ADVES, automatické dverové systémy, garážové brány Trenčín

ADVES, automatické dverové systémy, garážové brány Trenčín

Garážové brány Trenčín, ADVES. Orientujeme na dodávku a montáž automatických posuvných dvier, priemyselných a garážových brán, nakladacej techniky a špeciálnych konštrukcií.

Orientujeme na dodávku a montáž automatických posuvných dvier, priemyselných a garážových brán, nakladacej techniky a špeciálnych konštrukcií.

Adresa:Zlatovská 27, 911 05 Trenčín
Telefón:32 6581 941, 32 6581 942
E-mail:trencin@adves.sk
www:www.adves.sk
Ostatné kontakty:www.adves.sk/kontakt.php

Vitajte v ADVES s.r.o., Trenčín

Na slovenskom trhu naša firma úspešne pôsobí od začiatku roku 1993. Počas krátkej doby sa nám, ako stabilnému a korektnému partnerovi, podarilo prepracovať sa na špičku špecializovaných dodávateľov zvláštnych stavebných konštrukcií na Slovensku.
Vlastníme celorepublikovú sieť obchodno-realizačných stredísk s technickým zázemím a poradenským servisom, čo nám umožňuje odborne a pružne riešiť požiadavky zákazníkov vrátane rýchleho servisu. V súčasnosti je vo firme zamestnaných 29 zamestnancov v stálom pracovnom pomere.

Od začiatku sa orientujeme na dodávku a montáž automatických posuvných dvier, priemyselných a garážových brán, nakladacej techniky a špeciálnych konštrukcií. Od roku 2004 začala naša spoločnosť s výrobou vlastných priemyselných a garážových brán. Ponuka našich výrobkov je vhodná ako pre súkromné tak aj pre priemyselné objekty a obchodné využitie.

Všetky naše realizácie sú dodávané ako zákazková výroba.
Záujmom spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov. Dôraz kladieme na kvalitu a dlhodobú životnosť výrobkov a korektné vzťahy so všetkými našimi partnermi a zákazníkmi. Kvalita výrobkov a služieb je zaručená certifikátom preukázania zhody. Individuálny prístup k zákazníkovi, odborná a pružná reakcia na jeho požiadavky sú zárukou Vašej optimálnej voľby a spokojnosti.

advers-1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii