Vykurovanie, plynoinštalácia, zdravotechnika, Banská Bystrica

SISEP - PVP, vykurovanie, plynoinštalácia, zdravotechnika, B

Firma SISEP - PVP, s. r. o. ponúka komplexné služby v oblasti vykurovania, plynoinštalácie, zdravotechniky, chladenia, stropného chladenia, vzduchotechniky vrátane merania a regulácie.

Firma SISEP - PVP, s. r. o. ponúka komplexné služby v oblasti vykurovania, plynoinštalácie, zdravotechniky, chladenia, stropného chladenia, vzduchotechniky vrátane merania a regulácie.

Adresa:Havranské 11, 974 04 Banská Bystrica
Telefón:+421484142645
Kontaktná osoba:Ján Petrovič
E-mail:sisep@sisep.eu
www:www.sisep.eu
Ostatné kontakty:www.sisep.sk/kontakty.html

Montážna firma SISEP v. o. s. Banská Bystrica, vznikla v roku 1992 zápisom do Obchodného registra. V roku 2000 sa pretransformovala na stavebno-montážnu firmu SISEP - PVP, s. r. o.

Počas prvých rokov bola spoločnosť činná prevažne v oblasti vykurovania a zdravotechniky, neskôr rozšírila svoju činnosť aj do iných oblastí a dnes prakticky pokrýva veľkú časť technológie zariadenia budov. Firma SISEP - PVP, s. r. o. ponúka komplexné služby v oblasti vykurovania, plynoinštalácie, zdravotechniky, chladenia, stropného chladenia, vzduchotechniky vrátane merania a regulácie.

Komplexnosť firmy je nie len v jej zameraní, ale aj v zábere. Poskytujeme služby od technického poradenstva, projektovania, technického návrhu, dodávky, montáže, uvedenia do prevádzky a záručného i pozáručného servisu. V Bratislave a okolí poskytneme non-stop servisnú službu so zásahom do 2 hodín v profesiách vykurovanie, chladenie, plyn, ZTI a elektroinštalácie.

Firma si v priebehu svojej činnosti získala svoju klientelu a presadila sa kvalitou vykonaných prác, dodržaním termínov a ostatných zmluvných dodatkov.

Sme prístupní novým perspektívnym materiálom, ktoré požaduje investor a snažíme sa dodržať trend modernizácie firmy.

Cieľom spoločnosti SISEP - PVP, s. r. o. je tiež snaha, využívať všetky dostupné alternatívne zdroje energie, nakoľko zásoby fosílnych palív plynu a ropy sú časovo obmedzené. Okrem pominuteľnosti zásob hrá pritom dôležitú úlohu aj ochrana klímy. Toto všetko sú argumenty, ktoré hovoria za použitie obnoviteľných energií.

Tepelné čerpadlá využívajú obnoviteľné energie z okolitého prostredia. Akumulované slnečné teplo v pôde, v spodnej vode a vo vzduchu sa premieňa pomocou elektrickej energie na vykurovacie teplo.

Solárne systémy využívajú energiu slnka. Technicky vysokokvalitné kolektory a celkový systém, ktorý je na to dimenzovaný, ponúkajú hospodárne využitie slnečnej energie. Slnečné kolektory sú vhodné nielen na ohrev pitnej vody, ale aj na ohrev vykurovacej vody.

Spolupracujeme s osvedčenými výrobcami v oblasti vykurovacej techniky:

VAILLANT
PROTHERM
FERROLI
BUDERUS
WOLF
VIESSMANN - je naším popredným partnerom, s ktorého spoluprácou sme 8. septembra 2008 otvorili v priestoroch našej spoločnosti Kompetenčné Viessmann centrum.

sisep budova.jpg
;-otv-hod-not-included-;

SISEP - PVP, s. r. o. Pezinok

Silvánova 2/A, 902 01 Pezinok, tel.: 2 20 86 1995, sisepba@sisep.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii