ANEKO plastové okná, zimné záhrady

ANEKO plastové okná, Zimné záhrady, Servis okien

Výroba a montáž plastových okien a dverí. Predstavy našich zákazníkov plníme už od roku 1996. Pre výrobu sme si zvolili okenný a dverový systém Gealan, ktorý je v súčasnosti technickou špičkou v tejto oblasti.

* Plastové okná * Plastové dvere * Hliníkové okná * Hliníkové dvere * Servis okien * Zimné záhrady * Výroba a montáž plastových / hliníkových okien a dverí. Slovenský výrobca okien už od roku 1996. Okenný a dverový profilový systém Gealan.

Adresa:Bernolákova 57, 95301 Zlaté Moravce
Telefón:+421 37 6422057
Kontaktná osoba:recepcia ANEKO plastové okná
E-mail:aneko@aneko.sk
www:ANEKO plastové okná
Zimné záhrady:www.najlepsiezimnezahrady.sk
Servis okien:www.servis-okien.eu
Hliníkové okná:https://hlinik.aneko.sk/
Sociálne siete:

Plastové okná s tradíciou

Firma Aneko SK si od roku 1996, kedy začala vyrábať plastové okná, získala stabilné miesto na slovenskom trhu. Naša výroba plastových okien predstavuje viac ako 30 000 kusov za rok.

Výroba plastových okien.
Z nemeckých profilov Gealan vyrobíme okná akéhokoľvek druhu podľa vašich individuálnych požiadaviek (jednokrídlové, jednokrídlové výklopné, dvojkrídlové s pevným stĺpikom, plastové okná na štulp, trojkrídlové, okná s nadsvetlíkmi a podsvetlíkmi, viackrídlové).

Doprajte si kvalitné plastové okná Gealan

Kvalitou sme si istí, o čom svedčí aj 6-ročná záruka. Sme stabilná firma, plastové okná Gealan vyrábame a montujeme už viac ako 9 rokov, ročne vyrobíme viac ako 30 000 okien. Vysoký statický potenciál našich systémov garantuje dokonalú stabilitu. O kvalite a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom referencií na plastové okná.

Certifikáty okien

Naše plastové okná sú certifikované nezávislými skúšobnými ústavmi v Európe, Áziii i Severnej Amerike. Skúšobné protokoly RAL, CSTB, KOMO, ale i Csi a VÚSAPL sú pre nás samozrejmosťou.

Plastové dvere s kompletným servisom
Plastové dvere navrhneme, vyrobíme a namontujeme. Dovoz je zdarma. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami. Postaráme sa o odvoz a likvidáciu odpadu.

Bezpečné a elegantné plastové vchodové dvere

Plastové dvere Gealan sú tuhosťou porovnateľné s hliníkovými. Váš dom bude elegantný vďaka dokonalému zladeniu s plastovými oknami farebnými technológiami AcrylColor, Dekóry s designom dreva alebo plastové okná s hliníkovým opláštením.
5 bodové uzamykanie dverí dokonale zabezpečí váš domov. Všetky dverové systémy sú koncipované na najvyššiu tuhosť. Rohy sú zosilnené rohovými spojkami.

Hliníkové okná a dvere
Ponúkame vám novú okenno-dverovú generáciu systémov MB-60 a MB-70. Ich vonkajšia konštrukcia odoláva poveternostným vplyvom a zabezpečuje dostatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Poskytujeme taktiež záručný a pozáručný platený servis na všetky produkty ANEKO SK. Vykonávame každoročnú údržbu pri platenom servise. Servis zahŕňa kontrolu, výmenu opotrebovaných materiálov a prípadné rôzne opravy.

Plastové okná Gealan - zodpovedné k životnému prostrediu

Materiál zo systémov GEALAN je tvrdý PVC, obsahujúci 57% chlóru (získaného z kuchynskej soli) a ropy. PVC tak šetrí obmedzené zásoby ropy. Ekologická výroba plastových okien GEALAN je zaistená systémom ekologického manažmentu, nad ktorým je prevádzaný externý dohľad. Zberný systém REWINDO tak ponúka nielen ekologické, ale aj ekonomicky efektívne dobré riešenie pre staré okná z PVC.

obr.jpg

Plastové okná ANEKO podniková predajňa

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:08:00- 17:00
Utorok:08:00- 17:00
Streda:08:00- 17:00
Štvrtok:08:00- 17:00
Piatok:08:00- 17:00
Sobota:http://www.aneko.skhttp://www.aneko.sk/plastove-okna
Nedeľa:http://www.aneko.sk/plastove-oknahttp://www.aneko.sk

Plastové okná ANEKO expedícia

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:06:00-15:00
Utorok:06:00-15:00
Streda:06:00-15:00
Štvrtok:06:00-15:00
Piatok:06:00-15:00
Sobota:http://www.aneko.skhttp://www.aneko.sk/plastove-okna
Nedeľa:http://www.aneko.sk/plastove-oknahttp://www.aneko.sk

LEVICE - ZNAČKOVÁ PREDAJŇA OKIEN ANEKO SK

* Plastové okná * Plastové dvere Cintorínska 163/16 935 31 Horná Seč, tel.: 0911 601 339, www.aneko.sk/kontakty-aneko/znackove-predajne

Plastové okná ANEKO SK, a.s. - Zlaté Moravce

* Plastové okná * Plastové dvere * Hliníkové okná * Hliníkové dvere * Servis okien * Zimné záhradyBernolákova 57, 953 01 Zlaté Moravce, tel.: 037 / 64 22 057, www.aneko.sk/plastove-okna

Články 1-2 z 2
perex-stavebnik-hasicska-stanica-galanta-po-rekonstrukcii-jun2016.jpg

Krásna červená na plastových oknách u hasičov v Galante vydrží vďaka technológii Acrylcolor aj 20 rokov

Ďalším projektom, ktorý preveril schopnosti oknárov z firmy ANEKO a technológie, ktoré pri výrobe kvalitných plastových okien používajú, bola obnova hasičských staníc v Galante, Nových Zámkoch a Kolárove.

20-aneko-galeria-montaz-okien.jpg

7 vecí, ktoré by ste mali vedieť o plastových oknách

Všetky okná, pokiaľ sú od kvalitného výrobcu, správne navrhnuté a vhodne použité, vám poskytnú to, čo potrebujete - to znamená bezpečie, výhľad a tepelný komfort v každom ročnom období.

Články 1-2 z 2
Firma nemá žiadne akcie
inz3.jpg

Hliníkové okná od Aneka

HLINÍKOVÉ OKNÁ Ponúkame vám novú okenno-dverovú generáciu hliníkových systémov. Ich vonkajšia konštrukcia odoláva poveternostným vplyvom a zabezpečuje izoláciu.

aneko zimne zahrady.JPG

Najlepšie zimné záhrady na oddych Aneko

Záhrada ktorá vás spojí s prírodou a je atraktívnou súčasťou bývania, nádherne si tu vychutnáte rannú kávičku. Kompletný projekt zimnej záhrady ZDARMA aj s návrhom realizácie, pri realizácii zimnej záhrady sa vám cena projektu odpočíta od ceny diela.

aneko pristresky.jpg

Otvorené prístrešky od Aneka

Otvorené PRÍSTREŠKY Zimná záhrada s otvoreným prístreškom pre vaše myšlienky a nápady. Vhodná pre garden party, oslavy, grilovačky a milé stretnutia. Má dlhú životnosť a minimálnu údržbu.

ANEKO plastove dvere extra class.jpg

Plastové dvere EXTRA CLASS

Harmónia medzi plastovými dverami a fasádou hrá v modernej architektúre dôležitú úlohu. Plastové dvere EXTRA CLASS sú práve takéto.

aneko extra class.jpg

Plastové dvere Extra Class Aneko

Tento profilový systém vytvára všetky predpoklady na dlhú životnosť dverí. Ide o 6-komorový profilový systém s dorazovým tesnením, ktorý ukrýva veľkú hlavnú komoru pre zabudovanie veľkých oceľových výstuží.

aneko energy strong.jpg

PLASTOVÉ OKNÁ ENERGY STRONG

TOP PONUKA! Tento okennný systém vytvára všetky predpoklady na dlhú životnosť okna. Ide o 6-komorový profilový systém s dorazovým tesnením, ktorý ukrýva veľkú hlavnú komoru pre zabudovanie veľkých oceľových výstuží, ktoré zabezpečujú veľmi dobrú stabilitu

inz11.png

POSUVNÉ PLASTOVÉ DVERE HST

Vlepené 3-sklá STRONG zabraňujú ovisnutiu dverí a výrazne zlepšujú tepelno-izolačné vlastnosti posuvných dverí. Úspora nákladov na nastavovanie a dodatočný servis.

aneko posuvne-systemy.jpg

Posuvné systémy od Aneka

SVETLOSŤ A POHODA Výnimočná technika zdvižno-posuvných dverí Gealan je vhodná aj pre návrhy na veľkoplošné otvory, nakoľko manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá.

ANEKO FOLIA.jpeg

REALWOOD FÓLIE na okná NOVINKA od ANEKA

Novinku v povrchovej úprave plastových okien ocení každý, kto má rád prírodný vzhľad, ale nechce sa vzdať výhod moderných okenných technológií. Gealan Realwood zelena folia na plastové okná.

inz7.jpg

SERVIS OKIEN A ÚDRŽBA OKIEN

S ČÍM SA PRI OKNÁCH NAJVIAC STRETÁVAME? problémy s oknami alebo kovaním nastavenie okien netesnosť okien okná sa správne nezatvárajú poškodené žalúzie alebo sieťky rozbité sklo

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii