Prefabrikovaný architektonický betón, KLOCOK, Hranovnica okr. Poprad

KLOCOK Poprad, betón, kulinárske pece, Hranovnica okres Poprad

Prefabrikovaný architektonický betón a prefabrikovaný architektonický kameň, stavebná doska, renovácie kúpeľní, kulinárske pece na drevo KX, liatinové kulinárske piecky

Prefabrikovaný architektonický betón a prefabrikovaný architektonický kameň, stavebná doska, renovácie kúpeľní, kulinárske pece na drevo KX, liatinové kulinárske piecky

Adresa:Dubina 705, 059 16 Hranovnica - prevádzkáreň okres Poprad
Telefón:052/7722491
Kontaktná osoba:Ing. Dušan Klocok
E-mail:info@klocok.eu
www:www.klocok.eu
Ostatné kontakty:www.klocok.eu/kontakt.php

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti KLOCOK Poprad, s.r.o. je výroba prvkov z architektonického betónu a ich montáž na stavbe. Pracovníci spoločnosti majú v oblasti prefabrikovaného architektonického betónu (PAB) dlhoročné skúsenosti. Naša výrobňa v Hranovnici má primeranú kapacitu na zabezpečenie kvality a vlastnosti naších výrobkov sú v zhode s údajmi špecifikovanými v príslušných technických osvedčeniach a technckých normách. Zabudované výrobky z architektonického betónu nami vyrobené v minulosti, dlhodobejšie vystavené poveternostným vplyvom, majú stále uspokojivý vzhľad. Pri výrobe betónových výrobkov používame vstupné materiály a hmoty, ktoré sú v zhode s prislušnými normami.

Špecializácia na výrobky a diela v exteriéri je negatívne ovplyvňovaná nutnosťou prerušiť práce v zimnom období. Z tohoto dôvodu sa naša spoločnosť permanentne zaoberá vývojom a výrobkov pre ich zabudovanie v zimnom období. Podrobnosti o tejto skupine naších výrobkov uvádzame v časti špeciálne výrobky.

V oblasti stavebnej výroby sa naša spoločnosť okrem montáže vlastných výrobkov zameriava najmä na prestavby a renovácie hygienicko-sanitárnych priestorov. Sú to kompletné prestavby bytových jadier v panelových bytových domoch, rekonštrukcie bytov v panelových bytových domoch a rekonštukcie kúpeľní a WC v rodinných domoch a hoteloch.

V oblasti obchodu sme v roku 2010 otvorili v areáli našej spoločnosti v Hranovnici - Dubina predajňu stavebnín.

Sme si vedomí toho, že voľný čas má pre nás všetkých čoraz väčšiu hodnotu. Pre všetkých, ktorí majú pozitívny vzťah k vareniu a pečeniu vonku, vo svojej záhrade alebo v prírode pri chate, ponúkame inovatívne kulinárske pece na drevo, ktoré sú perfektné pre prípravu širokej škály jedál ako sú: chlieb, mäsá, zelenina a pizze. Pece sú navrhnuté tak, že pri správnom podiele dymu z horiaceho dreva, pridajú vašim jedlám tú najlepšiu chuť.

klocok pece.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii