Mobilné kotolne, alternatívne zdroje energie, CONUS, Banská Bystrica

CONUS, mobilné kotolne, alternatívne zdroje energie, Banská Bystrica

Prenajímame mobilné kotolne, budujeme tepelné zdroje, alternatívne zdroje energie, inžinierske siete, inštalácie a obchodujeme s príslušným tovarom. Zaoberáme sa inžinierskou, stavebnou a realitnou činnosťou.

Projektová a inžinierska činnosť. Obchodná, finančná, investičná, stavebná, montážna, servisná a realitná činnosť. Fínske drevodomy, mobilné kotolne, alternatívne zdroje energie. Správa nehnuteľností - starostlivosť o prevádzku budov

Adresa:Malachovská cesta 13832/167, Banská Bystrica
Telefón:48 4700 100 - 3
Kontaktná osoba:Ing. Jaroslav Šiška
E-mail:conus@conus.sk
www:www.conus.sk
Ostatné kontakty:www.conus.sk/kontakty.html

EUROCONUS, spol. s r. o., CONUS Group, Banská Bystrica

Dovoľujem si Vám touto cestou ponúknuť naše služby, ktoré ponúkame v oblasti služieb a stavebníctva od roku 1990, keď bola založená naša prvá nezávislá spoločnosť Ing. Jaroslav Šiška - CONUS, ktorá má od svojho vzniku chránenú obchodnú značku CONUS doma i v zahraničí.
Od začiatku sme sa zaoberali obchodom, službami v oblasti údržby nehnuteľností, tepelných zdrojov a ich rozvodov a postupne sme doplnili služby spojené so správou nehnuteľností a realitnou činnosťou. V súčasnosti je to najmä inžinierska, stavebná a realitná činnosť.

Prenajímame mobilné kotolne, ktoré už viacerým pomohli vyriešiť veľmi naliehavé problémy. Budujeme tepelné zdroje, alternatívne zdroje energie, inžinierske siete, inštalácie a obchodujeme s príslušným tovarom. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými dodávateľmi.

Po dohode dokážeme zabezpečiť a vykonávať správu priemyselných nehnuteľností, služby spojené s vedením účtovníctva a činnosťou účtovných a ekonomických poradcov, sprostredkovať úvery pre vlastníkov bytov bez zakladania bytov v KN, hypotekárne úvery pre jednotlivcov a iné služby. Poskytujeme poradenstvo, spracovanie a podávanie žiadostí o finančné prostriedky zo štrukturálnych fondov EÚ.

Vyrábame, dovážame, predávame a staviame precízne technologicky spracované, s vynikajúcim remeselným prevedením, overené drevodomy a drevostavby z Fínska - od trópov až za polárny kruh sú vyhľadávanou špičkovou svetovou kvalitou nielen v oblasti celoročného bývania. Bývanie v našich domoch je dokonalý pôžitok, ktorý je navyše ochutený veľmi nízkymi prevádzkovými nákladmi v porovnaní s inými stavbami. Ponúkame Vám dodávky krásnych drevodomov a iných drevených, aj podnikateľských, objektov z veľmi tvrdej červenej arktickej borovice so stálou kvalitou so životnosťou stoviek rokov a nádherné užívanie si bývania v týchto ušľachtilých priestoroch. Informácie o týchto stavbách a iných našich službách, nájdete na našej inej stránke www.drevodom.conus.sk.

Ak Vás doteraz ani nenapadlo bývať celoročne v takomto dome alebo objekte, neváhajte, preverte si naše informácie, pomôžeme sa Vám zorientovať v tejto oblasti a určite dokážeme spoločnými silami zrealizovať Vašu predstavu. Budete milo prekvapení. Štandardne hravo prekračujeme u nás v súčasnosti vyhľadávané parametre nízkoenergetických domov. V prípade, ak sa stretnete s kritikou drevostavieb, nedajte sa odradiť, sú tak ako čokoľvek iné - neuveriteľne rozdielne a mnohokrát okrem dreva, aj to rôzneho, nemajú takmer nič iné spoločné - v našich drevodomoch či drevostavbách určite nebýva ani jeden kritik, ak by mal možnosť takéto bývanie vyskúšať, už by ním iste nebol.


Od nášho vzniku je našim cieľom, v zmysle našej vízie Teplo pre každého !, poskytnúť Vám najkvalitnejšie služby v oblasti bývania a prevádzkovania nehnuteľností a dodávky najmodernejších technológií, nielen spĺňajúce súčasné najnovšie trendy ale ich vysoko prekračujúce s čo najvyššou možnou mierou úspor, nadštandardnými zárukami a tým aj životnosťami, v súlade a harmónii s rešpektovaním životného prostredia.

conus 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii