Geodetické prístroje, GEODIS SLOVAKIA, Banská Bystrica

GEODIS SLOVAKIA, geodetické prístroje, Banská Bystrica

Obchodno a fotogrametrická spoločnosť zaoberajúca sa predajom geodetických, laserových prístrojov, lekárskej techniky a zariadení pre tlač, poskytuje služby v oblasti fotogrametrie a geodézie.

Obchodno a fotogrametrická spoločnosť zaoberajúca sa predajom geodetických, laserových prístrojov, lekárskej techniky a zariadení pre tlač, poskytuje služby v oblasti fotogrametrie a geodézie.

Adresa:Medený Hámor 15, 971 01 Banská Bystrica
Telefón:48 4318 269
Kontaktná osoba:Ing. Michal Poljovka
E-mail:geodis@geodis.sk
www:www.geodis.sk
Ostatné kontakty:www.geodis.sk/o-spolecnosti/kontakty-1-sk

Spoločnosť GEODIS SLOVAKIA spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy GEODIS BRNO, spol. s r.o. Je obchodnou a fotogrametrickou spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom geodetických, GPS, laserových prístrojov, lekárskej techniky a zariadení pre tlač, poskytuje služby v oblasti fotogrametrie a geodézie.

Divízia obchod

Obchodná divízia spoločnosti pôsobí na území Slovenskej republiky, zastupuje výrobcu TOPCON CORPORATION, MUTOH INDUSTRIES a niektoré ďalšie. Ťažisko obchodnej činnosti spočíva v exkluzívnom predaji positioning prístrojov ( geodetické prístroje,GPS, laserové prístroje pre stavebníctvo ,GPS pre GIS a ďalšie prístroje pre presné určovanie polohy) a optických a oftalmologických prístrojov pre optiky , optometristov a očných lekárov.

Dôležitou súčasťou obchodnej činnosti je distribúcia špičkových technológií digitálnej tlače, technológií pre veľkoformátovú digitálnu tlač, vrátane všetkých spotrebných materiálov.

Obchodná divízia zaisťuje všetky komplexné služby v oblasti poradenstva, záručného i pozáručného servisu a kalibráciu prístrojov

geodis-1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii