Liatinové krbové kachle, MERCURY, Banská Bystrica

MERCURY, liatinové krbové kachle, Banská Bystrica

Výrobca liatinových kachieľ a krbových vložiek. Montáž, komínového telesa, obstavby krbovej vložky či už z hotových dielov, alebo individuálneho riešenia, ponúkame vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny, t.j. značky Vermont Castings.

Výrobca liatinových kachieľ a krbových vložiek. Montáž, komínového telesa, obstavby krbovej vložky či už z hotových dielov, alebo individuálneho riešenia, ponúkame vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny, t.j. značky Vermont Castings.

Adresa:Lazovná 11, 974 01 Banská Bystrica
Telefón:048/4123757, 905-612 354
www:www.mercurybb.sk
Ostatné kontakty:www.mercurybb.sk/kontakt.htm

Firma MERCURY, spol. s r.o. Banská Bystrica bola založená v roku 1997 so zameraním na obchodnú činnosť.

V roku 1999 sa stala distribútorom a dovozcom nórskych krbových kachlí a krbových vložiek značky Jøtul pre územie Slovenskej republiky.

K tejto komodite boli postupne začlenené súvisiace produkty, a to nerezové komínové zostavy značky Jeremias, obstavby značky Northstar a rôzne iné doplnkové časti.

V roku 2006 bol ukončený kontrakt výhradného zastúpenia značky Jøtul a od tohto roku sa firma MERCURY, spol. s r.o. stala distribútorom a dovozcom kanadských liatinových krbových kachlí značky Vermont Castings.

Za 13 rokov svojho pôsobenia firma predala množstvo krbov a kachlí, spolupracuje s krbárskymi firmami a taktiež s kvalifikovanými kominármi, pretože cieľom je vyriešiť zákazníkove predstavy a požiadavky komplexne. To znamená, že vieme navrhnúť, dodať a zabezpečiť montáž - nielen komínového telesa, obstavby krbovej vložky či už z hotových dielov, alebo individuálneho riešenia, ale aj ponúknuť vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny, t.j. značky Vermont Castings, Jøtul, Dovre a iné.

Od marca roku 2010 sme získali generálne zastúpenie pre predaj výživových doplnkov lichtenštainskej firmy Tepperwein Collection pre Slovenskú a Českú republiku. Oblasť zdravia je najpodstatnejšou činnosťou našej firmy. Nosným programom je odkyslenie ľudského organizmu, zvýšenie imunity organizmu a nastolenie minerálnej rovnováhy.

Každý človek pre svoj relax a pocit pohody potrebuje vnímať i krásne veci okolo seba. Pretože umenie je oblasť, kde sa takéto veci dajú zaobstarať, zaoberáme sa aj predajom starožitností. Sústreďujeme sa hlavne na obrazy, bronzové a porcelánové sošky, porcelánové súpravy a iné.

mercury 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii