Parkety, laminátové podlahy, SYMPARKETT, Martin

SYMPARKETT, parkety, laminátové podlahy, Martin

V sortimente máme špičkové výrobky z oblasti hotových parkiet s konečnou povrchovou úpravou, klasických masívnych parkiet, lamparkiet, intarzovaných parkiet. Ponúka tiež laminátové podlahoviny.

V sortimente máme špičkové výrobky z oblasti hotových parkiet s konečnou povrchovou úpravou, klasických masívnych parkiet, lamparkiet, intarzovaných parkiet. Ponúka tiež laminátové podlahoviny.

Adresa:Plachého 65, 036 08 Martin
Telefón:043/4285 464
Kontaktná osoba:Ing. Jozef Bokor
E-mail:martin@symparkett.sk
www:www.parkety.sk

Symparkett, Martin v Slovenskej republike je leadrom v predaji parkiet a pre zákazníka je mimoriadne zaujímavá najmä komplexnou ponukou, šírkou sortimentu, kvalitným servisom. Spoločnosť po rozdelení vytvorila na Slovensku niekoľko samostatných právnych subjektov, ktoré pôsobia v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine, Prievidzi a Dubnici nad Váhom.

PerkettkoSymparkett Bratislava spolupracuje s ostatnými subjektami, ktoré sú činné na slovenskom trhu v oblasti predaja parkiet a príslušenstva. V sortimente má špičkové výrobky z oblasti hotových parkiet s konečnou povrchovou úpravou, klasických masívnych parkiet, lamparkiet, intarzovaných parkiet. Ponúka tiež laminátové podlahoviny.

Samozrejmosťou je kompletný sortiment príslušenstva začínajúci pomôckami na ukladanie a udržiavanie parkiet a končiac lakmi a politúrami. V sortimente má produkty najrenomovanejších svetových výrobcov z Nemecka, Švajčiarska, Švédska, USA, Maďarska, Španielska, Slovenska a iných krajín.

Symparkett Bratislava je výhradným dovozcom jedinečného amerického tungového oleja Waterlox, ktorý ako jediný na svete sa vyrába od r. 1916 pôvodnou osvedčenou ručnou metódou.

Symparkett Bratislava má team kvalitných servisných pracovníkov, ktorí zabezpečujú nielen ukladanie parkiet, ale i kompletnú sanáciu, i starých podlách ( renovácia – brúsenie, tmelenie, lakovanie, olejovanie).

sym 1.jpg
Otváracie hodiny nie sú zadané.
Firma nemá vyplnené žiadne pobočky
Firma nemá žiadne články
Firma nemá žiadne videá
Firma nemá žiadne akcie
Firma nemá žiadne ponuky
Firma nemá žiadnu pracovnú ponuku.
Páčil sa Vám tento článok? Registrujte sa na odber noviniek E-mailom alebo nás zdieľajte!

Kde nás nájdete

temp image

Zaradenie v kategórii