Popis činnosti

SLOVECO, s.r.o.

Spoločnosť SLOVECO s.r.o. vznikla v roku 1991 so zameraním na zahranično-obchodnú činnosť v oblasti stavebníctva - predovšetkým striech, drenážnych hydroizolácií, opláštení a zastreštení hál sendvičovými panelmi alebo skladanými oplášteniami ...

Spoločnosť SLOVECO s.r.o. vznikla v roku 1991 so zameraním na zahranično-obchodnú činnosť v oblasti stavebníctva - predovšetkým striech, drenážnych hydroizolácií, opláštení a zastreštení hál sendvičovými panelmi alebo skladanými oplášteniami ...

Adresa:Popradská 66, 040 11 Košice
Telefón:055/6405 301-3
E-mail:sloveco@sloveco.sk
www:www.sloveco.sk

Spoločnosť SLOVECO s.r.o. vznikla v roku 1991 so zameraním na zahranično-obchodnú činnosť v oblasti stavebníctva - predovšetkým striech, drenážnych hydroizolácií, opláštení a zastrešní hál sendvičovými panelmi alebo skladanými oplášteniami a slnečné kolektory. Od svojho vzniku až do dnešných dní reprezentuje ako obchodný zástupca viacerých renomovaných európskych i svetových výrobcov kvalitných značkových stavebných výrobkov z oblastí strešných krytín a hydroizolácií, ako sú plechové krytiny a asfaltové strešné šindle, pásy na ploché strechy zn. ISOLA (Nórsko), kupolkové hydroizolačné membrány SYSTÉM PLATON (PEHD, HDPP), SYSTÉM OLDROYD (polypropylén HDPP) z Nórska, plastová krytina Terra-Flex (Nemecko) so vzhľadom štiepanej bridlice, solárne vodoohrevné systémy SOLAHART z Austrálie, fotovoltaické solárne systémy (EU), sendvičové panely BRUCHA, ITALPANNELLI (EU), tepelné izolácie, pre motoristov a stavebné stroje americké aditíva renomovanej značky BISHOP´S ORIGINAL... Stabilné zvyšovanie kvality dodávok materiálov postupne rozširujeme o ich realizácie s montážou, čím zabezpečujeme pre našich klientov komplexnú dodávku kvalitných výrobkov v spojení s ich odborným zabudovaním.

Širokú ponuku značkových výrobkov dopĺňa rozsiahle príslušenstvo a ďalšie zaujímavé výrobky tak, aby všetci zákazníci mohli čo najjednoduchšie a kompletne nakúpiť pod jednou strechou. Hlavným cieľom našej činnosti je dodávka tých najspoľahlivejších a najkvalitnejších výrobkov z ponuky svetového trhu a to všetko za výhodné ceny v najlepšom pomere cena/kvalita.

Okrem samotného importu a predaja a zabudovania uvedených výrob-kov, vykonávame aj poradensko-konzultačnú činnosť pre našich odberateľov, architektov a projektantov, za účelom optimálneho použitia nami ponúkaných výrobkov. Zároveň zaškoľujeme realizačné stavebné a montáž-ne firmy, aby značková kvalita našich výrobkov bola vždy spojená s ich odbornou montážou.

sloveco_isolasindel.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Materiály

Zaradenie v kategórii