KOCUR, s.r.o. eshop LACNÁ KLIMA.SK - klimatizácie, vzduchotechnika, chladiarenska technika Bratislava, Trnava, Piešťany

LACNÁ KLIMA.SK, eshop, klimatizácie Galanta, Trnava

LACNÁ KLIMA.SK - eshop s klimatizáciami, chladiarenskou technikou a vzduchotechnikou, 0911 700 070. Naša spoločnosť KOCUR, s r.o., sa tiež zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou.

Spoločnosť sa zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis

Adresa:Košúty 621, 925 09 Košúty
Telefón:0911 700 070
Kontaktná osoba:Ing. Jaromír Kocur
Mobil:
E-mail:info@lacna-klima.sk
www:www.lacna-klima.sk
Chladenie a mrazenie:www.chladenie-mrazenie.sk
Sociálne siete:

Naša spoločnosť KOCUR, s r.o., sa zaoberá chladiarenskou, klimatizačnou technikou, vzduchotechnikou, meraním a reguláciou.

Naším zámerom je tiež zákazníkom dokázať, že odbornou inštaláciou a pravidelnými servisnými prehliadkami sa predíde následným zdĺhavým a finančne náročným opravám a prispieva sa tak k zvýšeniu výkonu daných zariadení a k predĺženiu životnosti.


Preto ponúkame záruku na klimatizačné zariadenia až 5 rokou pri servise našou spoločnosťou. Sme autorizovaným distribútorom značiek: DAIKIN, TOSHIBA, CARIEER, MIDEA, PANASONIC, a mnoho iných značiek. Servis, opravy a údržbu zabezpečujeme všetkým značkám a všetkým typom klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a tiež chladiarenským a mraziarenským zariadeniam.

Disponujeme so stabilným týmom pracovníkov, ktorý každú montáž, servis, opravu robia tak aby bol zákazník spokojný. Prax v obore máme viac ako 10 rokou a máme len spokojných zákazníkov, Všetky poruchy riešime v najkratšom možnom čase.

klima obr.jpg

0911/ 700 070, info@lacna-klima.sk

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:9:00 - 16:00
Utorok:9:00 - 16:00
Streda:9:00 - 16:00
Štvrtok:9:00 - 16:00
Piatok:9:00 - 16:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-4 z 4
ucrown klima-kocur lacna klimatizacia.JPG

Aká je najlepšia klimatizácia pre váš domov

Po ďalšom extrémne teplo lete existujú dva typy domácností – tie, ktoré majú klimatizáciu a tie, ktoré si ju želajú. Klimatizácia sa stala bežnou súčasťou moderného života.

Servis klimatizácie lacna-klima.jpg

Ako prebieha nákup a montáž klimatizácie

Zaujímavé zobrazenie nákupu a montáže klimatizácie od www.lacna-klima.sk

Chladivo R32 klimatizácia lacna-klima.jpg

Nové chladivo R32 porovnanie klimatizácie

Ekologické chladivo R32 prichádza na náš trh postupne. Aké sú výhody nového chladiva R32? Na našom trhu vyskytuje čoraz častejšie a pribúda stále viac inštalácii s chladivom R32.

a.jpg

Klimatizáciou môžte aj vykurovať a je to lacnejšie ako konvenčné vykurovanie

Áno, klimatizácia môže komfortne vykúriť Váš priestor. Prednosťou je rýchlosť a aj úspora energie oproti štandardným vykurovacím systémom ako je plynové vykurovanie alebo konvenčné elektrické vykurovanie. Hlavné využitie je v medziobdobiach jeseň, jar, al

Články 1-4 z 4
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii