Projekcia, výstavba rodinnych domov, interierový dizajn, ask haus s.r.o.

ask haus, projekcia, výstavba rodinnych domov, interierový dizajn

ask haus s.r.o. Medzi naše hlavné priority patrí spokojnosť našich klientov. Snažíme sa vyhovieť od prvotnej myšlienky, cez návrh projektu rodinného domu, prípadne interiérového dizajnu, až po samotnú realizáciu.

Stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá sa snaží vaše najnáročnejšie sny o bývaní, splniť od projekcie až po kolaudáciu. Svoje služby ponúkame v západoslovenskom a v stredoslovenskom regióne.

Adresa:Jadrová 19, Bratislava
Telefón:+421948548835
Kontaktná osoba:Ing. Ján Kysel
E-mail:info@askhaus.sk
www:www.askhaus.sk
Sociálne siete:

Predmetom podnikania spoločnosti ask haus je:

- Projekčná činnosť
- Interiérový dizajn
- Realizačná činnosť
- Inžiniering

v regióne Bratislava a okolie, a tiež v okresoch Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Martin, Žilina, Poprad, Banská Bystrica

Projekčná činnosť

Ponúkame vám kompletné vypracovanie projektovej dokumentácie, architektonickej štúdie a realizačnej projektovej dokumentácie pre váš rodinný dom, prípadne byt.


Interiérový dizajn

Naša spoločnosť sa venuje aj kompletnému interiérovému dizajnu: navrhovanie a 3D vizualizácie. Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere interiérových nábytkov a doplnkov. Úzko spolupracujme so stolárskou dielňou a interiéry zhotovíme na kľúč od samotného návrhu až po realizáciu.


Realizačná činnosť

Ask haus s.r.o. je stavebno-projekčná spoločnosť, ktorá ponúka aj kompletné stavebné práce pri rekonštrukciách bytov, domov, výstavbe rodinných domov a realizácii interiérov. Zabezpečujeme kompletné profesie pri výstavbe (elektrikárske práce, vodoinštalácie, inštalácie plynu a stolárske práce).


Inžiniering

Našou prioritou je vyhovieť klientovi od prvotnej myšlienky, cez návrh projektu rodinného domu, prípadne interiérového dizajnu až po samotnú realizáciu a s tým mu ponúkame aj kompletný inžiniering. Ak nemáte čas na vybavovanie rôznych povolení k stavbe na úradoch, radi to spravíme za vás. Inžiniering znamená zastupovanie klienta pred príslušnými úradmi vo vzťahu k príprave potrebných dokumentov a zabezpečenie stanovísk k stavbe (územné rozhodnutie, stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie).

obr.jpeg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
inzercia.jpg

Interiérový dizajn Bratislava

Naša spoločnosť sa venuje aj kompletnému interiérovému dizajnu: navrhovanie a 3D vizualizácie. Ponúkame odborné poradenstvo pri výbere interiérových nábytkov a doplnkov. Viac na https://askhaus.sk/nase-sluzby/

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii