ALK VARIANT hliníkové, sadrokartónové konštrukcie Bratislava

ALK VARIANT, hliníkové a sadrokartónové konštrukcie Bratislava

ALK VARIANT, hliníkové a sadrokartónové konštrukcie Bratislava. Stavebno-montážné práce. Interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu, podhľadov a na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na kľúč a dodávky osvetľovacej techniky. Montáž plastových výrobkov (okná, dvere)

Stavebno-montážné práce. Interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu, podhľadov a na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na kľúč a dodávky osvetľovacej techniky. Montáž plastových výrobkov (okná, dvere)

Adresa:Haanova 10, 852 23 Bratislava
Telefón:02/6224 0547, 62241759, 62247624, 62244502
E-mail:alk@alkvariant.sk
www:www.alkvariant.sk

Firma ALK Variant s.r.o., Bratislava začala pôsobiť na našom trhu v januári 1992. Od svojho založenia sa venuje stavebno-montážnym prácam. Špecializuje sa na interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu KNAUF, podhľadov AMF Thermatex, OWA a DONNa na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na klúč a dodávky osvetľovacej techniky.

Po niekoľkoročných skúsenostiach v stavebníctve, vedenie firmy sa rozhodlo rozšíriť svoju činnost o výrobu a následnú montáž plastových výrobkov (okná, dvere) z profilov REHAU s kovaním ROTO a povrchovou úpravou farieb typu RAL. Naša firma sa zameriava nielen na prestavby a rekonštrukcie podkrovných priestorov od zateplenia až po všetky interiérové úpravy a realizácie nadstavby objektov, ale s potrebou komplexnej dodávky stavebného diela investorovi prevádzame zateplenie budov systémom GRANOLAN a TERRANOVA.

Krédom firmy je vysoká profesionalita a plná spokojnosť jej zákazníkov. Toto krédo sa prejavuje vo vysokej kvalite prác, ale aj v tendencii udržiavania cien materiálov a prác na prijateľnej úrovni. Firma ALK Variant s.r.o. vlastní certifikát kvality od firmy KNAUF ktorý je medzinárodne uznávaný a ktorý firma získala v roku 1994 ako jedna z prvých na Slovensku.

alk 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii