Disponuje 26 výrobnými miestami v 12 krajinách a 60 distribučnými spoločnosťami. Celkovo spoločnosť zamestnáva okolo 4 000 zamestnancov.

ACO je rodinným podnikom so sídlom v Rendsburgu v severnom Nemecku, založená bola v roku 1946 Josefom-Severinom Ahlmannom. ACO dosiahlo celosvetovo vedúce postavenie v oblasti spracovania polymerického betónu pri výrobe systémov odvodnenia spevnených plôch a po spojení s časťou skupiny Passavant výrazne posilňuje pozície na trhu odvodnenia budov a odlučovacej techniky.

ACO Stavebné prvky spol. s r. o., Bratislava

Obchodné zastúpenie spoločnosti ACO na Slovensku bolo založené v roku 1995.

Predaj produktov ACO je zabezpečený prostredníctvom našich obchodných partnerov na celom území Slovenska.

Bezplatný servis pre obchodných partnerov a projektantov je zabezpečený prostredníctvom našich špičkových technických poradcov vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Distribúciu stavebných prvkov značky ACO zabezpečujú odborne školení obchodní partneri.

aco bodove odvodnenie.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii