Stavebniny, Mališka, Partizánske

Mališka - Stavebniny, Partizánske

Stavebný materiál , fasádne štúdio a moderné kúpeľňové štúdio. Popredné miesto v našom regióne sme dosiahli vďaka kompletnému sortimentu stavebných materiálov od základov až po strechu

Stavebný materiál, fasádne štúdio a moderné kúpeľňové štúdio. Popredné miesto v našom regióne sme dosiahli vďaka kompletnému sortimentu stavebných materiálov od základov až po strechu,

Adresa:Šimonovianska 1763/102, 958 03 Partizánske
Telefón:0907 709 927
Kontaktná osoba:Tibor Mališka
E-mail:bilcik@maliska.sk
www:www.maliska.sk
Ostatné kontakty:www.maliska.sk/?lang=&p=_text&pid=203

Stavebniny Mališka, Partizánske začali pôsobiť v roku 2002 v skromných podmienkach a prenajatých priestoroch stavebného bytového družstva . Z garážovej firmy s tromi zamestnancami sa postupne vyvinula silná rodinná firma s pevným postavením nielen v regióne, ale v rámci celého Slovenska. Dynamika, s ktorou spoločnosť napredovala , bola neporovnateľná s konkurenciou.

V súčasnosti podnikáme vo vlastných priestoroch na ploche 15 000 m2. Gro predaja tvorí kompletný stavebný materiál , fasádne štúdio a moderné kúpeľňové štúdio.

Popredné miesto v našom regióne sme dosiahli vďaka kompletnému sortimentu stavebných materiálov od základov až po strechu, odbornému poradenstvu, rozvozu zakúpeného materiálu priamo na stavbu, ale predovšetkým príjemným a zodpovedným prístupom k zákazníkom.

Neustále zlepšovanie predaja, rozširovanie sortimentu, skvalitňovanie úrovne a rozsahu poskytovaných služieb, vylepšenie pozície v rámci Slovenska a viac spokojných zákazníkov pokladáme za hlavný cieľ nášho podnikania. V tom tiež vidíme ďalší rozvoj a rast našej spoločnosti.

maliska budova.jpg

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:07:0016:00
Utorok:07:0016:00
Streda:07:0016:00
Štvrtok:07:0016:00
Piatok:07:0016:00
Sobota:07:00 - 12:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii