Výroba okien a dverí Eforte

HESTA, spol. s r.o.

Už 20 rokov pre Vás vyrábame kvalitné okná a dvere. Eforte najúspornejšie - okno na trhu. Profilový systém Eforte ponúka riešenia pre nízkoenergetické a pasívne stavby. Vchodové dvere Eforte v sebe spájajú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti s dokonalým dizajnom

Už 20 rokov pre Vás vyrábame kvalitné okná a dvere. Eforte najúspornejšie - okno na trhu. Profilový systém Eforte ponúka riešenia pre nízkoenergetické a pasívne stavby. Vchodové dvere Eforte v sebe spájajú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti s dokonalým

Adresa:Jilemnického 8770/3D, 08001 Prešov
Telefón:051/758 29 81
E-mail:hesta@hesta.sk
www:www.hesta.sk

Spoločnosť HESTA, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 a patrí medzi najdlhšie pôsobiacich výrobcov okien a dverí na Slovensku.

Investície do nových výrobných technológií a softvéru, radia spoločnosť Hesta medzi popredných výrobcov okien a dverí na Slovensku. V rámci objemu výroby a výrobnej kapacity patrí spoločnosť Hesta na 2. miesto medzi výrobcami na Slovenskom trhu.

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí prebieha na najmodernejších strojných zariadeniach od spoločností Elumatec, Stürtz a Berchtold. Je riadená najnovšou verziou online softvérového programu Klaes 7.5. Vďaka tomu je zabezpečená vysoká kvalita a spoľahlivosť našich výrobkov, o čom svedčí aj získanie certifikátu manažérstva kvality ISO 9001:2000, ktorý udelila certifikačná spoločnosť TÜV.

okna.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii