Stavebné profily, CELOX, Viničné okres Pezinok

CELOX, stavebné profily, Viničné okres Pezinok

Zaoberá sa výrobou a predajom výrobkov z masívneho dreva , plastových a kovových profilov pre stavebníctvo. Spolupracuje s poprednými architektami a pozorne sleduje európske rozvojové trendy v oblasti svojej činnosti.

Zaoberá sa výrobou a predajom výrobkov z masívneho dreva, plastových a kovových profilov pre stavebníctvo. Spolupracuje s poprednými architektami a pozorne sleduje európske rozvojové trendy v oblasti svojej činnosti.

Adresa:Družstevná 1, 900 23 Viničné okres Pezinok
Telefón:033/6476 572-3, 6406 532-6
Kontaktná osoba:JUDr. Ivan Fischer, CSc
E-mail:celox@celox.sk
www:www.celox.sk

Firma Celox, Viničné okres Pezinok je obchodná spoločnosť založená v roku 1991.

Zaoberáme sa výrobou a predajom výrobkov z masívneho dreva, plastových a kovových profilov pre stavebníctvo. Spolupracuje s poprednými architektami a pozorne sleduje európske rozvojové trendy v oblasti svojej činnosti.

Podľa požiadaviek zákazníkov pracovníci spoločnosti navrhnú a zhotovia výrobky na zákazku. Všetky materiály použité pri výrobe sú zdravotne nezávadné a nepoškodzujú životné prostredie.

Drevovýroba

Dvere, okná a schody sú jedným zo základných konštrukčných prvkov budov aj miestností. Obytný priestor nielen delia na funkčné celky, ale ho aj pomáhajú chrániť a architektonicky dotvárať. Ich výberom rozhodujete o naplnení funkčných a estetických požiadaviek domu, bytu alebo miestností a vytvorení prvého i celkového dojmu.

Preto je veľmi dôležité, aby vo vašom dome alebo byte boli z kvalitného materiálu, výborného tvaru, s dobre prepracovanými detailmi a s veľmi dobrou povrchovou úpravou.

celox.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii