MAJK, vytlačované tesnenia z gumy, PVC, TPE, Heľpa okres Brezno

MAJK, vytlačované tesnenia z gumy, PVC, TPE, Heľpa okres Brezno

Naša spoločnosť ponúka vytlačované tesnenia z gumy, PVC a TPE. V našom sortimente nájdete rôzne rozmerové a veľkostné variácie profilov ako základných geometrických tvarov, tak špeciálnych tvarových tesnení.

Naša spoločnosť ponúka vytlačované tesnenia z gumy, PVC a TPE. V našom sortimente nájdete rôzne rozmerové a veľkostné variácie profilov ako základných geometrických tvarov, tak špeciálnych tvarových tesnení.

Adresa:Heľpa 1108, 976 68 Heľpa okres Brezno
Telefón:48 6186511, 48 6186278
Kontaktná osoba:Ján Kukuľa
E-mail:majk@majk.sk
www:www.majk.sk

Spoločnosť MAJK s.r.o. Heľpa, okres Brezno bola zapísaná do obchodného registra v roku 1996, avšak podnikateľské začiatky Jána Kukuľu siahajú už do roku 1992, kde najprv ako živnostník vyrábal profily z mäkčeného PVC pre svoju podnikateľskú potrebu (lepenie podlahových krytín), neskôr aj pre obchodné účely. S nákupom novej technológie v roku 1992 na výrobu tesnení z EPDM - mikroporéznej gumy a narastajúcim počtom zamestnancov, vznikla potreba transformácie právnej formy na spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá pretr-
váva až do súčasnosti. V roku 2001 sa spoločnosti podarilo uskutočniť kúpu dovtedy prenajatých priestorov a zároveň získať certifikát riadenia kvality podľa normy ISO 9002, ktorý zabezpečuje zvyšujúcu sa kvalitu nielen v oblasti výroby a kontroly výrobkov, ale zasahuje všetky procesy odohrávajúce sa v spoločnosti.V roku 2002 sme úspešne spustili výrobu nového druhu tesnení - tesnení z kompaktnej gumy (EPDM, NBR, SBR) a diverzifikovali našu pôsobnosť do segmentu cestovného ruchu, prostredníctvom vybudovania penziónu MAJK. Koncom roka 2003 sme úspešne absolvovali recertifikačný audit a získali tak certifikát riadienia kvality podľa ISO 9001. Zároveň sme obohatili výrobu o nový druh tesnení - termoplasty.Rok 2005 priniesol začatie intenzívnejšej spolupráce s nemeckým výrobcom silikónových tesnení. Zároveň sa nám podarilo dostavať novú prevádzku - Malú vodnú elektráreň. Spolu s penziónom MAJK má naša spoločnosť 3 prevádzky. Rok 2006 bol pre nás tak isto významný, vzhľadom na okrúhle výročie založenia spoločnosti - 10 rokov. Rok 2007 priniesol nákup repasovanej technologickej linky a rekonštrukcie penziónu MAJK. V roku 2010 sme úspešne absolvovali recertifikačný audit ISO 9001:2008.

majk1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii