Stavebniny, STAVIVÁ Garaj, Banská Bystrica

STAVIVÁ Garaj, stavebniny, Banská Bystrica

Firma Vám ponúka: vo svojich pätnástich obchodných jednotkách široký sortiment stavebných materiálov pre Vaše stavby, rekonštrukcie a modernizácie objektov.

Firma Vám ponúka: vo svojich pätnástich obchodných jednotkách široký sortiment stavebných materiálov pre Vaše stavby, rekonštrukcie a modernizácie objektov.

Adresa:Zvolenská cesta 31, 974 05 Banská Bystrica
Telefón:48/471 66 01
E-mail:staviva@staviva.sk
www:www.staviva.sk
Ostatné kontakty:www.staviva.sk/staviva.php?lnk=kontakt&cast=sprava

Spoločnosť STAVIVÁ - Garaj, s.r.o. Banská Bystrica vznikla v roku 1993 a jej hlavnou činnosťou je obchod so stavebným materiálom.
Spoločnosť v súčasnosti prevádzkuje 15 obchodných stredísk v rámci celého Slovenska a na trhu predaja stavebných materiálov patrí dlhodobo medzi najúspešnejších predajcov.

Spoločnosť STAVIVÁ-Garaj,s.r.o., Banská Bystrica okrem ponuky širokého sortimentu stavebných materiálov sa zameriava na poskytovanie kvalitných komplexných služieb, ktoré vedú k spokojnosti zákazníka. Medzi základné služby patrí dovoz tovaru , ktorý realizujeme obslužnými autami MAN s hydraulickou rukou 8t, nákladnými súpravami MERCEDES s hydraulickou rukou 27t a ťahačmi MERCEDES 27t a Expresnou službou. Obchodné jednotky sú vybavené Centrami striech, Záhradnými centrami. Službou pre zákazníka je aj štvrté vydanie Katalógu stavebných materiálov, ktorý je bezplatne dostupný na obchodných jednotkách.

Hlavným reklamným sloganom spoločnosti je „Partnerstvo, ktoré sa oplatí.“ Je to myšlienka, od ktorej sa odvíja celá obchodná stratégia postavená na štyroch základných pilieroch: výhodné ceny – kvalitné služby - autodoprava- dlhoročné skúsenosti.

Spoločnosti STAVIVÁ-Garaj, s.r.o. za službu “Predaj stavebného materiálu“ v roku 2006 získala certifikát kvality a zlatú medailu SLOVAK GOLD a v roku 2007 prestížne ocenenie GRAND PRIX SLOVAK GOLD.

staviva 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii