Výrobca tieniacej techniky, SIERANT, Nitra

SIERANT Nitra, výrobca tieniacej techniky

Firma sa sa špecializuje v oblasti tieniacich systémov Vonkajšie žalúzie, Bambusové žalúzie, Horizontálne žalúzie, Vertikálne žalúzie, Látkové roletky, Vonkajšie rolety, Rolovacie brány, Siete proti hmyzu

Firma sa sa špecializuje v oblasti tieniacich systémov Vonkajšie žalúzie, Bambusové žalúzie, Horizontálne žalúzie, Vertikálne žalúzie, Látkové roletky, Vonkajšie rolety, Rolovacie brány, Siete proti hmyzu

Adresa:Jesenského 2, 949 01 Nitra
Telefón:37 77 22 021
Kontaktná osoba:Sierant
E-mail:kancelaria@sierant.com
www:www.sierant.com
Ostatné kontakty:http://sierant.pl/sk/kontakt.html

Vonkajšie žalúzie firmy Sierant, Nitra sú vybavené samonosným systémom SS (Self-Supporting System), ktorý je ideálnym riešením tam, kde nie je možnosť montáže hornej lišty (napríklad z dôvodu hrubej vrstvy zateplenia alebo ťažko dostupnom priestore nad oknom). Žalúzie so systémom SS sa inštalujú za pomoci špeciálnych držiakov vodiacich koľajníc (držiaka A-SS), udržujúcich celú váhu žalúzie. Rozmer držiaku A-SS je pripravený podľa objednávky klienta.
Každý druh vonkajšej žalúzie môže byť vybavený vodiacimi koľajnicami alebo oceľovým lankom (montovaným na fasádu budovy v prípade, ak nie je miesto na zabudovanie držiakov vodiacich koľajníc).

Najkomfortnejším druhom riadenia vonkajších žalúzií je elektrické ovládanie. V systéme navigácií je možné použiť klimatickú jednotku, ktorá ovláda pohyb vonkajšej žalúzie, reaguje na silu vetra a na intenzitu slnka.

K navýšeniu estetickej hodnoty všetkých typov vonkajšej žalúzie sa používa systém OVAL (okrúhly tvar skrinky a vodiacich koľajníc vrátane systému HAGOFIX® (spôsob spájania rebríka a jednotlivých lamiel) do profilu Z-90, vďaka ktorému po úplnom stiahnutí žalúzie sa rebrík ukladá na vonkajšiu stranu, nevstupuje medzi lamely (čo umožňuje zmenšenie zväzku stiahnutej žalúzie).
SBS - Syndróm chorých budov

(SBS – z anglického Sick building syndrome) je skupina chorobných prejavov vyskytujúcich sa v nasledovných budovách (napr. kancelárie, verejné inštitúcie, haly) .Trápenia ako bolesť hlavy, únava, mdloby, podráždená nosová sliznica sú spôsobené nesprávnym ventilačným systémom, nakoľko ostáva malé množstvo čerstvého vzduchu a dochádza k prehrievaniu v miestnostiach.
Veľké sklenené plochy v budovách, v ktorých je najčastejšie inštalovaná iba klimatizácia, bez správne zaprojektovanej vonkajšej fasády, môže zapríčiňovať pocit termického diskomfortu. Svetová organizácia Zdravia informuje, že syndróm SBS vystupuje neustále v nových a rekonštruovaných budovách na svete.

Vonkajšia žalúzia montovaná na veľké fasády ako izolátor, ktorý vplýva na správne rozloženie teploty v miestnosti a pomáha v práci klimatizácie, nezaťažuje ju. Medzi plochou lamely a oknom sa vytvára termický most, čiže vzduch spomaľuje výmenu tepla. Vďaka čomu pri vonkajšej teplote 35°C, je možné znížiť teplotu budovy o 8-9° C.

zaluzia.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii