Dopravné systémy, NOPE, Bratislava

NOPE a.s., dopravné systémy, Bratislava

Dopravné systémy a technológie BOSCHUNG. Informačný systém diaľnic. Cestná svetelná signalizácia. Prekládky oznamovacích vedení, telekomunikačných káblov a káblov NN

Dopravné systémy a technológie BOSCHUNG. Informačný systém diaľnic. Cestná svetelná signalizácia. Prekládky oznamovacích vedení, telekomunikačných káblov a káblov NN

Adresa:Kazanská 48, 821 06 Bratislava
Telefón:(2) 40206800, 40206811
Kontaktná osoba:Ing. Eva Čepková
E-mail:nope@nopeas.sk
www:www.nopeas.sk

Dopravné systémy a technológie NOPE a.s., Bratislava

BOSCHUNG

Informačný systém diaľnic
Cestná svetelná signalizácia
Prekládky oznamovacích vedení, telekomunikačných káblov a káblov NN

Sme spoľahlivým partnerom pri realizácii komplexných dodávok dopravných systémov, technológií a telekomunikačných zariadení dopravných stavieb s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť, komplexnosť, stabilitu s uplatňovaním nových technických a odborných poznatkov.

OD PROJEKTU CEZ REALIZÁCIU PO SERVIS

PROFIL spoločnosti NOPE a.s., Bratislava

Začiatky našej spoločnosti siahajú do r. 1991 zápisom do obchodného registra ako fyzická osoba. Našou hlavnou pracovnou náplňou v tomto období bola montáž kábelových súborov pre Železnice Slovenskej republiky a cestnú svetelnú signalizáciu.

Postupným vývojom sme sa v roku 1996 pretransformovali na NOPE s.r.o., pre spoločnosť to bol rok upevňovania postavenia na trhu v silnejúcej konkurencii. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti boli práce súvisiace s montážou a rekonštrukciou cestnej svetelnej signalizácie, projekčná činnosť a dopravný urbanizmus.

V roku 1999 sa NOPE s.r.o. pretransformovala na akciovú spoločnosť a stala sa nástupníckou organizáciou, ktorá nadviazala na predchádzajúcu činnosť spoločnosti.

V súčasnosti naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom trhu ako stabilný partner pre veľké stavebné spoločnosti, ktoré realizujú výstavbu diaľnic, rýchlostných komunikácií a výstavbu ostatnej infraštruktúry.

Od roku 1999 sa naša spoločnosť špecializuje v oblasti dopravných telekomunikačných technológií, ktorých zavádzanie si vyžiadal nárast dopravy, ako aj zvýšenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

O našej súčasnej pozícii na trhu prezradí viac počet realizovaných stavieb a spokojnosť našich zákazníkov.

V roku 2002 sme úspešne absolvovali certifikačný audit na systém manažérstva kvality a získali sme osvedčenie podľa normy ISO 9001:2000. Systém manažérstva kvality je základným nástrojom k plneniu požiadaviek zákazníka a zvyšovanie ich spokojnosti s nami poskytovanými službami.

Základným cieľom našej spoločnosti je i naďalej poskytovať služby našim zákazníkom s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť, stabilitu, komplexnosť a inovácie v zmysle nových poznatkov.

nope 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii