Building Plastics-MINIROL, tieniaca technika

MINIROL, tieniaca technika, rolety, screenové clony

MINIROL - tieniaca technika, ktorá obstojí pri každodennej záťaži, uľahčí vám aj spestrí život. Rolety, screenové clony, siete proti hmyzu, brány

Naše produkty vyrábame z kvalitných materiálov s prepracovanou kombináciou ľudského umu a modernými výrobnými technológiami. Tieniaca technika MINIROL obstojí pri každodennej záťaži, uľahčí vám aj spestrí život.

Adresa:Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš, Česká republika
Telefón:0903 726 277
E-mail:info@minirol.sk
www:www.minirol.sk

Rolety Minirol:

predokenné, zaomietacie, nadokenné a rolety do prekladov

Tieniaca technika typu roliet účinne funguje ako regulácia medzi interiérom a vonkajším prostredím. Vedľa možnosti tienenie okien, úpravy intenzity svetla a vonkajšieho hluku nájdu rolety využitie v priebehu celého roka. V letnom období dokážu veľmi efektívne brániť zvyšovaniu teploty v miestnosti a v zime naopak znižovať únik tepla. Sťahovacie vonkajšie rolety chránia okná pred nepriaznivými vplyvmi počasia a opotrebovaním.

- Úspora energie
- Zníženie hluku
- Ochrana a bezpečíe
- Ochrana proti poveternostným vplyvom
- Záruka 5 rokov


Screenové clony

Screenové clony, skrátene screeny, sú typom tieniacej techniky, ktorý sa umiestňuje na vonkajšej strane okna alebo presklené steny, podobne ako vonkajšia roleta. Umožňuje priehľad von, účinkuje aj ako sieť proti hmyzu a čiastočne prepúšťa svetlo a vzduch. Okrem toho screeny jedinečne dotvárajú architektúru domu.

- Úspora energie
- Regulácia svetla za stáleho kontaktu s okolím
- Screeny v pergolách
- Ochrana proti vetru, hmyzu, dažďu a prachu


Siete proti hmyzu

Väčšina z Vás hľadá najvhodnejší spôsob, ako zabrániť vniknutiu obtiažneho a mnohokrát aj nebezpečného hmyzu do Vášho domova. Najmä malé deti môžu byť vystavené nepríjemnému bodnutí či prehltnutia hmyzu. Siete proti hmyzu Vás spoľahlivo ochráni pred hmyzom a jeho nečakaným útokom.

- Integrované siete do roletových systémov
- Kvalitné komponenty
- Riešenie na mieru
- Jednoduchá údržba

Brány

Ideálny spôsob zabezpečenia a uzatvorenia Vašej garáže sú rolovacie garážové brány. Svojou ľahkou konštrukciou zaistia dostatok miesta vo vnútri aj vonku pred ňou. Jednou z veľkých výhod rolovacích brán je zachovanie voľného priestoru stropu v garáži. Inštalácia brán je možná bez stavebných úprav. Aj keď je funkcia brány hlavne praktická, svojim elegantným vzhľadom sa stáva moderným doplnkom každého objektu. Rolovacie garážové brány sú jedným z konštrukčných typov brán, ktoré môžu byť využité v privátnom aj v priemyselnom sektore.

- Úspora miesta
- Komfortné ovládanie a bezpečnosť
- Variabilita umiestnenia
- Lacná prevádzka a údržba
- Záruka 5 rokov
- Riešenie na mieru

obr1.jpg

Provozní doba recepce a showroomu:

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Utorok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Streda:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Štvrtok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Piatok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-8 z 8
screenove-clony-interier-minirol.jpg

Výhody screenových clon presvedčia milovníkov nových trendov

Exteriérové tienenie, skrátene nazývané screeny bolo vytvorené ako alternatíva k známym vonkajším roletám a žalúziám. Clony patria k univerzálnemu tieneniu vhodnému pre použitie v obytných a komerčných budovách, balkónoch, terasách, pergolách a zimných zá

rolovacie-brany-uvod.jpg

Zatvárajte svoju garáž rolovacou bránou na mieru

Výrobca rolovacích brán značky Minirol ponúka zakomponovanie dodatočných bezpečnostných prvkov, možnosť voľby farebného odtieňa s ohľadom na odtieň vstupných dverí alebo farbu fasády, výber typu ovládania a použitých lamiel, ktoré majú významný vplyv na ž

pvf.jpg

Spoznajte rozdiely medzi priemyselnými bránami Minirol – lamelové vs. fóliové

Nie je úplne jednoduché zabezpečiť plynulý vjazd do veľkých priestorov a komerčných prevádzok. Pri výbere brány by ste mali preto zohľadniť všetky vaše nároky na ich fungovanie.

pv_1.jpg

V otázke bezpečnostných prvkov myslí výrobca rolovacích brán Minirol na všetko

Brány pre komerčné využitie musia spĺňať množstvo kritérií tak, aby plnili svoju primárnu funkciu a zároveň nijak neobmedzovali plynulý chod prevádzky.

sietky-proti-hmyzu-1.jpg

Siete proti hmyzu Minirol ponúkajú eleganciu aj funkčnosť

Dávno neplatí, že sieť proti hmyzu je iba praktickým prvkom ochrany proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu. Vďaka pokročilým možnostiam výroby sa sieťka proti hmyzu stala funkčným dizajnovým prvkom.

screenove-clony-2-minirol.jpg

Zatemňovacie rolety zaistia komfort vo vašej kancelárii

Keďže v práci trávime významnú časť dňa, potrebujeme mať zaistené optimálne podmienky a príjemné pracovné prostredie. V kancelárii, obzvlášť vo veľkých, presklených administratívnych centrách, k tomu neodmysliteľne patrí aj zodpovedajúce tienenie.

rolety 2.jpg

Exteriérové rolety chránia obyvateľov, dom aj samotné okná pred vonkajšími vplyvmi

Vonkajšie okenné rolety patria k najobľúbenejším typom tieniacej techniky na trhu. Moderné technológie umožňujú výrobcom rozširovať a dopĺňať funkcie roliet, ktoré sa z obyčajného tienenia menia na prvok komplexnej ochrany domova a jeho obyvateľov.

mreze1.jpg

Rolovacie mreže Minirol - ochrana priestoru pred vniknutím a súčasne ozdoba okien a vstupov

Mreže do dverí a okien sú vyhľadávané vďaka jednoduchej inštalácii, ktorá nevyžaduje podstatné stavebné úpravy. Okrem rozostavaných projektov sa preto hodí aj do dokončených stavieb a už používaných interiérov.

Články 1-8 z 8
Firma nemá žiadne akcie

Rolovacie brány MINIROL (garážové, priemyselné, rolovacie mreže)

Ponúkame vám ideálny spôsob zabezpečenia a uzatvorenia Vašej garáže, ktorým sú rolovacie garážové brány. Svojou ľahkou konštrukciou zaistia dostatok miesta vo vnútri aj vonku pred ňou. Viac na www.minirol.sk

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii