Výroba plastových okien a dverí, KOPLAST, Ružomberok

KOPLAST, výroba plastových okien a dverí, Ružomberok

Firma sa zaoberá výrobou plastových okien, dverí, zimných záhrad, výkladov a presklenných fasád. Súčasne ponúka kompletný sortiment doplnkov ako rolety, žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky proti hmyzu, dverové výplne a ďalšie.

Firma sa zaoberá výrobou plastových okien, dverí, zimných záhrad, výkladov a presklenných fasád. Súčasne ponúka kompletný sortiment doplnkov ako rolety, žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky proti hmyzu, dverové výplne a ďalšie.

Adresa:Textilná 23, 034 05 Ružomberok
Telefón:044/ 432 26 94, 044/ 430 36 76, 044/ 430 36 77, 0905 463 414, 0905 964 914
Kontaktná osoba:Ing. Miroslav Fliega
E-mail:koplast@koplast-online.sk
www:www.koplast-online.sk
Ostatné kontakty:www.koplast-online.sk/kontakt/

Firma KOPLAST s.r.o. Ružomberok sa zaoberá výrobou plastových okien, dverí, zimných záhrad, výkladov a presklenných fasád. Súčasne ponúkame kompletný sortiment doplnkov ako rolety, žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky proti hmyzu, dverové výplne a ďalšie. Poskytujeme všetky služby spojené s výmenou okien – zameranie, dopravu, demontáž, montáž, stavebné úpravy a likvidáciu starých okien.

Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme od roku 1993.

Naše výrobky možno použiť na novostavbách i pri rekonštrukcií všetkých druhov stavieb. Rodinných domoch, panelových domoch, školách, nemocniciach, administratívnych budovách, ale i ďalších budovách.

Pretože stredobodom záujmu firmy je spokojnosť zákazníkov, kladieme dôraz na kvalitu a dlhú životnosť výrobkov pri zachovaní ich plnej funkčnosti. Naše produkty sú preto vyrábané z dlhodobo osvedčených materiálov a komponentov. Vynikajúca kvalita výrobkov a služieb je zaručená certifikátom potvrdenia zhody. Individuálny prístup voči každému zákazníkovi, krátke dodacie termíny a výhodné ceny sú zárukou Vašej optimálnej voľby.

Základom výmeny okien je presné zameranie stavebných otvorov a výber správneho typu okna. Tieto činnosti vykonávajú naši pracovníci na vysokej technickej úrovni a bezplatne. Rovnako ako kvalita vyrobeného okna je dôležitá aj kvalitná montáž. Preto pri montáži používame najkvalitnejšie montážne peny, materiály a overené technologické postupy.

Pri výbere dodávateľov kladieme najväčší dôraz na kvalitu materiálov a technológií. Naši dodávatelia sú renomované slovenské a zahraničné firmy s vysokou kvalitou svojich produktov.

V SÚRNYCH PRÍPADOCH VIEME VYROBIŤ A NAMONTOVAŤ PLASTOVÉ OKNÁ, DVERE PODĽA POŽIADAVIEK ZÁKAZNÍKA DO 3-5 PRACOVNÝCH DNÍ.

Na naše výrobky poskytujeme 5-ročnú záruku. Riadime sa heslom - spokojnosť u zákazníka!

koplast 1.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:06:0015:00 hod.
Utorok:06:0015:00 hod.
Streda:06:0015:00 hod.
Štvrtok:06:0015:00 hod.
Piatok:06:0015:00 hod.

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii