Nerezový páskový upínací systém Bandimex, Klahoss, Bratislava

Klahoss, nerezový páskový upínací systém Bandimex, Bratislava

Výrobca strešných bodových, pásových oblúkových svetlíkov, pásových sedlových svetlíkov, pyramíd a systému pre zvláštne konštrukcie so širokým sortimentom technických, rozmerových a estetických variácií.

Výrobca strešných bodových, pásových oblúkových svetlíkov, pásových sedlových svetlíkov, pyramíd a systému pre zvláštne konštrukcie so širokým sortimentom technických, rozmerových a estetických variácií.

Adresa:Romanova 3, 851 02 Bratislava 5
Telefón:2/ 43 41 18 09
E-mail:klahoss@klahoss.sk
www:www.klahoss.sk

LAMILUX výrobca svetlíkov, pásových svetlíkov, zariadení pre odvod dymu a tepla, svetelnej architektúry, žalúziových klapiek, sendvičových zateplenných klapiek, zariadení pre denné vetranie a ďalšieho príslušenstva ku svetlíkom. Vďaka neustálemu výskumu vývvoju vám môžeme poskytnúť najmodernejšie svetlíky špičkovej kvality, ktoré budú slúžiť vám rovnako dobre, ako aj našim spokojným zákazníkom.

Naša spoločnosť Klahoss, Bratislava prešla od roku 1992 dynamickým vývojom a od roku 1999, po premenovaní na Klahoss spol. s r.o., ponúkame výrobky firmy LAMILUX Heinrich Strunz GmbH. Výrobky, ktoré ocenilo množstvo zákazníkov pre ich technickú kvalitu, moderný vzhľad pri zachovaní technických parametrov a použité ekologické materiály.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam, maximálnej snahe sa prispôsobiť požiadavkám zákazníkov a kompletnému servisu sa držíme na špičke v oblasti pevných a otváracích svetlíkov, požiarnych zariadení na odvod tepla a splodín pri horení. Naša firma Vám ochotne vyrobí komplexný návrh, výpočet a projekt podľa EN, STN a DIN noriem v spolupráci s Vaším plánovacím tímom.

Od roku 1999 Vám naša firma Klahoss spol. s r.o., Bratislava ponúka nerezový páskový upínací systém Bandimex, na ktorého výhody pri upevňovaní a uchytávaní sa spolieha množstvo zákazníkov. Náš tím Vám vždy ochotne pomôže s výberom najvhodnejšej alternatívy z rozsiahlej ponuky.

V našom portfóliu produktov máme aj FIBRES du HAINAUT - firmu, ktorej strešné presvetľovacie panely a hygienické obklady stien sú rešpektované aj výrobcami trapézových plechov a sendvičových panelov, preto Vám stačí si vybrať len správny typ.

Oslovte nás s Vašou požiadavkou a uvidíte prečo sa naša spoločnosť stala na trhu synonymom garancie kvality, dodržania dohodnutých termínov s maximálnym prispôsobením sa zákazníkovi.

klahoss1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii