Predaj stavebných strojov, Hydrex, Hriňová

Hydrex - predaj stavebných strojov, Hriňová

Na slovenskom trhu HYDREX, s.r.o. zastupuje kvalitné a výkonné stavebné stroje osvedčených svetových značiek ako NEW HOLLAND, hutniacu techniku AMMANN, hydraulické kladivá INDECO, miešače betónu FIORI, obaľovaciu techniku SIMM AMMANN.

Našim hlavným zameraním je predaj a servis stavebných strojov, čomu je optimálne prispôsobená organizácia jej obchodných činností. Výkonné stavebné stroje ich predaj - servis - leasing - náhradné diely

Adresa:Murínska 1764/3, 962 05 Hriňová
Telefón:45 549 7025-6, 9
Kontaktná osoba:Ján Banic
E-mail:hydrex@hydrex.sk
www:www.hydrex.sk
Ostatné kontakty:www.hydrex.sk/kontakty.php

Spoločnosť HYDREX, Hriňová pôsobí na Slovensku od roku 1992. Našim hlavným zameraním je predaj a servis stavebných strojov, čomu je optimálne prispôsobená organizácia jej obchodných činností.

Na slovenskom trhu HYDREX, s.r.o. zastupuje kvalitné a výkonné stavebné stroje osvedčených svetových značiek ako NEW HOLLAND, hutniacu techniku AMMANN, hydraulické kladivá INDECO, miešače betónu FIORI, obaľovaciu techniku SIMM AMMANN.

K najväčším domácim zmluvným partnerom patrí WAY INDUSTRY, a.s. Krupina, ktorý vyrába šmykom riadené nakladače a spoločnosť Hydrex je ich výhradným zástupcom na Slovensku. HYDREX, s.r.o. je tiež autorizovaným zástupcom CSM, a.s. Tisovec - výrobcu dokončovacích strojov UDS.

Predaj finálnych výrobkov je zabezpečovaný prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov, ktorí majú k dispozícii všetky materiály, marketingové a technické nástroje na to, aby mohli poskytnúť partnerom profesionálne informácie. Samozrejmosťou je možnosť leasingu, na výber má zákazník medzi niekoľkými leasingovými spoločnosťami, s ktorými má spoločnosť HYDREX uzavreté dohody.

Náhradné diely sú zákazníkovi dostupné v skladoch na strediskách v Hriňovej, Prešove - Veľkom Šariši a v Bratislave. Servis zabezpečuje HYDREX, s.r.o. vlastnými servisnými mechanikmi priamo u zákazníka pomocou servisných vozidiel, alebo v servisných dielňach na jednotlivých strediskách.

Vlastná výroba a moderná technológia umožňuje spoločnosti HYDREX vyrábať vo veľkých sériách a vysokej kvalite rotačné dielce, ozubené dielce do modulu 6 a opracovávať prevodové skrine. Zároveň zabezpečuje vlastné tepelné spracovanie materiálu, trieskové a beztrieskové obrábanie.

HYDREX, s.r.o. disponuje vlastným zváracím pracoviskom, CNC strojmi a ďalšími obrábacími strojmi. Nosným výrobným programom je produkcia prevodoviek, ozubených kolies a dielcov pre renomované firmy na Slovensku, voľné diely pre našich i zahraničných odberateľov, a tiež pre vlastnú potrebu.

hydrex stroje.jpg
;-otv-hod-not-included-;

HYDREX - Stredisko Bratislava

Mlynské nivy 70, 821 05 Bratislava, tel.: 02 5363 3077, hydrex@hydrex.sk , www.hydrex.sk

HYDREX - Stredisko Prešov

Sabinovská 32, 082 21 Veľký Šariš, tel.: 051 7496 761-2, 051 7762 93, hydrex@hydrex.sk, www.hydrex.sk

Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii