MOVYCHEM, stavebná chémia, Močenok okres Šaľa

MOVYCHEM, stavebná chémia, Močenok okres Šaľa

Firma je zameraná na výrobu a distribúciu sekundárnych výrobkov chemického zamerania. Jednozložkové tmely, lepidlá, ochranné vrstvy, tekuté kovy, klzné hmoty, dvojzložkové hmoty, práškové farby, tušírovacie pasty.

Firma je zameraná na výrobu a distribúciu sekundárnych výrobkov chemického zamerania. Jednozložkové tmely, lepidlá, ochranné vrstvy, tekuté kovy, klzné hmoty, dvojzložkové hmoty, práškové farby, tušírovacie pasty.

Adresa:Švábska 1433, 951 30 Močenok okres Šaľa
Telefón:37 655 2834
Kontaktná osoba:Jíří Vylimec
E-mail:movychem@movychem.sk
www:www.movychem.sk
Predajné miesta:www.movychem.sk/predajne-miesta

Vážený zákazní­k, predstavujem Vám výrobky, ktoré sú známe pod obchodným označení­m a logom firmy Jiří­ Vylimec MOVYCHEM Močenok okres Šaľa. Súkromná firma bola založená v roku 1993 a je zameraná na výrobu a distribúciu sekundárnych výrobkov v rozsahu voľných živností­ chemického zamerania.

Sortiment výrobkov

Sortiment výrobkov tmely, lepidla, ochranné vrstvy...) predstavuje širokú škálu možností­ upotrebenia, aplikácií­ a súčasne ďalší­ch obchodných aktiví­t. Ich použitie doporučujeme tam, kde stojí­ v popredí­ záujem o bezpečnosť a ochranu osôb, životného prostredia a zariadení­ súčasne s dodržiavaním všetkých predpisov EU pre distribúciu a obchod v EU.
Obchodné aktivity

Obchodné aktivity sí zamerané prevážne na slovenský a český trh, súčasne s aktivitami vo všetkých okolitých štátoch. Sí­dlom až hlavným centrom sí obchodné a čiastočne výrobné priestory v obci Močenok, ktorá sa nachádza v okrese .. cca 17 km od krajského mesta NITRA. Malé, ale malebné mestečko Uh.Brod je základným centrom obchodného zastúpenia pre Českí republiku. V maďarskej republike je centrum obchodného zastúpenia v mestečku VESZPRÉM neďaleko balatonského jazera.
Cenová a celková obchodná politika

Cenová a celková obchodná politika je postavená na starých obchodných zásadách prvej Československej republiky a na hodnotách vysokej kvality a cenovej dostupnosti výrobkov a tovaru.
Poradenská činnosť

Poradenská činnosť v rámci vedomostí­ a oblastí­ obchodu a služieb je tiež súčasťou firmy Movychem Močenok. Kolektív pracovní­kov firmy Jiří­ Vylimec MOVYCHEM MOČENOK je trvale pripravený vyhovieť všetkým reálnym požiadavkám z Vašej strany a ku všeobecnej spokojnosti zákazní­ka.

movychem 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii