Lukáš Kužma: striekané izolácie Prešov, Košice

Striekané izolácie Prešov, Košice a región

Lukáš Kužma - Striekané izolácie Prešov, Humenné. Zaoberáme sa nástrekom najkvalitnejších polyuretánových pien na trhu s otvorenou a uzavretou bunkovou štruktúrou. Súčasťou našej práce je aj odborné poradenstvo.

Zaoberáme sa nástrekom najkvalitnejších polyuretánových pien na trhu s otvorenou a uzavretou bunkovou štruktúrou od roku 2013. Súčasťou našich služieb zákazníkom je aj odborné poradenstvo,obhliadka miesta a návrh najlepšieho riešenia zateplenia a izolacie

Adresa:Sládkovičova 1952/37, 09302 Hencovce
Telefón:0915 377320
E-mail:info@superpena.sk
www:www.superpena.sk
Sociálne siete:

Používame rôzne varianty striekaných penových izolácií a ochranných strešných náterov, ktoré majú rôzne technické vlastnosti podľa miesta použitia - izolačnej peny sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné použiť pre daný účel, a hlavne aby dokonale zaizolovali dané miesto. Nami dodávané produkty majú deklarované parametre a vlastnosti a zaručia úsporu energií.

Produkty sú testované - certifikované v prestížnych laboratóriach nie len v rámci EU ale aj Kanade a USA a to z dôvodu objektívneho posúdenia a preverenie všetkých dôležitých vlastností, ktoré sú základom prvotriednej kvality. V rámci EU sú naše produkty testované v BBE Veľká Británia, SINTEF Nórsko, TZUS Česká Republika, SP SITAC Švédsko, INTERTEK Europe.

Náš tím tvoria certifikovaní a pravidelne preškolovaní profesionáli.

obr.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
f.jpg

Striekané izolácie Vranov nad Topľou

Ponúkame vám nástrek najkvalitnejších polyuretánových pien na trhu s otvorenou a uzavretou bunkovou štruktúrou. Obhliadka miesta a návrh najlepšieho riešenia zateplenia alebo izolácie. Uvedené služby poskytujeme pri realizácii zadarmo. www.superpena.sk

Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Fotogaléria

Zaradenie v kategórii