ROCKWOOL-tepelná nehorľavá izolácia z kamennej vlny, akustická izolácia, zatepľovanie fasády, strechy, povaly

ROCKWOOL Slovensko s. r. o tepelná izolácia z kamennej vlny

Nehorľavé izolácie ROCKWOOL zlepšujú tepelný a akustický komfort, zachovávajú svoje vlastnosti počas celej životnosti a umožňujú dlhodobé úspory nákladov na energie. Izolácie z kamennej vlny sú výborným riešením pre zateplenie strechy aj fasády domu. Ideálne pri stavbe nového domu, ale i pri rekonštrukcii.

ROCKWOOL je svetovým výrobcom a dodávateľom izolácie a systémových riešení na báze minerálnej vlny. Izolácie z kamennej vlny ROCKWOOL zvyšujú energetickú účinnosť i požiarnu bezpečnosť stavieb a prispievajú k zlepšeniu akustického komfortu bývania.

Adresa:Cesta na Senec 2/A, 82104 Bratislava
Telefón:+421-249 200 911
E-mail:info@rockwool.sk
www:www.rockwool.sk
Zákaznícky servis:tel.: +421-249 200 915, fax: +421-249 200 912
Zákaznícky servis:objednavky@rockwool.sk
Sociálne siete:

Kamennú minerálnu vlnu ROCKWOOL je možné použiť v mnohých oblastiach stavebníctva. Vynikajúce vlastnosti vlny umožňujú jej využitie v oblastiach, kde je požadovaná tepelná izolácia, zvýšená požiarna ochrana alebo vyššie akustické požiadavky stavebných konštrukcií.

Energeticky úsporný Štandard ROCKWOOL

Kamennú minerálnu vlnu je možné použiť v mnohých oblastiach stavebníctva. Vlastnosti kamennej vlny ROCKWOOL umožňujú jej využitie v oblastiach, kde je požadovaná tepelná izolácia, zvýšená požiarna ochrana alebo vyššie akustické požiadavky stavebných konštrukcií.

Stavebné izolácie

Kamenná vlna ROCKWOOL je určená pre tepelné, akustické a protipožiarne izolácie objektov pre bývanie (BD, RD), budovy verejnej správy(administratívne budovy, kiná, divadlá, nemocnice), objekty pre komerčné využitie alebo priemyslové objekty, apod.

Kamenná vlna vďaka prírodným vlastnosťam kameňa zachováva svoje výhody po dobu svojej životnosti. Sú zárukou zvýšenia pasívnej protipožiarnej ochrany budov.

Izolácie ROCKWOOL sú paropriepustné a odolné proti vlhkosti. Kamenná minerálna vlna ROCKWOOL vďaka svojím vlastnostiam, ako jeden z mála materiálov, znižuje riziko zadržiavania vlhkosti v budovách a tým i vznik plesní a húb.

Kamenná minerálna vlna je odolná proti všetkým chemickým látkam. Nepôsobí na iné stavebné materiály a nie je citlivá na ich pôsobenie. Produkty z kamennej vlny sú odolné proti UV žiareniu – vďaka čomu nie je nutné používať počas montáže krycie plachty na lešení.

Kamenná minerálna vlna je odporúčaná pre použitie v oblasti izolácie plochých a šikmých striech, vonkajších stien, vnútorných konštrukcií, podláh a stropov.

Technické izolácie pre technické zariadenia budov (TZB)

Technické izolácie z kamennej minerálnej vlny ROCKWOOL sú určené predovšetkým pre izolácie rozvodov tepla a teplej vody, rozvodov vzduchotechnických potrubí, ostatných rozvodov a telies TZB a zároveň pre izoláciu bojlerov, nádrží, zásobníkov TZB, vzduchotechnických potrubí. Výrobky z kamennej vlny je možno využiť pre akustické izolácie, napr. ako absorpčné tlmiče hluku.

Protipožiarne systémy

Produkty z kamenné vlny ROCKWOOL je možné použiť všade tam, kde je nutné zvýšiť požiarnu odolnosť stavebných konštrukcií (napr. stropov, oceľových konštrukcií) alebo technických inštalácií (napr. vzduchotechnických potrubí a potrubí pre odvod tepla a dymu). Aplikácia produktov z kamennej vlny zvyšuje požiarnu bezpečnosť celej budovy.

Technické izolácie pre priemysel ProRox

Izolácie ProRox sú určení pre priemyslové izolácie napr. kotlov a nádrží.

obr.jpg
;-otv-hod-not-included-;

Obchodný zástupca

Andrej Križan, tel.: +421 903 411 243, andrej.krizan@rockwool.com

Obchodný zástupca

Igor Mitro , tel.: +421 911 563 010, igor.mitro@rockwool.com

Články 1-5 z 5
Foto_Rockwool 1.jpg

Európske centrum technických izolácií ROCKWOOL je v Bohumíne

Miliardová investícia do výroby sa spoločnosti ROCKWOOL vypláca. Technickým izoláciám z Bohumína sa na európskom trhu darí. Za prvých deväť mesiacov tohto roka dosiahol objem výroby takmer 80 % produkcie minulého roku. ROCKWOOL tento rok pripravil pre zák

Ilustračné foto_Rockwool_ (2).jpg

Horľavý materiál na fasáde dodáva požiaru „palivo“ navyše

V prípade stavieb patrí požiarna bezpečnosť medzi základné technické požiadavky. Obyvatelia novostavieb i rekonštruovaných objektov očakávajú od svojich príbytkov poskytnutie bezpečia.

WB_Keramická tvarovka s integrovanou izoláciou z kamennej minerálnej vlny.jpg

Tehla versus zateplenie

Žijeme v dobe zatepľovacej. Trend zateplenia budov je tu z viacerých dôvodov - predĺženie životnosti stavieb, splnenie legislatívnych požiadaviek na energetickú hospodárnosť budov, úspora nákladov na energie...

2 Wentirock.jpg

Novinka pre prevetrávané fasády zabezpečí väčšiu energetickú úsporu

ROCKWOOL vylepšil tepelné vlastnosti izolačnej dosky pre prevetrávané fasády. Nové dosky z kamennej vlny - WENTIROCK a WENTIROCK F, majú ešte nižší súčiniteľ tepelnej vodivosti. V súčasnosti patria k tým najlepším izolačným produktom na trhu.

logo a.jpg

Skupina ROCKWOOL predstavila novú identitu značky

Skupina ROCKWOOL, svetový líder v oblasti riešení z kamennej vlny, predstavila novú identitu značky vrátane novej komunikačnej stratégie a korporatívneho videa. Evolúcia značky ROCKWOOL zahŕňa nové logo, ...

Články 1-5 z 5
Firma nemá žiadne akcie
obr.png

ROCKWOOL, zatepľovanie, izolácia potrubí, povaly, stropu, strechy, fasády

ROCKWOOL Slovensko vám ponúka izolácie na báze minerálnej vlny. Izolácie z kamennej vlny ROCKWOOL zvyšujú energetickú účinnosť i požiarnu bezpečnosť stavieb a prispievajú k zlepšeniu akustického komfortu bývania.

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii