Plastové, hliníkové okná, dvere, NOVES, Spišská Nová Ves

NOVES, plastové, hliníkové okná, dvere, Spišská Nová Ves

Spoločnosť dnes vyrába plastové okná, dvere, hliníkové okná, dvere, zimné záhrady, fasádne systémy, nadokenné a predokenné rolety, siete proti hmyzu, bezpečnostné cylindrické vložky

Spoločnosť dnes vyrába plastové okná, dvere, hliníkové okná, dvere, zimné záhrady, fasádne systémy, nadokenné a predokenné rolety, siete proti hmyzu, bezpečnostné cylindrické vložky

Adresa:Radlinského 24, 052 01 Spišská Nová Ves
Telefón:053/41 781 11, 0800 111 712, 053/41 781 37
E-mail:office@noves.sk
www:www.noves.sk
Ostatné kontakty:www.noves.sk/zastupenia-v-sr

Naša spoločnosť NOVES, Spišská Nová Ves bola založená v roku 1993, kedy sme začali výrobu plastových okien. Počas uplynulých rokov sa sme sa výrazne etablovali na slovenskom trhu, kde patríme medzi najvýznamnejšie podniky v oblasti výroby a dodávok plastových , hliníkových okien a dverí.

Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere zo špičkových nemeckých profilov Aluplast a hliníkové okná, dvere, fasádne systémy z belgických systémov Reynaers a Aliplast. Práve firma Aliplast patrí medzi hlavného dodávateľa hliníkových profilov.

Disponujeme najmodernejšími veľkokapacitnými poloautomatizovanými a automatizovanými strojnými zariadeniami na výrobu plastových a hliníkových okenných konštrukcií. Ďalším výrobným zariadením je technológia na lamináciu plastových a hliníkových profilov a technológia na ohýbanie plastových profilov.

Svoje dodávky zabezpečujeme cez obchodné zastúpenia partnerské firmy, s ktorými spolupracujeme po celom území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe máme viac ako 100 predajných miest.

V roku 1994 sme získali prvé kontakty na predaj plastových okien do zahraničia. Dnes exportujeme cca 25% výrobkov zo svojej produkcie. Máme svoje vlastné generálne zastúpenie v Českej republike a Belgicku, kde tieto výrobky predávame do sietí obchodno-montážnych spoločností. Taktiež exportuje aj do ďalších krajín EÚ: Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko.

Ako prvej firme na Slovensku v oblasti výroby plastových okien nám bol udelený švajčiarskou spoločnosťou SGS European certifikát riadenia kvality ISO 9002 dňa 25.02.1999. V ďalších rokoch sme tento certifikát opakovane viackrát obhájili, v mesiaci február 2008 sme získali nový certifikát ISO 9001:2000.

Značkové okná Noves a ďalšie vyrábané a ponúkané produkty, sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na požiadavky zákazníka, dôraz na detail, rýchlosť dodávky, dostupnosť predajného miesta, precíznosť prevedenia a dôraz na kvalitu stavajú okná Noves na popredné miesto na stavebnom trhu.

noves 1.jpg
;-otv-hod-not-included-;

Noves okná s.r.o.

J.Ťatliaka 6 Dolný Kubín 02601, tel.: 043/586 5321

Noves okná s.r.o.

Nám.Artézskych prameňov 10 Lučenec 98401, tel.: 047/4332 207

Noves okná s.r.o.

Piaristická 2 Nitra 94901

Noves okná s.r.o.

Zámocká 14 Bratislava 81101, tel.: 02/5464 1204

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii