Eurookná, hliníkové okná a dvere, MB euro-mont, Šaľa

MB euro-mont, euro oká, hliníkové okná a dvere, Šaľa

Výroba a montáž drevených Euro okien a dverí, montáž plastových okien a dverí značky Aluplast. Samozrejmosťou je dodávka a montáž okenného príslušenstva, ako sú napr. rolety, parapety, žalúzie atď.

Výroba a montáž drevených Euro okien a dverí, montáž plastových okien a dverí značky Aluplast. Samozrejmosťou je dodávka a montáž okenného príslušenstva, ako sú napr. rolety, parapety, žalúzie atď.

Adresa:Hollého 9, 927 05 Šaľa-Veča
Telefón:0902 895 332, 0918 945 577
Kontaktná osoba:Milan Banáš
E-mail:mbmont@mbmont.sk
www:www.mbmont.sk

MB euro-mont s.r.o Šaľa sa zaoberá distribúciou plastových okien, euro okien, vchodových hliníkových okien a dverí. Firma ponúka viacero profilov vysokej kvality a spoľahlivosti ako sú Aluplast a Salamander.

Samozrejmosťou je odborná montáž a široká škála doplnkov ako sú parapetné dosky, žalúzie, vonkajšie rolety a pod.

Z profilu Aluplast a Salamander je možné dodať širokú škálu farieb a tvarov ktoré upútajú aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Firma ďalej poskytuje bezplatné zameranie u zákazníka

- cenovú kalkuláciu (predbežnú, celkovú)
- demontáž okien
- odvoz starých okien a likvidácia odpadu

MB euro-mont s.r.o vznikla ako malá rodinná firma v r. 2002 a dnes je už rozšírená o ďalšie odvetvia. Našim cieľom je preniknúť na trh s novou technológiou CCI STAMP liatych betónových povrchov vysokej kvality a odolnosti.

Od roku 2008 sa firma zaoberá stavebnou činnosťou konkrétne zatepľovaním, sanáciou obvodových múrov a dodávkami komplexnej termoizolácie už existujúcich budov.

V tomto smere sa plne prispôsobujeme požiadavkám investorov a zabezpečíme akýkoľvek zatepľovací systém dostupný na slovenskom trhu, pričom sa opierame o nadštandardnú kvalitu služby v dostupných cenových reláciách a starostlivý prístup k požiadavkám investorov.

V dnešnej dobe firma rozbieha ďalšiu spoluprácu s poprednými stavebnými firmami na montované domy na klúč. V súčastnosti sa dobre rozbehla distribúcia interiérových dverí od výrobcu Centurion-R . Sú to dvere s moderným desingom na trhu veľmi žiadaným.

Najžiadanejším produktom sú dvere upravené dvojprúdovou japonskou fóliou.

Pre zákazníkov ponúkame možnosť nákupu na splátky

euro-mont.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii