Výroba rohoží, GAPA MBS, Sľažany okres Zlaté Moravce

GAPA MBS, výroba rohoží, Sľažany okres Zlaté Moravce

Výroba rohoží a čistiacich vchodových zón. Rohože vyrábame podľa priania zákazníka ako pre veľkoodberateľov, tak aj pre malých spotrebiteľov.

Výroba rohoží a čistiacich vchodových zón. Rohože vyrábame podľa priania zákazníka ako pre veľkoodberateľov, tak aj pre malých spotrebiteľov.

Adresa:Sľažany 162, 951 71 Sľažany
Telefón:037/6302 135, 0907 530 107
Kontaktná osoba:Miloš Malý
E-mail:gapa@gapa.sk
www:www.gapa.sk

Spoločnosť GAPA MBS s.r.o., Slažany okres Zlaté Moravce bola založená v roku 1992 majteľom Ing. Pavlom Gabrielom. Od svojho vzniku sa zaoberá výrobou a predajom rohoží a čistiacich zón. Najskôr firma začala vyrábať dva typy rohoží – rohož Openwell ako 1.čistiacu zónu na hrubú nečistotu a rohož Shatwell ako 2.čistiacu zónu na jemnú nečistotu. Tieto typy spĺňali a stále spĺňajú požiadavky náročnej klientely na čistotu budov a svojou kvalitou dosiahli európsky štandard. Behom desiatich rokov firma rozšírila svoj sortiment tak, že dnes ponúka výber z viac ako 20 typov rohoží aj doplnkov ako sú napr. dverové lišty, sprchové rohože atď.

Dnes sa môžete z výrobkami od spoločnosti GAPA MBS s.r.o. stretnúť prakticky všade. Rohože vyrábame podľa priania zákazníka ako pre veľkoodberateľov, tak aj pre malých spotrebiteľov. Od roku 1996 sa firma začala zaoberať aj exportom do západnej a východnej Európy. Jej pobočky nájdete na Slovensku, v Poľsku, Rumunsku, Ukrajine, Rusku.

Spoločnosť je certifikovaná podľa ČSN EN ISO 9001:2001

gapa 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii