Stavebná spoločnosť, PROFESTA, Poprad

PROFESTA, stavebná spoločnosť, Poprad

Komplexné stavebná činnosť. Naším hlavným cieľom celkové obsiahnutie stavebných prác pri výstavbe a rekonštrukcii jednotlivých objektov ako aj novostavby tzv. na “kľúč”.

Komplexná dodávka a montáž vybraných stavebných činností: hydroizolácie a špeciálne izolácie, tepelné izolácie, ľahčené spádové betóny na strechy a podlahy, práce HSV a PSV, sadrokartóny, zemné práce

Adresa:Štefánikova 57, P.O.Box 15, 058 01 Poprad
Telefón:52 7764700, 7884231
Kontaktná osoba:Ing. Marián Gad
E-mail:info@profesta.sk
www:www.profesta.sk
Ostatné kontakty:www.profesta.sk/kontakt/

PROFESTA, Poprad - sme súkromná stavebná firma, ktorá vznikla v roku 1991 pod názvom HYDIZ ako fyzická osoba spojením počiatočných písmen hydroizolácie. Ako napovedá názov, ťažiskom činnosti boli prevažne generálne opravy plochých striech. Postupne sme budovali kapacitné, strojné, kancelárske a skladové zázemie pre stopercentné fungovanie firmy. Rokmi vybudované pevné základy medzi mnohými významnými investormi prispeli k prirodzenému rozmachu firmy, čo si vyžiadalo v roku 1999 postupnú transformáciu fyzickej osoby v spoločnosť PROFESTA spol. s.r.o., ktorej názov je odvodený od slov “profesionálne stavby”, čo v sebe zahŕňa komplexné obsiahnutie stavebných činností. Naším hlavným cieľom celkové obsiahnutie stavebných prác pri výstavbe a rekonštrukcii jednotlivých objektov ako aj novostavby tzv. na “kľúč”.

profesta 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii