ATELIER ART, projektové dokumentácie, inžinierske činnosti, Bratislava

ATELIER ART, projektové dokumentácie, inžinierske činnosti, Bratislava

Ateliér zabezpečuje v spolupráci s viacerými autorizovanými architektmi a stavebnými inžiniermi projektové dokumentácie všetkých stupňov vrátane inžinierskych činností.

Ateliér Art s.r.o. zabezpečuje v spolupráci s viacerými autorizovanými architektmi a stavebnými inžiniermi projektové dokumentácie všetkých stupňov vrátane inžinierskych činností.

Adresa:Radlinského 24C, 811 07 Bratislava
Telefón:(2) 5541 0262, 5541 0263, 5541 0264
Kontaktná osoba:Ivan Ostitý
E-mail:info@atelierart.sk
www:www.atelierart.sk

Spoločnosť Ateliér Art, Bratislava vznikla v roku 1982 ako voľné združenie architektov. V roku 1995 zmenila legislatívno - organizačnú formu transformáciou na spoločnosť s ručením obmedzeným Ateliér Art sro. Ateliér zabezpečuje v spolupráci s viacerými autorizovanými architektmi a stavebnými inžiniermi projektové dokumentácie všetkých stupňov vrátane inžinierskych činností.
V poslednom období sa Ateliér zúčastňuje spolupráce s medzinárodnými architektonickými spoločnosťami ako sú Stafford Haensli architects a Adamson associates architects.

Ateliér sídli vo vlastných priestoroch v Bratislave v mestskej časti Staré mesto. Technické zázemie ateliéru umožňuje digitálne spracovávanie projektov. Súčasťou vybavenia je sieťové prepojenie pracovných staníc vrátane denného a týždenného zálohovania dátových súborov. Napojenie na internet je realizované optickým káblom umožňujúcim spoľahlivú a vysokorýchlostnú výmenu digitálnych dát. Súčasťou vybavenia ateliéru je reprografická technika vrátane veľkoplošného plnofarebného plotra.

atelier 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii