Decopierre - realizujeme originálne fasády, múry, sokle, altánky, krby, interiéry a orámovanie okien a dverí

DECOPIERRE originálna fasáda domov

Marek Ukrop, Originálna fasáda Decopierre, exkluzívna novinka aj pre váš dom. Realizácie po celej SR.

DECOPIERRE® *** REALIZÁCIA JEDINEČNÝCH A ORIGINÁLNYCH FASÁD A INTERIÉROV ***. Exkluzívna striekaná omietka ktorá sa používa pre dekoráciu a úpravu fasád, múrov, soklov, orámovanie okien a dverí, altánkov, krbov a tiež v interiéroch. Realizácie po celej SR

Adresa:MAREK UKROP, Slobody 334/117, 96261 Dobrá Niva
Telefón:+421 905 411 067
Kontaktná osoba:MAREK UKROP - autorizovaný realizátor
Mobil:
E-mail:info@decopierre-ukrop.sk
www:fasáda Decopierre
Web:www.decopierre-ukrop.sk
Sociálne siete:

CHCETE MAŤ ORIGINÁLNU A JEDINEČNÚ FASÁDU ALEBO INTERIÉR ?

Je tu pre Vás DECOPIERRE® - striekaná exkluzívna omietka pre dekoráciu fasád, interiérov a iných stavebných častí na Vašom dome. S nami vytvoríte netradičné orámovanie okien a dverí, zaujímavé múry, sokle, krby a altánky.

DECOPIERRE® je francúzska značka, ktorá vyrába a predáva svoje produkty prostredníctvom svojej distribučnej siete vo viacerých krajinách vo svete. Technológiu aplikácie a predaj materiálov zabezpečuje len zaškoleným odborníkom.

- napodobuje rozličné druhy kameňa. Jedná sa o prírodný materiál vyrábaný z tepelne spracovaného prírodného vápenca, mramorového zrna, práškového mramoru a minerálnych farbív.

- je odolný voči vonkajším vplyvom, ale má aj vysokú mieru paropriepustnosti, ktorá umožňuje stenám dýchať a nespôsobuje hromadenie vlhkosti a plesní. Je reálnejší ako imitácia kameňa, alebo umelý kameň.

Z omietky DECOPIERRE® je možné vytvoriť najrôznejšie vzory (ľubovoľná veľkosť kameňa či kamenného bloku, tehly, rôzny reliéf – hladký, drsný, preškrabávaný, brúsený, hladený alebo škrabaný kameň…) a vybrať si môžete aj farebnosť, ktorá sa vytvára pridaním prírodných farbív a pigmentov do omietkovej zmesi.

DECOPIERRE® je možné použiť prakticky na všetky stavebné podklady – tehlové murivo, betón, betónové tvárnice, sádrokartón aj zatepľovacie systémy.

Naše zdokumentované práce hovoria za všetko.

Každá práca je totiž originálom a vypracovaná na mieru!

obr.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-1 z 1
2.jpg

Decopierre: omietka, ktorej sa budete chcieť dotknúť

Aj tá na prvý pohľad najobyčajnejšia stavba môže byť pretransformovaná na dielo s výrazným „wow efektom“. To všetko vďaka novej dekoratívnej technológií, ktorá pomocou špeciálnych omietok vykúzli na stenách dojem obkladu z kameňa. Ide o vnem tak silný, že

Články 1-1 z 1
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
žitavany-271.jpg

DECOPIERRE - tvorba fasád, exteriérov a interiérov

Technológii DECOPIERRE sa úspešne venujeme už 14 rokov. Ku každému záujemcovi o exkluzívne dekoratívne úpravy pre fasády a interiéry zn. Decopierre máme individuálny prístup.

ponuka.JPG

Exteriéry s DECOPIERRE®

S nami môžete kreatívne pretvoriť Vašu fasádu, múry, steny, sokle, orámovanie okien a dverí, altánky, krby a taktiež vytvoriť atypický interiér so šarmom kameňa.

obr.jpg

Úprava fasády a interiéru, Decopierre

Ponúkame vám originálne realizácie fasády, plotov, altánkov a exteriérov domu technológiou DECOPIERRE®, ktorá napodobňuje rozličné druhy kameňa. http://www.decopierre-ukrop.sk

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii