Chladiarenské a stavebné technológie, FRITECH, Šaľa

FRITECH, chladiarenské a stavebné technológie, Šaľa

Chladiarenské a stavebné technológie. Zabezpečovanie izolácii priemyselných stavieb na báze sendvičových polyuretanových panelov, alebo panelov z minerálnej vlny, vrátane súvisiacich stavebných prvkov ako sú, brány, izolačné dvere, okná a pod.

Chladiarenské a stavebné technológie. Zabezpečovanie izolácii priemyselných stavieb na báze sendvičových polyuretanových panelov, alebo panelov z minerálnej vlny, vrátane súvisiacich stavebných prvkov ako sú, brány, izolačné dvere, okná a pod.

Adresa:Diakovská ul. č.1, 927 01 Šaľa
Telefón:031/7 707 909, 031/7 707 915, 907 033 584, 905 968 645
Kontaktná osoba:Martin Packa
E-mail:fritech@fritech.sk
www:www.fritech.sk
Ostatné kontakty:www.fritech.sk/kontakt

Naša spoločnosť Fritech s.r.o., Šaľa vznikla s cieľom spĺňať požiadavky v oblasti zabezpečovania izolácii priemyselných stavieb na báze sendvičových polyuretanových panelov, alebo panelov z minerálnej vlny, vrátane súvisiacich stavebných prvkov ako sú, brány, izolačné dvere, okná a pod. Použitie týchto systémov nachádza uplatnenie najmä ako plášte priemyselných a civilných objektov, pri stavbách chladiarenských, mraziarenských boxov, ako hygienické obklady výrobných, potravinárskych, manipulačných a iných objektov, pričom samonosnosť týchto panelových systémov v interiéry znamená nezávislosť od pevných obvodových múrov a stien. Popri dodávkach izolácii Vám v prípade záujmu pomôžeme s vytipovaním vhodného chladiarenského, alebo mraziarenského zariadenia, vrátane ich tepelných, a energetických bilancií.

Naša spoločnosť prevádzkuje nasledovné činnosti:

dovoz a predaj sendvičových izolačných panelov na báze polyuretanu a minerálnej vlny
realizácia opláštenia hál panelmi z nášho sortimentu
návrhy, dodávku a montáž hál, chladiacich, mraziacich boxov a iných aplikácii s použitím panelov z nášho
sortimentu
dovoz, predaj a montáž izolačných (chladiarenských a mraziarenských) dverí
projekcia, dodávka a montáž chladiarenských technológii


Filozofiou našej práce je udržať si čo najlepší vzťah a vybudované meno u zákazníka. Preto v snahe o čo najlepšie partnerské vzťahy kladieme pri našej činnosti dôraz na dodržiavanie nasledujúcich zásad:

otvorené a priame jednanie so zákazníkom
včasné a riadne plnenie dohôd
kvalitná práca, s ohľadom na každý detail
nesľubujeme Vám to, čo nevieme zabezpečiť

Pracovníci spoločnosti Fritech pri svojej práci a pri výrobe čerpajú z nespočetného množstva skúseností, získaných počas niekoľkoročnej práce na rôznych projektoch stavieb z izolačných PUR panelov a panelov z nehorľavej minerálnej vlny. Vo veľkej väčšine sa jednalo o stavby hál, chladiarenských, mraziarenských boxov, dodávky a montáže izolačných dverí rôznych typov, veľkostí, ako aj návrhy a realizácia chladiarenských / mraziarenských technológii v rôznych oblastiach priemyslu.

fritech budova.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii