Hutný materiál, oceľové profily, Alu König Frankstahl Slovensko, Senec

Alu König Frankstahl Slovensko, hutný materiál, oceľové profily, Senec

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom hutných materiálov (predovšetkým uzavretých štvorhranných oceľových profilov, valcovanej a ťahanej tyčovej ocele, nástrojovej tyčovej ocele, bezšvových oceľových silno-stenných rúr, presných rúr).

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom hutných materiálov (predovšetkým uzavretých štvorhranných oceľových profilov, valcovanej a ťahanej tyčovej ocele, nástrojovej tyčovej ocele, bezšvových oceľových silno-stenných rúr, presných rúr).

Adresa:Poľná 4, 903 01 Senec
Telefón:02/402049 12-16
Kontaktná osoba:Fikar
E-mail:predaj@koenigfrankstahl.sk
www:www.koenigfrankstahl.sk
Ostatné kontakty:www.koenigfrankstahl.sk/akfs/index.php?menu=80

Spoločnosť Alu König Frankstahl Slovensko, s.r.o., Senec vznikla v roku 2002 spojením spoločností Alu König Stahl Slovensko, s.r.o. a Frankstahl Slovensko, s.r.o., ktoré pôsobili na slovenskom trhu samostatne od roku 2001. Spojenie oboch menovaných spoločností prinieslo významný synergický efekt v oblasti sortimentu, služieb, dodacích termínov a ľudských zdrojov.

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom hutných materiálov (predovšetkým uzavretých štvorhranných oceľových profilov, valcovanej a ťahanej tyčovej ocele, nástrojovej tyčovej ocele, bezšvových oceľových silno-stenných rúr, presných rúr), oceľového fasádneho systému JANSEN a mobilnej protipovodňovej bariéry z vlastných skladov v Senci. Produkty, ktoré nemáme v našich skladoch v Slovenskej republike, dovážame zo skladov našich materských spoločností alebo priamo od výrobcov z celej Európy.

Ku všetkému materiálu na sklade poskytujeme na vyžiadanie atesty a technické poradenstvo (účel použitia, vhodnosť použitia daného materiálu ku konkrétnemu účelu špecifikovanému zákazníkom, tepelné spracovanie a deklarované vlastnosti materiálu...). Materiál delíme na presné dĺžky podľa požiadaviek zákazníka, balíme ho do fólie (všetka ťahaná oceľ štandardne, ostatné materiály na požiadanie) a zaisťujeme dopravu na miesto určenia.

Všetok tovar je dôsledne skladovaný v krytých uzavretých halách, vybavených modernými pílami s možnosťou i obojstranného uhlového rezania.

alu logo.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii