Kotle na drevný odpad, Odsávanie drevoobrábacích strojov, ELBH - Slovakia, Ružomberok

ELBH - Slovakia, energetické, odsávacie a filtračné systémy, Ružomberok

ELBH - Slovakia, Ružomberok. Cieľom spoločnosti je komplexné riešenie zakázky od projektu po dodávku a servis. Svojim výrobným programom ELBH prispieva ku znižovaniu enrgetickej náročnosti prevádzky

Systémy ekologickej likvidácie drevného odpadu. Cieľom spoločnosti je komplexné riešenie zakázky Svojim výrobným programom prispieva ku znižovaniu enrgetickej náročnosti prevádzky a ku kvalitnejším prevádzkam z hľadiska ekológie.

Adresa:Bystrická cesta č.181, 034 01 Ružomberok
Telefón:044/432 34 20
Kontaktná osoba:Ing. Jozef Rezník - 903801572
E-mail:elbh@elbh-slovakia.sk
www:www.elbh-slovakia.sk
Ostatné kontakty:www.elbh-slovakia.sk/?id_kat_for_menu=5151

Spoločnosť ELBH v Ružomberku – Bola založená v roku 1994 českou spoločnosťou ELBH a slovenským partnerom. Cieľom spoločnosti je komplexné riešenie zakázky od projektu po dodávku a servis. Svojim výrobným programom ELBH prispieva ku znižovaniu enrgetickej náročnosti prevádzky a ku kvalitnejším prevádzkam z hľadiska ekológie.

Spoločnosť má nasledovné oddelenia:

PROJEKCIA – je tvorená autorizovanými projektantami vo výstavbe s certifikátom SKSI. Projekcia má dlhodobé skúsenosti s projektovaním odsávacích a filtračných systémov, základnej technológie a tepelných zariadení. Technická dokumentácia je automaticky dodávaná s dodávkou zariadenia.

VÝROBA – pozostáva zo skúsených pracovníkov, zámočníkov, zváračov, mechanikov a elektrikárov. Prevádza sa vo vlastných výrobných priestoroch s výrobnou technológiou podriadenou výrobnému programu.

MONTÁŽ – vykonávajú vlastní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami s montážou odsávacích systémov a tepelných zdrojov. Pracovníci sú vybavení moderným montážnym materiálom. Doprava je vlastná. Po ukončení montáže sa dodaná technológia oživuje preberacím technikom so zaškolením obsluhy zariadenia.

elbh-budova.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii