Building Plastics-MINIROL, tieniaca technika

MINIROL, tieniaca technika, rolety, screenové clony

MINIROL - tieniaca technika, ktorá obstojí pri každodennej záťaži, uľahčí vám aj spestrí život. Rolety, screenové clony, siete proti hmyzu, brány

Naše produkty vyrábame z kvalitných materiálov s prepracovanou kombináciou ľudského umu a modernými výrobnými technológiami. Tieniaca technika MINIROL obstojí pri každodennej záťaži, uľahčí vám aj spestrí život.

Adresa:Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš, Česká republika
Telefón:0903 726 277
E-mail:info@minirol.sk
www:www.minirol.sk

Rolety Minirol:

predokenné, zaomietacie, nadokenné a rolety do prekladov

Tieniaca technika typu roliet účinne funguje ako regulácia medzi interiérom a vonkajším prostredím. Vedľa možnosti tienenie okien, úpravy intenzity svetla a vonkajšieho hluku nájdu rolety využitie v priebehu celého roka. V letnom období dokážu veľmi efektívne brániť zvyšovaniu teploty v miestnosti a v zime naopak znižovať únik tepla. Sťahovacie vonkajšie rolety chránia okná pred nepriaznivými vplyvmi počasia a opotrebovaním.

- Úspora energie
- Zníženie hluku
- Ochrana a bezpečíe
- Ochrana proti poveternostným vplyvom
- Záruka 5 rokov


Screenové clony

Screenové clony, skrátene screeny, sú typom tieniacej techniky, ktorý sa umiestňuje na vonkajšej strane okna alebo presklené steny, podobne ako vonkajšia roleta. Umožňuje priehľad von, účinkuje aj ako sieť proti hmyzu a čiastočne prepúšťa svetlo a vzduch. Okrem toho screeny jedinečne dotvárajú architektúru domu.

- Úspora energie
- Regulácia svetla za stáleho kontaktu s okolím
- Screeny v pergolách
- Ochrana proti vetru, hmyzu, dažďu a prachu


Siete proti hmyzu

Väčšina z Vás hľadá najvhodnejší spôsob, ako zabrániť vniknutiu obtiažneho a mnohokrát aj nebezpečného hmyzu do Vášho domova. Najmä malé deti môžu byť vystavené nepríjemnému bodnutí či prehltnutia hmyzu. Siete proti hmyzu Vás spoľahlivo ochráni pred hmyzom a jeho nečakaným útokom.

- Integrované siete do roletových systémov
- Kvalitné komponenty
- Riešenie na mieru
- Jednoduchá údržba

Brány

Ideálny spôsob zabezpečenia a uzatvorenia Vašej garáže sú rolovacie garážové brány. Svojou ľahkou konštrukciou zaistia dostatok miesta vo vnútri aj vonku pred ňou. Jednou z veľkých výhod rolovacích brán je zachovanie voľného priestoru stropu v garáži. Inštalácia brán je možná bez stavebných úprav. Aj keď je funkcia brány hlavne praktická, svojim elegantným vzhľadom sa stáva moderným doplnkom každého objektu. Rolovacie garážové brány sú jedným z konštrukčných typov brán, ktoré môžu byť využité v privátnom aj v priemyselnom sektore.

- Úspora miesta
- Komfortné ovládanie a bezpečnosť
- Variabilita umiestnenia
- Lacná prevádzka a údržba
- Záruka 5 rokov
- Riešenie na mieru

obr1.jpg

Provozní doba recepce a showroomu:

DeňDopoludniaPopoludní
Pondelok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Utorok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Streda:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Štvrtok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00
Piatok:7:30 – 12:0012:30 – 16:00

Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Články 1-20 z 29
obr1.JPG

Vykúzlite si dokonalé zatemnenie spálne. Vieme, ako na to

Nemusíte mať žiadne obavy. Pre pokojný a ničím nerušený spánok nepotrebujete nadprirodzené schopnosti. O všetko potrebné sa postarajú predokenné rolety, ktoré vás nadchnú množstvom ďalších dôvodov.

pr.jpg

Typy stavieb: pre ktoré sú vhodné predokenné a pre ktoré screenové rolety?

Moderné vonkajšie tienenie dnes nájdete na všetkých typoch budov – obytných, administratívnych, komerčných aj verejných. Kým v minulosti sa tienenie riešilo maximálne závesom v interiéry, v dnešnej dobe sa stáva súčasťou architektúry novostavieb aj...

c.jpg

Porovnanie typov brán: rolovacie, sekčné a posuvné

Medzi systémami určenými k uzavretiu garáže nájdete rozdiely v pohone brány a tiež v nárokoch na priestor.

pvf.jpg

Spoznajte rozdiely medzi priemyselnými bránami Minirol – lamelové vs. fóliové

Nie je úplne jednoduché zabezpečiť plynulý vjazd do veľkých priestorov a komerčných prevádzok. Pri výbere brány by ste mali preto zohľadniť všetky vaše nároky na ich fungovanie.

pv_1.jpg

V otázke bezpečnostných prvkov myslí výrobca rolovacích brán Minirol na všetko

Brány pre komerčné využitie musia spĺňať množstvo kritérií tak, aby plnili svoju primárnu funkciu a zároveň nijak neobmedzovali plynulý chod prevádzky.

Proti ostrému slnku screenové rolety Minirol

Domov plný svetla je nepochybne veľmi príjemný. Čo ale v prípade, že sú lúče slnka až príliš ostré? To až také príjemné byť nemusí. Dnes už našťastie existuje riešenie v podobe kvalitných screenových roliet.

sc.jpg

Odpovedzte si na týchto 5 otázok pred výberom vonkajších roliet alebo screenov

Viete, že chcete vonkajšie tienenie, no napriek množstvu informácií, ste si stále nevybrali? Poradíme vám, čo by vás malo zaujímať v prípade, že sa stále rozhodujete medzi roletami a clonami.

rolovacie-brany-uvod.jpg

Zatvárajte svoju garáž rolovacou bránou na mieru

Výrobca rolovacích brán značky Minirol ponúka zakomponovanie dodatočných bezpečnostných prvkov, možnosť voľby farebného odtieňa s ohľadom na odtieň vstupných dverí alebo farbu fasády, výber typu ovládania a použitých lamiel, ktoré majú významný vplyv na ž

mreze1.jpg

Rolovacie mreže Minirol - ochrana priestoru pred vniknutím a súčasne ozdoba okien a vstupov

Mreže do dverí a okien sú vyhľadávané vďaka jednoduchej inštalácii, ktorá nevyžaduje podstatné stavebné úpravy. Okrem rozostavaných projektov sa preto hodí aj do dokončených stavieb a už používaných interiérov.

b.jpg

Rolety na okná vás ochránia počas horúceho leta aj tuhej zimy. Ako je to možné?

Ak hľadáte tienenie, ktoré využijete po celý rok a nie len niekoľko mesiacov v roku, máme tu niečo pre vás.

7.jpg

Screenové rolety proti slnku nájdu svoje využitie v rodinných domoch, záhradných pergolách aj komerčných objektoch

Zatemňovacie rolety, známe tiež ako screeny, patria do kategórie vonkajšieho tienenia, ktoré vďaka svojim vlastnostiam nájde uplatnenie naozaj všade.

a.jpg

Zaobstarajte si screenové clony – získate 3 v 1

Je to ako zabiť niekoľko múch jednou ranou. Vďaka modernej technológii výroby získate tienenie, ktoré dokáže oveľa viac, ako len tieniť.

predokenne-rolety-minirol.jpg

Predokenné rolety – jasná voľba pri výbere tienenia do hotových okien

Ak zatiaľ iba staviate, máte možnosť vybrať si z celej škály vonkajších roliet, ktoré sa vzhľadom na ich konštrukciu inštalujú už vo fáze hrubej stavby alebo počas nej. Typ tienenia tak musíte vyberať s dostatočným predstihom. Ak už ale máte stavbu dokonč

_DSC2014.jpg

Predokenné rolety chránia okná, majetok aj vás

Dôvodov, prečo si zaobstarať vonkajšie rolety, nájdete celý rad. Pamätajte, že popri kompletnom zatienení interiéru zvládnu zabezpečiť váš dom pred nepozvanými hosťami a ochránia okná pred náhlymi výkyvmi počasia – vetrom, dažďom, snehom aj krúpami.

siete.jpg

Päť konštrukčných prevedení sietí proti hmyzu na ochranu interiéru

Časy, keď sa siete proti hmyzu skladali zo sieťoviny natiahnutej do jednoduchého dreveného rámu, sú dávno preč. Výrobou sietí sa dnes zaoberajú špecializované firmy z oblasti tieniacej techniky alebo výroby a montáže okien.

obr.jpg

Automatizácia domácnosti vám ušetrí čas aj peniaze

Možno ste si všimli, že silnejúci trend motorizácie a automatizácie už prenikol aj do domácností.

sietky-proti-hmyzu-1.jpg

Siete proti hmyzu Minirol ponúkajú eleganciu aj funkčnosť

Dávno neplatí, že sieť proti hmyzu je iba praktickým prvkom ochrany proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu. Vďaka pokročilým možnostiam výroby sa sieťka proti hmyzu stala funkčným dizajnovým prvkom.

1.JPG

Vonkajšie rolety na okná patria k vhodnej výbave nízkoenergetických domov

Rolety účinne fungujú ako tienenie, bariéra proti hluku zvonku, zabezpečenie domu a majetku a tiež ako ochrana samotných okien pri vetre alebo daždi.

rolety 2.jpg

Exteriérové rolety chránia obyvateľov, dom aj samotné okná pred vonkajšími vplyvmi

Vonkajšie okenné rolety patria k najobľúbenejším typom tieniacej techniky na trhu. Moderné technológie umožňujú výrobcom rozširovať a dopĺňať funkcie roliet, ktoré sa z obyčajného tienenia menia na prvok komplexnej ochrany domova a jeho obyvateľov.

sd.jpg

Siete proti hmyzu už viac nebudú obmedzovať voľný pohyb vašich domácich miláčikov

Funkciou siete proti hmyzu je zabrániť nepozvaným hmyzím návštevníkom preniknúť do vášho príbytku. Lenže čo, ak sa vaša mačka alebo pes chce prebehnúť po záhrade pri dome?

Články 1-20 z 29
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii