ALFIX SR, prenájom a predaj lešenia v Bratislava

ALFIX SR, prenájom a predaj lešenia Bratislava

ALFIX SR, predaj lešenia Bratislava. Potrebujete vlastné lešenie? Staviate, rekonštruujete a nemáte vlastné lešenie? V sieti našich firiem a zákaznickych požičovniach ponúkame prenájom všetkých druhov lešenia.

Potrebujete vlastné lešenie? Staviate, rekonštruujete a nemáte vlastné lešenie? V sieti našich firiem a zákazníckych požičovniach ponúkame prenájom všetkých druhov lešenia.

Adresa:Pobrežná 2, 851 01 Bratislava
Telefón:2/62 410 484
E-mail:alfix@alfix.sk
www:www.alfix.sk
Ostatné kontakty:www.lesenie-alfix.sk/kontakty

ALFIX SR s.r.o. Bratislava - PREDAJ LEŠENIA

Potrebujete vlastné lešenie? Zvoľte kvalitu - lešenie Alfix. Rádi Vám poradíme a vypočítame cenu na základe Vašich potrieb a požiadaviek.
PRENÁJOM LEŠENIA

Staviate, rekonštruujete a nemáte vlastné lešenie? V sieti našich firiem a zákaznickych požičovniach ponúkame prenájom všetkých druhov lešenia.

Ponúkame:

FASÁDNE LEŠENIE
Moderné fasádne lešenie ALFIX. Lešenie spĺňa všetky zákonom stanovené normy a vyznačuje se ľahkou montážou a demontážou.

POJAZDNÉ LEŠENIE
Pojazdné lešenie ALFIX použiteľné v halách, dielňach aj na voľnom priestranstve. Vyznačuje sa minimálnym priehybom a kolísaním.

MODULOVÉ LEŠENIE
Neuveriteľne variabilné lešenie spojované pomocou bezskrutkových spojov. Pripojiteľnosť v osmi uhloch umožňuje vyriešiť akýkoľvek priestorový problém.

ZASTREŠENIE STAVIEB
Ľahké a ľahko zvládnuteľné lešenie s použitím minimálného počtu skrutkových spojov. Nosník s rozpätím až 27,5m. Vhodné pre stavbu pojazdných hal.

SKLZY
Sklzy na stavebnú sutinu.

lesenie.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii