Elektrické svietidlá, AMI, Nové Zámky

AMI, elektrické svietidlá, Nové Zámky

Výroba elektrických svietidiel pre vnútorné a vonkajšie prostredie, Nové zámky. V súčasnosti patrí spoločnosť AMI medzi významných dodávateľov svietidiel na Slovensku. „AMI – úsporné svetlo pre každú príležitosť!"

Výroba elektrických svietidiel pre vnútorné a vonkajšie prostredie. V súčasnosti patrí spoločnosť AMI medzi významných dodávateľov svietidiel na Slovensku.

Adresa:Komárňanská cesta 13, 94043, Nové Zámky
Telefón:035/6923900 - sekretariát
E-mail:ami@ami.sk
www:www.ami.sk
Ostatné kontakty:http://ami.proxia.sk/sk/Article/13/Category/349/Telef%C3%B3nny%20zoznam.proxia

AMI spol. s r.o., Nové Zámky - CENTRUM SVETELNEJ TECHNIKY

Spoločnosť AMI spol. s r.o., Nové Zámky bola založená v roku 1992. Zakladajúci členovia spoločnosti boli Ing. Milan Hrdlík a Ing. Július Slamenka. Spoločnosť AMI spol. s r.o. sídli na Komárňanskej ceste č.13, Nové Zámky vo vlastných priestoroch. V roku 2001 vstúpil do spoločnosti AMI spol. s r.o. nový spoločník, firma FAEBER LIGHTING S.p.A (Uboldo).

Spoločnosť AMI, Nové Zámky je jednou z firiem, ktoré rozvíjajú tradíciu výroby elektrických svietidiel na Slovensku. Už od svojich začiatkov sa venovala predaju svietidiel, od r. 2005 už v aktivitách prevláda výroba elektrických svietidiel pre vnútorné a vonkajšie prostredie. V súčasnosti patrí spoločnosť AMI medzi významných dodávateľov svietidiel na Slovensku. Prednosťou spoločnosti je široký sortiment výrobkov a veľký dôraz kladený na kvalitu a spoľahlivosť. Túto skutočnosť potvrdzuje získanie certifikátu TUW CERT na systém riadenia kvality podľa noriem ISO 9001:2000, ktorý spoločnosť po prvýkrát získala v r. 2002 a následne ho každoročne úspešne obhajuje.

ami 1.jpg
;-otv-hod-not-included-;

Maloobchodná predajňa svietidiel a svetelných zdrojov.

M.R.Štefánika 31 940 01 Nové Zámky , tel.: 035-6400714 , luxmart@ami.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii