Bezpečnostné zámky, Data - tips, Bratislava

Data - tips, bezpečnostné zámky, Bratislava

Bezpečnostná úroveň výrobkov DOM je overená akreditovanými skúšobnými ústavmi v Európe - výrobky sú schválené podľa normy DIN, Vds, ISO 9001, takisto v SR - SÚDST v Žiline a sú zatriedené do bezpečnostnej triedy 5 – extrémne vysoká bezpečnosť.

Bezpečnostná úroveň výrobkov DOM je overená akreditovanými skúšobnými ústavmi v Európe - výrobky sú schválené podľa normy DIN, Vds, ISO 9001, takisto v SR - SÚDST v Žiline a sú zatriedené do bezpečnostnej triedy 5 – extrémne vysoká bezpečnosť.

Adresa:Cablkova 3, 821 04 Bratislava 2
Telefón:2 - 43 63 61 94, 95, 96
Kontaktná osoba:Vladimír Mačica
E-mail:dom@datatips.sk
www:www.datatips.sk
Ostatné kontakty:www.datatips.sk/kontakt.php

Firma Metalia, a.s. udržuje tradíciu výhradného zástupcu nemeckej firmy DOM Sicherheitstechnik na Slovensku od roku 1990.

Kľúč DOM je symbolom spoľahlivosti a bezpečnosti vďaka právnej ochrane duplikátov bezpečnostných kľúčov. Metalia je dodávateľom bezpečnostných zámkov a systémov generálneho kľúča predstavujúcich v každom období špičkovú technológiu. Zákazníkom ponúkame bezpečnostné zámky so zúbkovaným bezpečnostným kľúčom a s plochým bezpečnostným kľúčom - s najvyššou ochranou proti ich prekonaniu.

Za 20 rokov existencie firmy Data - tips, Bratislava sme získali vynikajúcu povesť a reputáciu hlavne z dôvodu orientácie na zákazníka. Vybudovali sme solídnu základňu na okamžité plnenie požiadaviek našich zákazníkov. Našou prednosťou sú neprekonateľné dodacie lehoty bezpečnostných zámkov akýchkoľvek rozmerov a v akomkoľvek množstve. Svojim výrobným programom uspokojíme najširšie spektrum užívateľov - majiteľov bytov, rodinných domov, veľké kancelárske a predajné komplexy, výrobné haly, hotely ... Našim poslaním je ponúknuť vám seriózne zabezpečenie majetku.

Firma Data - tips, Bratislava DOM po desaťročia neustále sleduje a buduje vysoký štandard a kvalitu bezpečnostných zámkov s dôrazom na vývoj nových profilov k zvýšeniu vašej bezpečnosti.
Bezpečnostné vložky a bezpečnostné kľúče vyrobené na Slovensku zaručujú:
- trvalo nízke ceny a vysokú kvalitu
- pružné dodacie lehoty - do 24 hodín
- spoľahlivý a rýchly záručný i pozáručný servis
- právnu ochranu proti neoprávnenému kopírovaniu kľúčov - s bezpečnostnou vložkou dostane zákazník registračnú kartu na zhotovenie duplikátov kľúčov len u výrobcu - Metalia, a.s.

data tips logo.gif

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:08:3017:00
Utorok:08:3017:00
Streda:08:3018:00
Štvrtok:08:3017:00
Piatok:08:3017:00
Sobota:08:3013:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii