Výroba nábytku, KODRES - I, Banská Bystrica

KODRES-I, výroba nábytku, Banská Bystrica

Zameriavame sa hlavne na výrobu kancelárskeho nábytku a hotelového nábytku v rôznych materiálových prevedeniach. Ako doplnkové produkty vyrábame kuchyne, obývačky, vstavané skrine a atypické interiéry.

Zameriavame sa hlavne na výrobu kancelárskeho nábytku a hotelového nábytku v rôznych materiálových prevedeniach. Ako doplnkové produkty vyrábame kuchyne, obývačky, vstavané skrine a atypické interiéry.

Adresa:Partizánska cesta 89, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:048/ 414 32 57
Kontaktná osoba:Ing. Ján Dobroth
E-mail:kodres@kodres.sk
www:www.kodres.sk
Ostatné kontakty:www.kodres.sk/kontakty.htm

Firma KODRES - I s.r.o. Banská Bystrica vznikla v roku 1995 ako stredne veľký závod zameraný na výrobu dreveného nábytku so špecializáciou na kancelársky nábytok, kuchynský nábytok a atypické interiéry. V súčasnej dobe sa zameriavame hlavne na výrobu kancelárskeho nábytku a hotelového nábytku v rôznych materiálových prevedeniach. Ako doplnkové produkty vyrábame kuchyne, obývačky, vstavané skrine a atypické interiéry. Tým pádom vieme poskytnúť zákazníkovi kompletný servis pri širokom výbere nábytku.

Spoločnosť disponuje modernou, počítačmi riadenou technológiou, ako sú narezávacie centrá, CNC stroje, hraničky, pretlakový striekací box, vákuový lis a ostatné bežné strojové vybavenie, ktoré zaručujú vysokú kvalitu finálnych výrobkov.

Prednosťou našej spoločnosti je vysoká úroveň kvality, ktorú zaručuje profesionálny kolektív stolárov a technických pracovníkov, čo garantujeme 5 ročnou zárukou na nábytok a doživotnou zárukou na kovanie. Kvalitu výrobkov zabezpečujeme aj výberom kvalitných vstupných materiálov

- drevotrieskové dosky DTD – EGGER, KAINDL, DDL

- laky polyuretánové, polyesterové, MAB Taliansko

kodres obyv.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii